Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 1 minutę , EvaldasC pranešimas:

Auginu scagena, janne ir ada siemet, tresimas kasas poto sulfatas poto salietra dar 160-180vm gaunasi is triju tresimu

mano panasus tresimas, siek tiek daugiau vm. po javapjutes galesim palyginti rezultatus ir tresimo laika. bent man susidaro ispudis, kad labai stipriai veikia javus ankstyvas tresimas, kai su kasu dar neina ivaziuoti. buvau praleides juosta kvietrugiuose kur gavo po 100 salietros fiziniu svoriu, pries pat lietu. daug kas sake, kad grioviuose ta salietra atsidure, taciau visa vegetacija salietros negavusi juosta buvo daug sviesesne, nepaisant to, kad veliau gavo sociai KAS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , EvaldasC pranešimas:

Azoto neskaiciuojant purskimu atidudu 160-180vm visad i antra klase tik traukia, 6-8t kuliu,ka daryt kitaip kad uzsuginti geresne kokybe?

Ir ligas susigaudyti reiketu, ir vitaminai nepamaiso. Ir vabalai prisideda. Azoto manyciau bent 200siekt vm turetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Amber pranešimas:

Ir ligas susigaudyti reiketu, ir vitaminai nepamaiso. Ir vabalai prisideda. Azoto manyciau bent 200siekt vm turetu

pas mane ir apie 160-180 vm irgi derlius panašus kaip pas kolegą kur anksčiau rašė 6-8t / bet irgi puršk ar nepurkš karbamido vis tiek 2 kl , nors pernai 1 %  glitimo betrūko iki pirmos. Mano išvada tokia derliui tiek vm pakanka , bet , kad kokybę pakelt tai trūksta kaip sakai bent 200vm. Kitiems metams jaučiu tręšiu visus ir panašiai tik vieną lauką jaučiu bandysiu , bent  kokius 220vm duot ir matysis ar padeda kokybei ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, EvaldasC pranešimas:

Azoto neskaiciuojant purskimu atidudu 160-180vm visad i antra klase tik traukia, 6-8t kuliu,ka daryt kitaip kad uzsuginti geresne kokybe?

Norint kad būtum ,,kokybiškai'' pilvotas, reikia valgyti kiek telpa ir dar kad lėkštėj liktų užkandai prie alaus. :mrgreen:

Panašiai manau ir su javais. Norint kokybės, reikia kad gautų azoto sočiai, bent 30 VM/1t ir jei netręšiant ant vėliavinio, tai bent jau papurškioti ant varpos. Witaliko pavyzdys tai tik patvirtina. 

Aš po žydėjimo karbamido išpurškiau jau du kartus 15+25 kg.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Mantas2342 pranešimas:

pas mane ir apie 160-180 vm irgi derlius panašus kaip pas kolegą kur anksčiau rašė 6-8t / bet irgi puršk ar nepurkš karbamido vis tiek 2 kl , nors pernai 1 %  glitimo betrūko iki pirmos. Mano išvada tokia derliui tiek vm pakanka , bet , kad kokybę pakelt tai trūksta kaip sakai bent 200vm. Kitiems metams jaučiu tręšiu visus ir panašiai tik vieną lauką jaučiu bandysiu , bent  kokius 220vm duot ir matysis ar padeda kokybei ar ne.

Pernai 240vm  kuliau 8,9t extra,pirma,antra. 210vm kuliau 8t 1-2klases. 180vm 7t 2-3klases purskimai identiski, veisles skirtingos, nepurskiau visiskai jokio karbamido.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Amber pranešimas:

Ir ligas susigaudyti reiketu, ir vitaminai nepamaiso. Ir vabalai prisideda. Azoto manyciau bent 200siekt vm turetu

Viska sugaudyta du kartai nuo ligu visada purskiam AK rekomendacijom, tai ligu nebuna vabalai irgi sugaudyti, mikro gauna  mixiuko bent 1 kart tikrai, purskimai 5-6 is eina be karbamido, is visu pasisakymu susidariau nuomone kad kitamet reiks kelt azoto kieki ir bus matyti kaip su klase gausis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , EvaldasC pranešimas:

Viska sugaudyta du kartai nuo ligu visada purskiam AK rekomendacijom, tai ligu nebuna vabalai irgi sugaudyti, mikro gauna  mixiuko bent 1 kart tikrai, purskimai 5-6 is eina be karbamido, is visu pasisakymu susidariau nuomone kad kitamet reiks kelt azoto kieki ir bus matyti kaip su klase gausis :icon-wink:

Gal tavo zeme lengva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , ukis123 pranešimas:

Kolegai buvo Radviliškį punkye pašariniai tai neatidavė nuvežė į Šiaulius Linas agro 1klase vat ir skirtumai

Tai čia nieko naujo.pernai viska ka veziau  y Baltic agro tai nuvezus y Vilkaviškio kopertatyva viskas buvo klase aukščiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tikrai prastai atrodo, vienintelis creator dar padoriai atrodė, o rapsai tai ižvis baisūs, sakiau veislę išsirinksiu, bet nk gero  :D

prieš valandą, Remse pranešimas:

Kaip kolegos vertinate Scandagros inovaciju diena? As siandien buvau, tai vaizdas ne kazka, kvieciai reti kaip retis, rapsai irgi ne kazka. Visur kontroles vos ne geriausia atrodo :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...