Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

prieš 24 minutes , Mantas2342 pranešimas:

v kvietukų gavos 4,5t/ha vidurkis kaip šiemet tai tikrai gerai , jei ne sausra būtų 1t tikrai didesnis  , o gal  ir dar daugiau  , nes pavasarį potencialo matėsi daug. Veislė quintus, tręšimas 300kg/ha 16 ir 200 karbamido prieš sėją ir krūmijimosi tarpsnį 100kg/ha sulfato.

O klase kaip? Cia su akuotais si veisle jai gerai pamenu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

As ir ju seklos nupirkau. Reiskias veisle nebloga galima derliu pasiekti. Aisku collada geriau byrejo bent pas mane si sezona

man tai patiko labai veislė galima daug išspaust šaknynas labai stiprus , bet šiemet kadangi sausra buvo tai neatsiskleidė viskas , bet tikėkimės bus toks sezonas kai leis maksimumą išspaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , hellboy197 pranešimas:

Tai suprantu tai, reikia paeksperementuoti ir žinosis kas kaip, o dar geriau manau būtu išsitirti dirvožemį :)

Ka tu ten pritirsi jei dar nezinai kam sulfatas beriamas ir t.t. :) neskubek, pasitresi, nusipurksi nuo zoliu, karta arba du jei reiks nuo ligu. Pasidaryk ir bandymus purskiant karbamidu ir augimo reguliatorium. Pas mane siemet neisvaziavo nei vienas purkstuvas su karbamidu, bet klases geresnes buvo nei pora metu atgal, bet su biriom koreaguota i didesne puse.

 

prieš 18 minutes , Witalikas pranešimas:

As ir ju seklos nupirkau. Reiskias veisle nebloga galima derliu pasiekti. Aisku collada geriau byrejo bent pas mane si sezona

Siemet collada vietoj vanek sejom, rezultatai virsijo lukescius, tai arba atsitiktinumas arba veisles savybes geros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , JCB pranešimas:

Ka tu ten pritirsi jei dar nezinai kam sulfatas beriamas ir t.t. :) neskubek, pasitresi, nusipurksi nuo zoliu, karta arba du jei reiks nuo ligu. Pasidaryk ir bandymus purskiant karbamidu ir augimo reguliatorium. Pas mane siemet neisvaziavo nei vienas purkstuvas su karbamidu, bet klases geresnes buvo nei pora metu atgal, bet su biriom koreaguota i didesne puse.

 

Siemet collada vietoj vanek sejom, rezultatai virsijo lukescius, tai arba atsitiktinumas arba veisles savybes geros.

Arba Vanek jau atsėlys senas, nes jau koki 3m negavau atsinaujinti, Collada atrode nekažka per ta sausra, bet bunkeryje nustebino derlius į geraja puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, JCB pranešimas:

Ka tu ten pritirsi jei dar nezinai kam sulfatas beriamas ir t.t. :) neskubek, pasitresi, nusipurksi nuo zoliu, karta arba du jei reiks nuo ligu. Pasidaryk ir bandymus purskiant karbamidu ir augimo reguliatorium. Pas mane siemet neisvaziavo nei vienas purkstuvas su karbamidu, bet klases geresnes buvo nei pora metu atgal, bet su biriom koreaguota i didesne puse.

 

Siemet collada vietoj vanek sejom, rezultatai virsijo lukescius, tai arba atsitiktinumas arba veisles savybes geros.

tikrai neatsitiktinumas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ceck pranešimas:

tikrai neatsitiktinumas 

Koks pačio tręšimas ir kokie rezultatai šiemet? Aš lokaliai 250 8-19-29+3S, paskui 200 N34, po kelių dienų 150 AS ir ant galo 200 N34. Vienam lauke buvo sugulę, tai paskutinio tręšimo negavo. Vidurkis 5,5t, visi ekstra. Ccc gavo krūmijantis, trumpinimo nebuvo, tai greičiausiai todėl ir nesulindo į žemę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , JCB pranešimas:

Koks pačio tręšimas ir kokie rezultatai šiemet? Aš lokaliai 250 8-19-29+3S, paskui 200 N34, po kelių dienų 150 AS ir ant galo 200 N34. Vienam lauke buvo sugulę, tai paskutinio tręšimo negavo. Vidurkis 5,5t, visi ekstra. Ccc gavo krūmijantis, trumpinimo nebuvo, tai greičiausiai todėl ir nesulindo į žemę.

iš rudens buvo gave 10-26-26 200kg,aisku žieminiai supuvo,tada pavasary plius 50 kg tos pacios viskas su npk lokaliai,sejos norma 320kg, ccc,salietra 2x200kg, į tarpą su modus 0,2 siemet derlius 5,5t klase 1-2,ankstesniais metais 7-7,2t klase 1, nesistengiu exstriniu užaugint.žemes balas 38-42

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ceck pranešimas:

iš rudens buvo gave 10-26-26 200kg,aisku žieminiai supuvo,tada pavasary plius 50 kg tos pacios viskas su npk lokaliai,sejos norma 320kg, ccc,salietra 2x200kg, į tarpą su modus 0,2 siemet derlius 5,5t klase 1-2,ankstesniais metais 7-7,2t klase 1, nesistengiu exstriniu užaugint.žemes balas 38-42

