Jump to content

WWWaidis

Nariai
 • Pranešimai

  26
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  mekstu gyvulius,ukininkauti..

WWWaidis pasiekimai

Naujokas

Naujokas (1/5)

0

Reputacija

 1. Is kur tokia dezinforemacija? Kokiu šaltiniu remiantis taip teigiate? Kokiem tada triušiam priskirtumėt sakykim Naujosios Zelandijos baltuosius ir Kalifornijos. Arba paciupinėkit kokie tankūs plaukai ant prancūzų avinų padų. Galima ir ant tinklo grindų įdėti lentą, kad triušis galėtų rinktis. Be to jei jau auginsite sakykim milžinus būtinai turėsit kasdien valyti jų narvus, nes jiems nešvarūs narvai tik darviena priežastis sunegaluoti. Naujosios Zelandijos ir Kalifornijos triusiai nelaikomi sunkaisiais (ju svoris siekia 3,5-6 kg.)del to koju grotos nenutrina,sunkesniasias veisles nera patartina laikyti ant tinklo(bentjau ekologiskuose ukiuose),na o del padedamos lentos tai as nieko nesakau..tai yra iseitis del tokio laikymo.o jei laikai triusius ant tvirto pagrindo tai valyti uztektu kas savaite,norint kad jie nesusirgtu kokcidiozes liga .tvirtas pagrindas ,kreikiamas siaudais sulaiko triusio kuno temperatura del to triusiams aplinkos poveikis mazesnis,tai dar vienas + laikant ne ant grotu.
 2. WWWaidis

  Triušių auginimas

  mesiniai triusiai negali buti laikomi ant tinklo,jiems reikia pilno pagrindo, labiausiai tiknka lentos , mediena
 3. WWWaidis

  Avininkystė.

  sveiki,gal yra žinanciu koks pltas (ha) ieina i 2-3,99 EDV (europinio dydzio vienetais), nes as cia tuo staripsniu susidomejau ku pusiau naturiniai ukiai gali gaut paramas ukio inventoriu atnaujint.
 4. WWWaidis

  Avininkystė.

  o kodel su risimu atsargiai?
 5. man pries menesi ozka atsivede du ozkiukus, taciau dabar ji nebeleidzia zysti pieno -kai jie prieina duria su ragais arba atsigula kad nezystu.., tai ar pakanka to 1 men kuri zinde...ar dar papildomai reikia pazindyt.?
 6. saviesiems 1-3 men. ozkiukams per diena duodavau 2 kartus (ryte ir vakare) po puse litro karves pieno,veliau mazinau ir visai nujemiau
 7. WWWaidis

  Avininkystė.

  ar jusiskems avims vilnoje yra kazkoku lyg erkiu ar uteliu..., savasias neseniai nukirpau tai labai daug vilnose ir i pacia oda isisiurbusios... gal yra kokiu vaistu nuo to..?
 8. WWWaidis

  Avininkystė.

  Na jus čia gerbiamasis ir klausimą pateikėt , manau bet kuris veterinorius ilgai galvotų. bet jei rimtai tai reikia pirma isiaiškinti ar tai vienetinis reiškinys ar pasikartojantis , ar gimdo negyvus ar abortuojasi tai yra vaisius išsivystęs ar dar ne , koks aplomai gimusių ėriukų gyvybingumas , jei šiek tiek apibūdintum šiuos ir kitus dalykus , gal galima būtų ką nors garsiai galvoti. nu man atsivede avis (pirmakart) neseniai ir ryte negyva radau,tai ir galvojau del ko taip isejo...avi laikiau viena pacia,tik vat rudeni nebuvau vilnos nukirpes , ar del to galejo but?
 9. WWWaidis

  Avininkystė.

  o del ko dazniausiai gimsta negyvi eriukai?
 10. WWWaidis

  žemaitukai

  nu jeigu negrynaveisli tai beveik kaip ir paprasto kaina
 11. WWWaidis

  žemaitukai

  beje kiek reikia siurksciavilniu turet kad gaut sia ismoka ir ar reikia dokumentuotu?
 12. WWWaidis

  žemaitukai

  o kokius kiekius reika laikyt tu zemaituku, ir ar butinai turi but su dokumentais kad tas ismokas gaut?
 13. WWWaidis

  žemaitukai

  svarbiausia patys arkliai,taciau ismokos taip pat yra svarbios..
 14. gal kas nors auginate siuos arklius,esu girdejes apie ismokas auginant juos.... gal kas apie tai zinote daugiau.?
 15. WWWaidis

  Avininkystė.

  as cia kalusima avininkui norejau - maciau tavo tinklapyje avis ,ir aptvertas su tuo raudonu tinklu, tai gal gali pasakyt is kur perki toki ir kokia kaina?
×
×
 • Create New...