Jump to content

Daržinė


ricardaas

Recommended Posts

Sveiki,

galvoju kitais metais statytis daržinę,tad būtų įdomu pamatyti kolegų daržinių nuotraukų.Aišku,galima sakyti,kokį stebuklą pamatysi :icon-question: Medinės konstrukcijos,stogas ir sienos,lentomis apkaltos...bet kad ir tos konstrukcijos ne visada vienodos,daug kas daro skirtingai,tad būtų įdomu pamatyti tiek konstrukcijas iš vidaus,tiek iš lauko vaizdą.Įmeskit čia nuotraukų kas kokias turit-kas iš kolūkio paveldėtas,o įdomiausia kas pasistatę.

Norisi kad daržinė būtų ne tik funkcionali,bet kažkiek ir papuoštų sodybą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

ricardai atvaziuok i svecius, parodysiu darziniu privalumus ir trukumus, viska gyvai pamatysi kai saka

tiesa tu privalumu labai nedaug, jei nori kad papuostu tai reikia nudazyti ir tikra stoga uzdeti, o ne toki koks iseina tuo metu, prisipazinsiu pas mane siferis, tad kad ir nudazyta viskas vistiek vaizdelis ne koks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vorai,būtinai pas tave užsuksiu.

Kadangi kiti gėdijasi kelti fotkes,pradedu aš.

Pirmoje fotkėje mano daržinė,estetinės išvaizdos nėra,nes stovi miške.Nefunkcionali,nes durys viduryje daržinės,šiemet teko plėšti lentas iš galo ir vežti rulonus pro ten.

Kitas minusas tai gana masyvios konstrukcijos,kai kurie balkiai gal net nereikalingi nes trukdo traktoriumi dirbti.

Sekanti fotkė-funkcionalu,patogu dirbti,bet vėjas gali bet kada sugriauti,o ir pripusto,lietus pašarą gadina.

Paskutinė fotkė tik iš vidaus.Pakankamai sudėtingas statinys,nes platu ir stogo konstrukcija,mano manymu.sudėtinga ir turėtų būti brangi.

post-86-14152182578_thumb.jpg

post-86-14152182579_thumb.jpg

post-86-141521825798_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu ta 2 foto pati idealiausia rulonam laikyt. Oro praeinamumas geras,rulonu paėmimo irgi geresnio nesugalvosi. O dėl nugriuvimo dėl vėjo tai tikrai ji negrius. Nes sienų tai nėra, o pasipriešinimą vėjui tik stogas sudaro. Prie pamato manau kolonos bus prisuktos varžtais. Taip kad toks pastatas stovėjęs stovės. Pas mus buvo klaimas apgriuvusiom sienom tai joks uraganas jo nenunešė, nes nelabai buvo kaip ji pastumt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"vėjo ryšiai" tai tik pastato stabilumą užtikrinantys privalomi konstrukcijos elementai..... neskaitykit pažodžiui. :lol:

Vėjo tikrai nereikia, kad tokia stoginė "prigultų" ant žemės. Pvz.: Susikaupęs ant stogo sniegas (per žiemą), pirmi atodrėkiai, šaltukas, šlapdriba, priklausomai nuo pasaulio šalių, ant stogo šlaitų likusi/susidariusi apkrova....

Čia aišku pats blogiausias scenarijus, bet kai tokios sniegingos žiemos, labai realus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...