Jump to content

GOOGLISTAS

Nariai
 • Pranešimai

  17
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie GOOGLISTAS

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Vilkaviškis

Paskutiniai lankytojai

509 profilio peržiūros
 1. Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Augalininkystė

  Žirniai 50kg 10e

  10.00 EUR

  Vilkaviškio r - LT

 2. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Dar nesidomėjau tik svarstau ar tiktų įdomu ar kas dėjo ar tvirtinimas tiktų
 3. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Užbaigiau sezoną prieš savaitę, nukulta 18ha , visai gerai ėjosi buvo tik kelios problemos, nutrūko smulkintuvo diržas gavau nesunkiai, palūžus buvo sraigė grūdų išpylimo ir trūko ratlankis galinio rato tai teko pavirint. P.S. Gailiuosi kad pirkau be kabinos, gal kas dėjosi orginalią kabiną ant 830to? Ten tvirtinimas tinka?
 4. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  O tai įmanoma ta problemą išspręsti ar nieko jau nepadarysi? Bent jau tu transporterių yra naujų pirkti
 5. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Dar. Toks klausimas dėl to vidinio transporterio kažkodėl tu skersinių aptrauktu guma galai vis padilę daugiau guma lyg už kažko kliutu, nesuprantu ar kur siekia ten ar kaip vis patempiu jei būna laisvo ką.
 6. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Tai va būtent kad skriemulių nekeisčiau maniau bus gerai. Bet kita met reikės mėginti mažint apsukas kaitaliojant, o kokio apsukom kuliat žirnius?
 7. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Toks klausimas ar kas kuliat žirnius su volvekais? Šiandien nukūliau pora hektarų bet labai daug priskaldė, tarpa kiek įmanoma padidinau grendymo tai kažin bėda kad nesumažina apsukų būgno keičiant skyvus?
 8. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Pernai teko pirkti ta ašį su žvaigždutėm gavau Kaišiadoryse 150e atsiėjo nes mano buvo palankstyta ir kažkodėl vietoj žvaigždučių stovėjo tokį rolikai ir buvo visiškai sudroožti. Matomai per metus pabrango
 9. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  15ha dar kaimynui kelis hektarus tai turėtų užtekt šito aparato.
 10. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Įsigijau ir aš volvo kombainuką 830 modelį, matęs gyvenimo nukūliau 5ha žieminių kviečių tai kasdien kažkoks gedimas vis trukdo įsvažiuot rimčiausias gedimas buvo sulinkęs to vidinio transporterio velenas kur priekį stovi. Kas įdomiausia ant to veleno buvo ne žvaigždutės o tokį rolikai bet dėvėta gavau už 100e velena su žvaigždutėm tiko viskas kaip ir. Dar bėgius pradėjo mest tai buvo atsileidus dėžė pavarų pasirodo viens varžtas nū lūžęs tai kol kas gal laikys trimis.
 11. GOOGLISTAS

  Volvo 800 ... 1130

  Sveiki kombainistai tai va sugalvojau įsigyti kombainą volvo s830 nors rugepjute ant nosies jau. Nusižiūrėjau variantą 1982metų su kabina smulkintuvas jau tas naujasnio tipo tik kaina atrodo didoka 4300e. Ar čia normali ta kaina? Buvom apžiūrėti su kaimynu tai reiktų lenktuvų laikiklius pasiviryt kelis diržus pasikeist o taip tai būklė gera.
 12. Sveiki, na ir kaip ta paramos nauda smulkiesiems? Ar tokia parama verta tų visų įsipareigojimų ir vargų? Pasidalinkit savo patirtim kaip sekėsi įgyvendint projektus ką įsigijote ūkiui?
 13. GOOGLISTAS

  Už kiek perkate žemę?

  Vilkaviškio r. prieš metus pirkom 2ha. plotas žemė gera, tai po 5000e už ha mokėjom
 14. Tai tėvai turi 15ha žemės tai čia nebūtų problemos.padidint tą SP. Ir dar klausimas tas SP ir VED tai čia viens ir tas pats ar ne?
 15. Skaičiau tas taisykles bet įdomu sužinot iš jau teikusių paraiškas ar gavusių paramą, kokia jų patirtis ir koki patarimai. Kaip supratau pagrindiniai reikalavimai yra tai kad būtum įsteigęs ūkį, ne mažiau kaip metai iki paraiškos teikimo būtum deklaravęs pasėlius ir VED būtų nemažiau 4000e. Ar dar ką praleidau?
×
×
 • Create New...