Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.507
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  63

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  Filmukai

  Ne, nes dar nebutu atsedejęs uż payPal. Aš taip girdėjau ...liudniausia, kad tai iš gyvenimo paimta. Iš gyvenimo Resursinėj Federacijoj.
 2. jevgenijus

  Sėjomaina

  Tamsta buvai "patrauktas per dantį", bet draugiškai. Savo postus galima redaguoti. Dvitaškis ir skliaustelis posto gale visiem parodytų, kad supratai humorą
 3. Man tai su Tom atsargom kažkaip neaišku. Degtinės ir teftelių atsargos gali kauptis, bet gi grūdų kaži kiek neprisištabeliuosi. O derliai tai vis rekordiniai. Vadinasi artėjam prie dienos, kai grūdų perdirbėjai pasakys: šiemet neperkam?
 4. Blogų žinių ten netrūksta, klausimas kiek tai turės įtakos.
 5. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Geriau wydukas papasakotų kaip batutų specialistas Ragozinas ir jo bosas Vladiofšoras Pugabyčius šį vakarą jaučiasi. M? Kaip ten, normaliai? Можем повторить? Žvengiu atsistojęs Arba gal tegu paporina apie savijautą tų, kurie sėdi kalėjimuose už plastikinio puodelio metimą į mentus, fone to kaip amerikonai savo teises gina.
 6. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Amerikiečiai, nuo Amerikos žemės, amerikietišku aparatu TKS link. Paskutinį sykį ta darė 2011. Plius daug kitų dalykų kuriuos daro pirma kartą.
 7. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jei kas domities kosmosu, šiandien Ta diena ir dvi valandos iki To momento. Aš žiūriu čia https://youtu.be/OUjDKGiF8ec , dar galima spacex ar NASA kanaluose stebėti.
 8. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kai jau pagalvoji, kad ne tokie blogi tie valdantieji.... ir tada tik pyst, kirkutis... Kirkutis bus tai Lietuvai jei tokius į valdžią rinksim...
 9. jevgenijus

  irankiai

  Aš gal iš lėtesnių, tu paiškyk plačiau
 10. jevgenijus

  irankiai

  Man irgi dėl sandėlio rūpi. Nes nevisur tas metrinis telpa. Tik svarstau... dulkės+variklis su karštu dusliku... nepavojinga?
 11. Kasmet pasidarai sėklinį vis kitos kultūros lauką ir taip kas 4-5 metus visų kultūrų sėkla atsinaujina. Per tą laiką ūkinė nespėja degraduoti ir nepermoki sėklininkams. Apie ką čia tiek pliurpt...
 12. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Kartais reikia daug, kartais mažai, kartais kad kažkas stumteltu... bet turbūt visada reikia neturėti neįveikiamų antikvarinių dogmų. Jau ko ko, bet ž.ū. jų turi daugiau nei krikščionybė.
 13. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Žinok kedainiškių problema ir yra Kėdainių dirvos... aš apie tai kad iššūkiai nepakankami. Va pzv.: Sėkla ūkinė, hibridas, sėjos laikas nežinomas, priešsėlis... samanos, jokių pesticidų, jokių npk, dirva... priebetonis ir anei vienos neužmegstos ar atmestos ankštelės. Jokio stimulo stengtis.
 14. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Ai va apie ką čia jūs... Anoj temoj apie klimato kaitą kai pasipylė postai, kas mane tiek milimetrų, o pas mane tiek milimetrų ir t.t. Neprovokuok, o tai pradės visi varpom matuotis
 15. jevgenijus

  irankiai

  O berneris ir kaip maniškiai sako - malveika, kuo skiriasi?
 16. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Šiandien mačiau du besiribojančius laukus, vienas guli, kitas lyg niekur nieko. Tame kur guli, vėliava su užrašu IKAR. Vadybai reiktų lėkt perstatyt vėliavą...
 17. Nu jooo... Kaip sako: pizė kazė autobazė... Pasiemi vadiaros litrą, eini į tą rožinį namuką ir nusiramini. Žėk ant pietų jau viskas kitaip atrodys.
 18. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Gydymo nuo jo nėra, tik preveciškai, kaip skiepas. Vienoje svarstyklių pusėj žala dėl puvinio, kitoje papraščiausias tebukonazolas. Pačiam spręsti, kas blogiau.
 19. Keistoj vietoj tas linkimas... Jei pastatyti į darbinę padėtį, tai galai į viršų užsilenkę? Ir iš foto atrodo kad būtent cilindriukas ir sulenkė tą balki.
 20. jevgenijus

  Zirniai

  Gal norėjai paklausti ar nepakenks bulvėse pridygusiems žirniams? Tik primenu, čia vieša vieta.
 21. Labai taikliai pastebėjo, “eurai krenta iš dangaus“, o kita dalis irgi iš dalies teisinga, nors ir sveikai provokacinė.
 22. Kviečiai nepabrangs kiek mums reikia, o pienas kaip visada atpigs. Reiktų jau priprast, kad ten kažkur ar sausra ar liūtys, mums dėl to vistiek nieko gero
 23. Ne visur lietus bepadės... https://youtu.be/TkJ24nqU23Q
×
×
 • Create New...