Jump to content

Patarkit kas geriau: case jx95 ar zetoras Forterra 11441


Recommended Posts

Šviečiasi gaut jaunojo paramą, tad niekaip neapsisprendžiu kokį traktorių geriau prirkt ar case jx95 ar zetora 110Aj. Kaina jų maždaug panaši. Ūkis apie 40ha. Naudosiu arimui, kultivavimui ir tt.Gal kas turit šiuos zveriukus ir galėtumėt pasidalint gerais ar blogais įspūdžiais apie juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kad tuos šiuolaikinius mtz dauguma aplink keikia, sako ne iš metalo o iš pulių kažkokių padarytas. Aš tuos 40ha dabar ir su tevo jumze apdirbu. Nemanau kad mtz naujas būtų labai jau pranašesnis už atkaltą jumzikę. O tepaluos mirkt galiu, bet saikingai, nes dar ir į darbą reik nueit švariom rankom į su kostiumu. Tai va

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą variantą su belarusu aš jau kaip pasirinkęs buvau. Aišku padargam iškart daugiau lieka. Bet aš tuos padargus jau beveik visus padevetus susipirkau . pvz už sėjamąją nordsten 4m atidaviau 3200 Lt. Eina kai laikrodis. Pasižiūreėjau nauja tokia kiek kainuoja tai ir fantazija atšoko. Plūgą vėl kvernelandą už 3400 Lt paėmiau su apynaujėm verstuvėm. NAjas 24.000 Lt . Nežinau man atrodo kad neverta tokius padargus naujus imt, vistiek sudyla ar stovi ilgą laiką patvory. Tai pamaniau, kad gal reik traktoriu brangesnį su nauja priekaba imt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą variantą su belarusu aš jau kaip pasirinkęs buvau. Aišku padargam iškart daugiau lieka. Bet aš tuos padargus jau beveik visus padevetus susipirkau . pvz už sėjamąją nordsten 4m atidaviau 3200 Lt. Eina kai laikrodis. Pasižiūreėjau nauja tokia kiek kainuoja tai ir fantazija atšoko. Plūgą vėl kvernelandą už 3400 Lt paėmiau su apynaujėm verstuvėm. NAjas 24.000 Lt . Nežinau man atrodo kad neverta tokius padargus naujus imt, vistiek sudyla ar stovi ilgą laiką patvory. Tai pamaniau, kad gal reik traktoriu brangesnį su nauja priekaba imt

Su zetoru su 3 korpusais neturesi ka veikt reikspo laukus transportiniu skraidyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvernelandui ne problema ketvirta dajungt. Tuo labiau kad is kaimyno pirkau, kuris užsiima tecnikos gabenimu iš vakarų ir tas plūgas keturių korpusų buvo. Kiek mačiau dar mano ketvirtas korp. nuo mano plūgų tebėra neparduotas. Va tik kultivatoriu prie 110AJ kazin 4m pločio a ne per lengva tampyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau neįsilėkit su 110 ag transportiniais.160 ag ZTS 4 korpusų vartomą ant molio bezdėdamas velka.Viskas priklauso nuo dirvos.Ir bent man taip atrodo,kad geriau tegul velka lengviau ir greičiau,o ne repetoja kaip utėlė per k...šį.Ir darbas mielesnis,ir traktorius ilgiau laikys.Šiaip teko matyt keletą zetorų naujų dirbant,nebogas šiaip traktorius,nors vokiečiai MTz geriau vertina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau neįsilėkit su 110 ag transportiniais.160 ag ZTS 4 korpusų vartomą ant molio bezdėdamas velka.Viskas priklauso nuo dirvos.Ir bent man taip atrodo,kad geriau tegul velka lengviau ir greičiau,o ne repetoja kaip utėlė per k...šį.Ir darbas mielesnis,ir traktorius ilgiau laikys.Šiaip teko matyt keletą zetorų naujų dirbant,nebogas šiaip traktorius,nors vokiečiai MTz geriau vertina.

O tu bent zinai koks geriausias arimo greitis?

