Jump to content

Bobulka

Nariai
 • Pranešimai

  129
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Bobulka paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 29 2014

Bobulka paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bobulka

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bobulka

  Ozku negalavimai

  Apie šitą Lietuvoj dar negirdėjau , bet gal jau yra. Visko dabar privežama iš Europos. Kad artritą- encefakitą (AE) jau turime , tai tikrai. Irgi praktiškai negydoma.
 2. Bobulka

  Perku-parduodu- keičiu

  Gal ir gerai kad neturėjo , nes ten , kur pienas iki paskutinio lašo naudojamas sūriams gaminti , ožkiukutę gerą nusipirkti nelabai pavyksta. Geras jie panaudoja savo bandos atnaujinimui . Zaneno pas Liutkevičius ieškokit.
 3. Bobulka

  Perku-parduodu- keičiu

  Parduodamas ožiukas. Veislė Anglo-Nubian. Gimęs 2016 03 31. Motina : Hoyers Limited Edition . (Vokietija) Tėvas : Atlantas Madox (Lenkija). Tel. 868923604 . Regina . ( rezervuotas iki spalio 8 d. )
 4. Bobulka

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  Kažin ar reikia daryti eksperimentus , kai jau beveik viskas patiekta ant lėkštutės. Yra šarminiai pieštukai , termokauteriai , tik tiek , kad kiekvienu atveju reikia ' ranką atidirbti '. Eksperimento pasėkmės greitai nepasirodo , o ir ožkiukų per metus gal nebūna 100 , o jeigu jam dar kienvienam anamnezę surašyti , kad po pusmečio klaidos matytųsi ... ar ne per daug sudėtinga?. Vaistinėj pareikalaukit , kas kai veš naują partiją vaistų , atvežtų jums ir šarminį pieštuką , ar pastą. Tą jie privalo daryti.
 5. Bobulka

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  Nuraginimui turi būti šarminės priemonės. Acto rūgštis tikrai netiks. Labai daug tokių eksperimentuotojų nerasit , kad patartų iš savo patirties. Kol kas , kiek girdisi , daug gyvuliukų lieka tik sužalotais , kreivais ragais.
 6. Bobulka

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  Vieną kartą paroj galima melžti , bet kai ateina metas traukinimui , tik tada galima melžimus dar retinti.
 7. Bobulka

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  Užtraukinimas prasideda npriklausomai kada ožka turėjo ožkiukus. Kai sukergiat naujai , tada ir skaičiuojat kada pradėt traukint, Per kiek laiko užtraukinsit , priklauso nuo ožkos organizmo ir jūsų beširdiškumo ). Jeigu sugebėsit keleta dienų ožką pašerti vien šiaudais ir vandeniu - užtraukinsit be jokių sunkumų , bet dažniausia širdis neatlaiko neduoti ožkelei saują šieno ar daržovės gabalėlį. Melžti tokią ' nešeriamą ' ožką reikia tik tada , kai tešmens apimtis pasiekia vasaros lygį (sverkit pamelžtą pieną). Vaistai yra , bet pieną irgi reikia sumažinti iki tam tikro lygio kad neįtaisyti uždegimo. Lygis irgi priklauso nuo ožkos pieningumo. Esu bandžius vaistus su 300 gr. paros primilžio. Viskas gerai , tik prieš leidžiant vaistus reikia įsitikinti , kad tešmuo sveikas. Su ožkomis dažnai būna šitos problemos į laktacijos pabaigą - pakyla SL ,ir nors ti ką . Tokios ožkos vaistais traukinti negalima , nes po apsiožkavimo ji 90 proc įsitaisys mastitą .
 8. Bobulka

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  Palikit ožką ramybėj. Niekada gyvulys taip neužtrūksta , kad neduotų nei lašo pieno. Tampymas kas 5-6 dienos , tai tik ligų ieškojimas. Sveikiausia gyvuliui kai užtraukini per savaitę , tik šitaip retai pavyksta. Paskaičiuokit - parai laiko išeina apie 100 gr pieno. Su kiek pieno palikti ją nemelžiamą , priklauso nuo jos pieningumo . Dabar jau gal net vėlu nustoti melžti , nes kai kurios ožkos mėnesį prieš ožkavimasi pradeda tvinkti . Šitaip ilgai traukinama ožka atves silpnus ožkiukus , nes 'sėdi' ant dietos , tik žolės lapuką kitą susiranda kad pienas nepasibaigtų ( Antroj pusėj nėštumo ožka turi būti sočiai šeriama) Šiais metais jau kaip bus , taip bus , o paskui klauskit kas bent kiek neaišku. Senajam forume vis rašydavau - klauskit , net jeigu jums atrodo ir kvaila. Į kvailus klausimus dažnai pasitaiko protingi atsakymai.
 9. Bobulka

  Sūris

  Nu va. Svarbu tik kad greičiau tą sūrį suėst , kad žmogui bėda , prašo patarimo , tai niekam nerūpi. Patarčiau , bet nemoku pati sūrio pagamint. Augunstai , toli mums ta Akmenė nuo Kauno , ir sūris tik vienas...
 10. Bobulka

  Mėsinės ožkos

  Tarnavimo laikas krenta ant pusės?? Tai kažin kodėl? Ar tik ne dėl to , kad buvo priversti IŠGYVENTI be kailinėlių per žiemą lauke??? Ar tik ne dėl to , kad susirgo kokiu lėtiniu plaučių uždegimu ir vasarai atėjus nusibaigė?? Šunys , sako , ir kariami pripranta . Gal ir ožkos ?
 11. Bobulka

  Mėsinės ožkos

  Nei vienam pietietiškų veislių šuniui žiemą kailis nesutankėja , taip ir su ožkomis. Pasiaugina jos kailinukus , bet ne tokius kad minuse galėtų išgyvent .
 12. Bobulka

  Mėsinės ožkos

  Norit pasakyt nešiltintame tvarte ar nešildomame? Boeriai juk trumpaplaukės ožkos.
 13. Bobulka

  Nagos. Nagų priežiūra

  O ką , pas jus niekada nelyja? Po lietaus ir būna drėgna pieva (žolė bent jau). Keleta valandų paganius po tokią žolę kanopos truputį atmirksta ir būna minkštesnės karpyti.
 14. Bobulka

  Nagos. Nagų priežiūra

  Nagas tvarkyti reikia po pasivaikščiojimo po drėgną pievą. Tada jos nebus pavydėtino kietumo. Ir karpytojui lengviau , ir ožkutei maloniau. (Tai mano veterinaro patarimas)
×
×
 • Create New...