Jump to content

Splintas

Nariai
 • Pranešimai

  35
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Splintas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16

Splintas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Splintas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1976.03.05

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Mažeikiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Noriu pasidalinti paskutiniu gamintu Doly vežimėlio nuotraukomis. Trumpai - 2 ašys, stabdžių sistema su automatiniu apkrovos vožtuvu, grąžulas fiksuotas. Balną galima perkelti į kelias pozicijas - dugiau į priekį arba į galą. Tokiu būdu galima prispausti traktorių kai reikia. Sumontuota hidraulinė sistema tempiamos priekabos išvertimui: talpa-bakas 130 litrų, hidraulinis variklis ( veikia nuo traktoriaus hidraulikos) ir siurblys. Išvertimas - valdymas pulteliu (su kabeliu).
 2. Noriu pasidalinti paskutiniu gamintu Doly vežimėlio nuotraukomis. Trumpai - 2 ašys, stabdžių sistema su automatiniu apkrovos vožtuvu, grąžulas fiksuotas. Balną galima perkelti į kelias pozicijas - dugiau į priekį arba į galą. Tokiu būdu galima prispausti traktorių kai reikia. Sumontuota hidraulinė sistema tempiamos priekabos išvertimui: talpa-bakas 130 litrų, hidraulinis variklis ( veikia nuo traktoriaus hidraulikos) ir siurblys. Išvertimas - valdymas pulteliu (su kabeliu).
 3. Be je - turiu atliekamų nenaudotų pusiau automatinių stabdžių terkšlių pardavimui. Gal ką domina?
 4. Rankinis vožtuvas. 3 padėčių: kai priekaba tuščia, pusiau pakrauta ir pilna. Atitinkamai ir galios daugiau duoda, kai rankenėlė stovi ten kur pilnai pakrauta (juodas stačiakampis 1/1), mažiau kur 1/2 ir mažiausiai kur 0. Dar priklauso nuo to, kaip tinkamai yra sureguliuotos stabdžių terkšlės: turi būti tinkamoje padėtyje, kad užtektų ar nebūtų per didelė ar per maža eiga, nes tuomet gali duot kiek nori stabdžių galios - tinkamai nestabdys.
 5. Bandom giluminį purentuvą Implemex UGP-500h su hidrauline apsauga. Keletas nuotraukų iš bandymų
 6. Fūrines priekabas galima tampyti ir taip
 7. Splintas

  SUNKVEZIMIAI

  Naujas balnas kainuoja nuo 500 eu. Neaisku kiek devetas jei tokiu is vis yra.
 8. Splintas

  Valstybiniu numeriu laikikliai

  Atrodo, kad radau - http://www.autoremeliai.lt/lt/numeriu-remeliai/numeriu-remeliai-be-uzrasu/item/51-numerio-remelis-r5
 9. Splintas

  SUNKVEZIMIAI

  Daryt bus pigiau, juolab, kad daugiau nei pusė dollio jau yra... Tik kaip su legalizavimu?
 10. Splintas

  SUNKVEZIMIAI

  Turit traktorių? Kabinkit dolly vėžimėlį, prie jo kabinkit tą fūrinę puspriekabę - ir turit didelės talpos puspriekabę prikabinta prie traktoriaus.
 11. Mes naudojam ir turim pasukamų tempimo kilpų - 3 tonos apkrovos iš viršaus ir 20 tonu tempimo. Keičiama - atsisuka gale veržlė. Galima privirinti po grąžulu. Skylės diametras - 50. Manau, kad galite rasti ir Lytagros parduotuvėse ir kitose, rimtesnėse agro detalių parduotuvėse.
 12. Teisingai - noragų išdėstymas V forma, nesudaro tokio didelio pasipriešinimo ir yra lengviau traukti. Skaičiuojame, kad 1-am noragui reikia apie 25-30 AG, priklausomai nuo žemės kietumo. Volą esame pagaminę ir jis yra kaip papildoma dalis. Standartinėje kainose volas nėra nurodytas, tam kad kaina būtų prieinama ir volą pridėsite jei matote, kad tam yra poreikis. Taip pat padarėme keičiamus norago antgalius, nes kaip ir rašė AXE - jie dils kaip muilas. Na, kad jie tarnautų ilgiau, mes juos gaminame iš Hardox metalo, kuris yra atsparesnis dilimui, nei paprastas metalas. Šiuo metu išbandome giluminį su hidraulika. Galėsite pamatyti naujieną Ką pasėsi parodoje. Laukiam visų.
 13. Kainos yra čia - http://u-g.lt/lt/produktai/prikabinami-padargai-implemex/implemex-giluminis-purentuvas-ugp
 14. Sveiki. Kainos yra mūsų puslapyje - http://u-g.lt/lt/produktai/prikabinami-padargai-implemex/implemex-giluminis-purentuvas-ugp Šiuo metu yra išbandomas naujo modelio giluminis su hidraulika vietoje nukertamo strypo. Kol kas nesam suskaičiavę kainos, bet Ką Pasėsi turėsim demonstracinį ir kainą jau bus.
 15. Volas jau yra. Atnaujintą Implemex giluminį pristatysim Ką pasėsi...2017 parodoje. Lauksim Jūsų atvykstant.
×
×
 • Create New...