Jump to content

John Deere, 7920 reikia info


efrendas

Recommended Posts

Dojus agro pardavinėja parodinį John Deere, 7920 http://www.dojusagro.lt/index.php?page_ ... =list&r=44

Pagal vadybininką šis traktorius buvo eksponuojamas parodose ir lauko dienose, bei kažkiek laiko buvo išnuomotas. Gal kas turite daugiau kokios informacijos apie šį aparatą. Domina ypač tokią, apie kurią vadybininkas gal kiek nutyli :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju už pastebėjimus, bet man reikia info apie mano paminėtą traktorių, o ne apie patį 7920 modelį :)

turiu 7820 tai praktiskai tas pats traktorius tik truputuka silpnesnis. jau pradirbau 1400 valandu ir jokiu nusiskundimu neturiu. 7000 serijos tikrai patikimesni traktoriai nei 6000 serijos. nes jie jau gaminami USA o ne europoje kaip 6 klases. mano nuomone tai vertas demesio traktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik belaipsne transmisija tai man nelabai patinka. man vadybininkas net liepe rinktis paprasta pusiau automatine tipo jei nenori turet problemu su deze tai geriau rinktis paprasta deze. turejo jie lauko dienoj viena atsivare su ta belaipsne transmisija tai kazko nejo jie tas traktorius, kauke deze patys nezinojo nei ka daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...