Max 8km valandai tai kam lakstyti 12 ar didesniu greiciu tada dylancios dalys dyla kaip ant smyrgelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiek tiek nutuokiu apie arimą,nesakau kad viską,tik šiek tiek.Visko gal ir kolega arimas nežino.Ir žinau tą,kad su 110 ag 4 korpusais raudonam moly smaugsi traktorių ir nervuosies pats.Dar kartą pabrėžiu,daug gali būt rekomendacijų,patarimų,reklamų,svaigimų galų galia,bet viskas atsirems į dirvos fizines savybes ir struktūrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pas mus buvo atvaziave zmones is overumo pamokyti tai pasake kad yra atlikti bandymai ir nustatyta, kad ariant greiciau kaip 9km/h priklausomai nuo dirvos strukturos darbiniu daliu dilimas padideja iki 4 kartu :icon-eek:

faktas kaip blynas, buna kaltai iki raudonumo ikaista, okai metalas ikaista jis tampa minkstas. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai čia nėra ką diskutuot ir taip aišku , kuo didesne pavara ari, tuo varikli prievartauji labiau ir plūgų darbinės dalys greičiau, o jei koks didelis akmuo... buvo man čia rudenį. Turiu tokį vieną laukelį apie 3ha, tai kai užkabinau toki "dieda" tai dvi kvern linges taip susiriete, atrodė dabar spriegs i kupra, bet nieko, nelūžo. Vat jum ir lėk transportiniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip case man rodos vertesnis demesio. paprastas jokios elektronikos isskyrus lempas pora signaliniu lempuciu, generatorius ir akumuliatorius.

nesenei prikabinejau prie NH TD95 triju korpusu hidrofikuota goizina kelia normaliai,tik reikia svoriu ant priekio viso komplekto paarti neteko bet man rodos problemu neturetu kilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip case man rodos vertesnis demesio. paprastas jokios elektronikos isskyrus lempas pora signaliniu lempuciu, generatorius ir akumuliatorius.

nesenei prikabinejau prie NH TD95 triju korpusu hidrofikuota goizina kelia normaliai,tik reikia svoriu ant priekio viso komplekto paarti neteko bet man rodos problemu neturetu kilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip case man rodos vertesnis demesio. paprastas jokios elektronikos isskyrus lempas pora signaliniu lempuciu, generatorius ir akumuliatorius.

nesenei prikabinejau prie NH TD95 triju korpusu hidrofikuota goizina kelia normaliai,tik reikia svoriu ant priekio viso komplekto paarti neteko bet man rodos problemu neturetu kilti.

Bet zetoro uz ta pat kaina geresne komplektacija bus kondisonas bocho hidraulika. Dar ateiciai dalys bus gal 3 ar 4 kartus pigesnes. Paimk kad ir starteri naujas iki 500lt kainuoja o kiek Case?

O elektronikos ir sitam nedaug.

Be to pakabos kelimo galia zveriska gali 4 korpusus vartoma kabint paziurek jei netiki

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/11 ... _23258.jpg

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/11 ... _91931.jpg

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/11 ... 194660.jpg

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/11 ... 277300.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuom skirias euro2 nuo euro3. Tas zetoras atitinka euro3 kur su 110Aj, o case jx95 tik euro2. Čia tikriausiai variklio vibracija ar triukšmo lygis. Šiaip domėjaus specagroj, tai sakė kaina forterų kiek arklių - tiek tūkstančių litų maždaug su PVM. Tai aš skaitau už tokią kainą ir tokių parametrų lyginant su kitais uzsienieciais tikrai pigiau, o jei dar dalys pigesnės ir aišku jų yra, tai OK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuom skirias euro2 nuo euro3. Tas zetoras atitinka euro3 kur su 110Aj, o case jx95 tik euro2. Čia tikriausiai variklio vibracija ar triukšmo lygis. Šiaip domėjaus specagroj, tai sakė kaina forterų kiek arklių - tiek tūkstančių litų maždaug su PVM. Tai aš skaitau už tokią kainą ir tokių parametrų lyginant su kitais uzsienieciais tikrai pigiau, o jei dar dalys pigesnės ir aišku jų yra, tai OK

Euro 3 tai mazesnis ismetamu duju ( dumu kenksmingumas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...