Jump to content

Pievų ir ganyklų tręšimas


ricardaas

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Juodas pranešimas:

Pernais metais iš ha senos pievos gavosi po 7rulonus, šiais metais Iš senų pievų vidurkis 3rulonai. Naujų setiniu dar neaišku nes tik rytoj presuoti lėksiu, bet manau gausis po 8-10 iš ha. Tikėkimes bus lietaus ir šilumos greitu metu.

Pas mus su lietum nevienodai ,skirtumas kas 10km .o ir dabar tik uzlijo -kad nedulketu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Karve pranešimas:

o kam tas šienas? jo aš jau daugiau kaip 5m nebegaminu ir nematau problemos.

sienaini darau i duobe , kai su smulkintuvu pjaunu tai gaunasi nuo 2 iki 7 cm sienainio daleles.Karves uzedusios tokio sienainio vistiek nori sieno ar siaudu iesko , matyt joms reikia stambesnio pasaro geresniam virskinimui.As jo daznai neduodu i savaite pora , trejeta kartu per savaite.Sieno reikia ir uztrukusioms karvems , virskinimo sistemai atstatyti ir jaunesniam prieaugliui o dar ir visokiu misrunu mesai turiu .Taigi visai be sieno neimanoma issiversti , jei nori tureti sveiku gyvuliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Stasys1962 pranešimas:

sienaini darau i duobe , kai su smulkintuvu pjaunu tai gaunasi nuo 2 iki 7 cm sienainio daleles.Karves uzedusios tokio sienainio vistiek nori sieno ar siaudu iesko , matyt joms reikia stambesnio pasaro geresniam virskinimui.As jo daznai neduodu i savaite pora , trejeta kartu per savaite.Sieno reikia ir uztrukusioms karvems , virskinimo sistemai atstatyti ir jaunesniam prieaugliui o dar ir visokiu misrunu mesai turiu .Taigi visai be sieno neimanoma issiversti , jei nori tureti sveiku gyvuliu.

o man įmanoma be šieno išsiverst ir dėl gyvulių sveikatos problemų neturiu,nes šeriu šienainiu iš rulonų ir jo turiu visokio.Jei ryte duodu žalesnį,tai vakare sausesnį.Šieną sunku išdžiovint,jei nėra gerų orų iš vis neįmanoma,be to jį gaminant nutrupa daug pačios maistingosios dalies-lapelių.Esu skaitęs,kad karotino šiene lieka tik apie 5proc. kai šienainyje apie 40proc.Šieną gamina tik smulkūs ūkininkai,nes jiems nėra kitos galimybės ir tokie kurie dar tebegyvena senais įsitikinimais.Aš daugiau pavytintu šienainiu šeriu ir mažus veršiukus ir neturiu jokių problemų.Prieš 15m teko Švedijoje dirbt pas ūkininką,tai kai paklausiau kodėl negamina šieno,jis atsakė tą ką aš dabar pasakiau.Mes nuo vakariečių esam atsilikę keliasdešimt metų,dar tebegyvenam smetonos laikais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...