O vyruti, vasariniu 7-7,2 jau cia stipru :) 

kodel sejos norma net 320kg/ha, stambus grudai buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o ką padarysi kad taip buvo, neatidarysi sietų, kad birtų per užpakalį, neduok die, prisikuls daugiau už žieminius :) aplink kolegų irgi kvietukai gražiai atrodė. Kokteilis ant vėliavos buvo duett ultra 0,45+ corbel 0,36+ credo 0,6+ azaka 0,1+ npk 20-20-20 3kg+ karbamidas 4kg+ sulfatas tirpintas 10kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Rimvydas1 pranešimas:

Siemet Zieminiai po 6t biro o jus pasakojat, kad vasariniu po 5.5t/ha kulet? Tai gal laistet laukus ar kokteilius pursket?

žieminius kur palikau po 8 virsaus buvo,tad buvo nuspresta kurie zieminiu laukai buvo raini atseti vasariniais,o su vasariniais gavos kas gavos iš 110 paset zieminiu palikau tik 29 ha,nes kiti arba nesudygo,arba nevertejo palikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ceck pranešimas:

žieminius kur palikau po 8 virsaus buvo,tad buvo nuspresta kurie zieminiu laukai buvo raini atseti vasariniais,o su vasariniais gavos kas gavos

Kiek ten humuso tuose laukuose kur derlius geras? Jei tyreisi?pas mane kur humuso apie 2,8 ten derlius ir buvo geriausias. Aišku toli nuo tokio koks pas jus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Duncia pranešimas:

Kiek ten humuso tuose laukuose kur derlius geras? Jei tyreisi?pas mane kur humuso apie 2,8 ten derlius ir buvo geriausias. Aišku toli nuo tokio koks pas jus. 

nesityriau,bet derlius geriausias buvo kur zeme lengvesne,beje visi kviečiai pas mane sejami tik po rapsu ir zirniu,beje ka pastebejau kad po rapso derlius didesnis,nezinau del ko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ceck pranešimas:

žieminius kur palikau po 8 virsaus buvo,tad buvo nuspresta kurie zieminiu laukai buvo raini atseti vasariniais,o su vasariniais gavos kas gavos iš 110 paset zieminiu palikau tik 29 ha,nes kiti arba nesudygo,arba nevertejo palikti

Super derliai. Blyn namo zemes tokios pat balais. 7t/ha neperlipu zieminiu o vasarojaus 6t/ha. Nzn ka blogai darau, atrodo pagal pilna programa ir su kaupu dar darau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Super derliai. Blyn namo zemes tokios pat balais. 7t/ha neperlipu zieminiu o vasarojaus 6t/ha. Nzn ka blogai darau, atrodo pagal pilna programa ir su kaupu dar darau

Tai va ir aš bandau išsiaiškinti kame reikalas jei tarkim balai panašus. Tada žiūriu koks ph, humusas, p ir k santykis. Sulfato tik nenaudoju nes ph vidurkis apie 6. Jei ir tie panašūs rodikliai tada neįsivaizduoju, oro sąlygos turbūt skiriasi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Duncia pranešimas:

Tai va ir aš bandau išsiaiškinti kame reikalas jei tarkim balai panašus. Tada žiūriu koks ph, humusas, p ir k santykis. Sulfato tik nenaudoju nes ph vidurkis apie 6. Jei ir tie panašūs rodikliai tada neįsivaizduoju, oro sąlygos turbūt skiriasi....

Matai jau ph6 ner gerai. Maziau fosforo augalai paima. Tas jau gali itakoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , Witalikas pranešimas:

Super derliai. Blyn namo zemes tokios pat balais. 7t/ha neperlipu zieminiu o vasarojaus 6t/ha. Nzn ka blogai darau, atrodo pagal pilna programa ir su kaupu dar darau

Skystai varai matyt dar, netoli nuo tavęs, gi po 10t/ha skageno šiemet kūlė :D galiu tik viena pasakyt, suprask kur randiesi, juk nei jonišky, nei vilkavišky. Jei 6-7t/ha spaudi, tai ties jom ir apsistot reiktų, duodi vm apie 180 ir tikiesi orų malonės, žiūrėk ir 8 gal birs. O kad supilsi vm 250 ir viską gamta suvels, tai tik pačiam blogiau. Bent aš taip galvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , JCB pranešimas:

Skystai varai matyt dar, netoli nuo tavęs, gi po 10t/ha skageno šiemet kūlė :D galiu tik viena pasakyt, suprask kur randiesi, juk nei jonišky, nei vilkavišky. Jei 6-7t/ha spaudi, tai ties jom ir apsistot reiktų, duodi vm apie 180 ir tikiesi orų malonės, žiūrėk ir 8 gal birs. O kad supilsi vm 250 ir viską gamta suvels, tai tik pačiam blogiau. Bent aš taip galvoju.

Taip ir darysiu. Nes keli metai vis po 240-270vm atiduoda o stebuklu nemaciau. 

Tai jie ir po 13t/ha pjove, bet kiek kalbejau vidurkis 7t/ha gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...