Jump to content

Kaip pasidaryti variklio šildymą ? tai yra iš 220w?


Jaunius

Recommended Posts

Sveiki, sunkoka suformuluoti klausimą, tačiau esmė yra tokia : mačiau laidą, kur švedai savo parvažiavę vakare iš darbo namo ir įvarę savo auto į garažą pajungia jį prie elektros. principas toks, kad elektra šildo antifryzą ir ryte jie sėda į šiltą automobilį. Būtų gerai ir su traktoroium taip padaryt. Tai, manau, jam būtų tikrai į sveikatą. ir žiemą jokių problemų nebūtų. Taigi, pasidalinkim patirtimi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sunkoka suformuluoti klausimą, tačiau esmė yra tokia : mačiau laidą, kur švedai savo parvažiavę vakare iš darbo namo ir įvarę savo auto į garažą pajungia jį prie elektros. principas toks, kad elektra šildo antifryzą ir ryte jie sėda į šiltą automobilį. Būtų gerai ir su traktoroium taip padaryt. Tai, manau, jam būtų tikrai į sveikatą. ir žiemą jokių problemų nebūtų. Taigi, pasidalinkim patirtimi..

kogero, blogai matei :):)

kai buvau pats sveduose, maciau kitoki dalyka. ten yra specialus salono sildytuvai (elektriniai). prie kiekvieno garazo, daugumoje stovejimo aiksteliu yra rozetes. ikisai kistuka ir salonas syla.

o del motoro sildimo, tai ten webasto..... uzprogramavai, reikiamu laiku isijungia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pazystamas nusipirko traktoriu belarusa senesni, pas kuri jau buvo padarytas sildymas. ydetas y radiatoriu paprasciausias tenas. is ryto pajungia y 220v tinkla ir po poros valandu be vaargo su starteriu uzkuria.

nieko ten yspudingo, tiesiog reikia mano manymu tena det radiatoriaus apacioj, nes siltas vanduo kyla y virsu, taip susiltu visas variklis greiciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tenas dedasi vietoj kamščio esančio bloke virš starterio.Dėti į radiatorių netikslinga,kadangi žymiai padidėja šildomo skysčio kiekis.Įdėjus į bloką,esant uždaram termostatui,šildomas tik skystis esantis bloke.

vat butent. ten net sriegiai varztam yra. motoras susyla kol isgeri kava, 2h laukt tikrai nereikia. :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tenas dedasi vietoj kamščio esančio bloke virš starterio.Dėti į radiatorių netikslinga,kadangi žymiai padidėja šildomo skysčio kiekis.Įdėjus į bloką,esant uždaram termostatui,šildomas tik skystis esantis bloke.

Pas mane butent toks yra :) . Orginalus jis 750W galingumo. Pajungi ryte gera valandike ir varikliukas siltas jau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur gaut tinkama tena belkiui, nes visai neblogai butu. lytagroj yra?

kokio galingumo ir pan. apsvieskit mane tamsuoli. :)

yra prekyboj, bet kaina zveriska..... 3xx....lt

vienam po 2 men nusprogo.... :icon-evil:

yra grynai toks, koks priklauso, tik imontuot bereikia.zagluske tik islupi.

pabandyk i dzeirana pazvanyt.

Na, mes neseniai tokį daikčiuką pirkom, dėsim į MTZ - 920... Šildytuvas toks tiesiog su virdulio spirale ir viskas... 290Lt kainavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pinigu metymas tas gamyklinis ir nifiga nesildo.

Nusiperki skalbimo masinos tena (25lt) bent 3kw, paimi storelesni vamzdi, uzvirini galus (palieki isejimus is abieju pusiu), ispjauni pailga skyle tenui, idedi ir uzverzi viena materkyte. Pajungi is skirtingu varilkio pusiu kad gautusi pilnesne cirkuliacija, ir dar isidedi cirkuliacini siurbliuka (gali det masinos bendzino pumpavimo is bako). Pigiausias ir idealiausias variantas, h pasildzius per dideli salti nesunkiai uzsiveda (butu geriau tepalai ne vasariniai :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Dabar žiūriuos ir aš šildytuvą bielkai. Buvau pas vieną pardavėją tai parodė tokį vamzdį kokių 30 cm ilgio su tenu viduj ir dar tokia guminė šlanga nykščio storumo išeina ir kurtai dar pasijungia. Gal kokį 4m atgal buvau mates originaliai idėtą į pas vokiečius buvusį bielkį tai rodos buvo trumpesnis ir jokios šlangos nebuvo. Tas pardavėjas sako kad kitokiu nėra. Tai kaip iš tikro yra, ir kur ta šlanga kur man siūlė galėtų jungtis? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriuos ir aš šildytuvą bielkai. Buvau pas vieną pardavėją tai parodė tokį vamzdį kokių 30 cm ilgio su tenu viduj ir dar tokia guminė šlanga nykščio storumo išeina ir kurtai dar pasijungia. Gal kokį 4m atgal buvau mates originaliai idėtą į pas vokiečius buvusį bielkį tai rodos buvo trumpesnis ir jokios šlangos nebuvo. Tas pardavėjas sako kad kitokiu nėra. Tai kaip iš tikro yra, ir kur ta šlanga kur man siūlė galėtų jungtis? :icon-confused:
ta šlanga turėtu jungtis kitoi variklio pusėj kur kranelis yra arba gali vietoi jo jungti :icon-idea: ir kiek toks daiktas kainuoja :icon-question: kaimynas pirka tai pas mus kaina 160lt :icon-eek:

Aš nusipirkau tena 1500w vamzdeli rasiu namie :icon-cool: bus įkvėpimas pasidarysiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriuos ir aš šildytuvą bielkai. Buvau pas vieną pardavėją tai parodė tokį vamzdį kokių 30 cm ilgio su tenu viduj ir dar tokia guminė šlanga nykščio storumo išeina ir kurtai dar pasijungia. Gal kokį 4m atgal buvau mates originaliai idėtą į pas vokiečius buvusį bielkį tai rodos buvo trumpesnis ir jokios šlangos nebuvo. Tas pardavėjas sako kad kitokiu nėra. Tai kaip iš tikro yra, ir kur ta šlanga kur man siūlė galėtų jungtis? :icon-confused:
ta šlanga turėtu jungtis kitoi variklio pusėj kur kranelis yra arba gali vietoi jo jungti :icon-idea: ir kiek toks daiktas kainuoja :icon-question: kaimynas pirka tai pas mus kaina 160lt :icon-eek:

Aš nusipirkau tena 1500w vamzdeli rasiu namie :icon-cool: bus įkvėpimas pasidarysiu :icon-wink:

Pas mus tai 320 prašo. :icon-evil: O tavo kaimynas ar seniai pirko ir iš kur? :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriuos ir aš šildytuvą bielkai. Buvau pas vieną pardavėją tai parodė tokį vamzdį kokių 30 cm ilgio su tenu viduj ir dar tokia guminė šlanga nykščio storumo išeina ir kurtai dar pasijungia. Gal kokį 4m atgal buvau mates originaliai idėtą į pas vokiečius buvusį bielkį tai rodos buvo trumpesnis ir jokios šlangos nebuvo. Tas pardavėjas sako kad kitokiu nėra. Tai kaip iš tikro yra, ir kur ta šlanga kur man siūlė galėtų jungtis? :icon-confused:
ta šlanga turėtu jungtis kitoi variklio pusėj kur kranelis yra arba gali vietoi jo jungti :icon-idea: ir kiek toks daiktas kainuoja :icon-question: kaimynas pirka tai pas mus kaina 160lt :icon-eek:

Aš nusipirkau tena 1500w vamzdeli rasiu namie :icon-cool: bus įkvėpimas pasidarysiu :icon-wink:

Pas mus tai 320 prašo. :icon-evil: O tavo kaimynas ar seniai pirko ir iš kur? :icon-wink:
Prieš 3sav :icon-confused: bet dar neisidėjo :icon-confused: Pirko iš privačios parduotuvės prekiaujančios atsarginėm dalim :icon-idea: tas šildytuvas pas juos pragulėjo kokius metus :)

O tai ko pas jus taip brangu :icon-question:

Aš už tena mokėjau 39lt :icon-exclaim: sakau bus noras pasidarysiu ir jis jungsis virš starterio kur tokia trikampė 'zagluškė' yra :icon-wink:

Tau irgi kažka panašaus siūlė :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žiūriuos ir aš šildytuvą bielkai. Buvau pas vieną pardavėją tai parodė tokį vamzdį kokių 30 cm ilgio su tenu viduj ir dar tokia guminė šlanga nykščio storumo išeina ir kurtai dar pasijungia. Gal kokį 4m atgal buvau mates originaliai idėtą į pas vokiečius buvusį bielkį tai rodos buvo trumpesnis ir jokios šlangos nebuvo. Tas pardavėjas sako kad kitokiu nėra. Tai kaip iš tikro yra, ir kur ta šlanga kur man siūlė galėtų jungtis? :icon-confused:
ta šlanga turėtu jungtis kitoi variklio pusėj kur kranelis yra arba gali vietoi jo jungti :icon-idea: ir kiek toks daiktas kainuoja :icon-question: kaimynas pirka tai pas mus kaina 160lt :icon-eek:

Aš nusipirkau tena 1500w vamzdeli rasiu namie :icon-cool: bus įkvėpimas pasidarysiu :icon-wink:

Pas mus tai 320 prašo. :icon-evil: O tavo kaimynas ar seniai pirko ir iš kur? :icon-wink:
Prieš 3sav :icon-confused: bet dar neisidėjo :icon-confused: Pirko iš privačios parduotuvės prekiaujančios atsarginėm dalim :icon-idea: tas šildytuvas pas juos pragulėjo kokius metus :)

O tai ko pas jus taip brangu :icon-question:

Aš už tena mokėjau 39lt :icon-exclaim: sakau bus noras pasidarysiu ir jis jungsis virš starterio kur tokia trikampė 'zagluškė' yra :icon-wink:

Tau irgi kažka panašaus siūlė :icon-question:

Na ten kaip rašiau kokių 30cm vamzdis, vienam gale užviryta aklinai ir imontuotas pajungimas tenui, o kitas galas atviras su flanšu kuris prisisuka su trim varžtais į bloką virš starterio. O ta šlanga kiek daba įsivaizduoju užsimauna ant to kraniuko kur vanduo iš bloko išsileidžia ten prie centrafugos? Na dėl ko tokia kaina net nežinau, tokią kainą pasakė nori pirk, nori ne. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...