Jump to content

Veršelių apsigimimai


Jaunuolis20

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...

Sveiki, 

 

Jei kam įdomi istorijos pabaiga, tai ji tokia. .Pradžioj tyrėm vandenį, su juo kaip ir viskas gerai, tik geležies norma šiek tiek viršija leistiną kiekį, bet nedaug, tai del to sakė problemų nyebus. Tada mūsų veterinaras pasiūlė ištirt miltus. Ir ką jūs manot, pasirodo grūduose buvo kažkoks pelėsinis grybas, panašus į kūles, tai tos karvės, sėkmingai visus metus valgė tuos nuodingus miltus, tai taip ir nutiko. .  Dabar išvalėm ir dezinfekavom visus aruodus ir patalpas kuriose tie aruodai, supylėm naują derlių ir šeriam, tikėkimės viskas bus gerai. . beja, melžiamom karvėm pradėjom duoti acetono, dinamino ir mielių, kaina kosminė, bet tikiuosi bus nauda, kaip mano pienmėgys? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar galvoju, dievo šauktis ar keiktis??? Žmogus sako, kad karvėm duoda acetono, duoda mielių ir  dinamino (pastarojo net nenumanau, kas tai yra) ir klausia , ar bus kas gero..   Sakau atvirai, kad nežinau, bet manau, kad greičiausiai nieko gero nebus..   Pirma, reikėtų tikrai žinoti,ką jūs duodat tiems savo vargšams gyvuliams (o tai ir aš, ir kolegos forumiečiai pagalvos dar kad iš tikro acetoną į ėdžias pilat, ar kepimo mieles šeriat).. Įtariu, kad tas acetonas tai Aceton-Energy papildas laktacijos pradžiai, tai jis apsimoka šerti labai ribotą laiką prieš ir po veršiavimosi, pašarinės mielės mano akimis karvėms nelabai tinka nepaisant gražių aprašymų, gyvos mielės tinka tik labai išskirtiniais atvejais ir turint be galo daug pinigų. 

Taigi, jei norime padiskutuoti apie kažko šėrimo naudą savo gyvuliams pasirūpinkime, kad visi iš ko tikimės atsakymų bent šeriamus kiekius vienam gyvuliui per dieną žinotų... Na, ir dar bent interneto puslapį, kur galima ką nors apie tų produktų veikliąsias medžiagas paskaityti.. Va tada gal ir  bus galima tikėtis turiningos diskusijos ir normalaus paikeitimo nuomonėmis.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...