Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Dar pasiskūsiu :D jau kažkada minėjau, kad nei iš šio nei iš to persikreikia pakabinimo sistema (tas cilindras, kuris reguliuoja vieną šlaunį pats tai susitraukia, tai pilnai išlenda. Atjungiau visus daviklius ir pusę valdymo laidų, vistiek tas pats. Man jau šviečiasi, kad durniuoja pats elektrinis hidraulikos skirstytuvas arba kažkur yra prasitryne ar tiesiog nekontaktuoja kažkokie laidai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten viskas dabar ant patenciometru, labai nepatikimas dalykas manau, del to geriause pasidaryt jungtuka nuo langu, spaudi kiek nori tiek ir juda , o per potencikus tik bedos bus , esme ten kaip radijos seno garso reguletorius , manau issidevi fiziskai vidus ir ate , o kai ju ten kruva kuris gatavas nesuprasi, mest lauk :) ir rubilnika kalt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Sharas pranešimas:

ten viskas dabar ant patenciometru, labai nepatikimas dalykas manau, del to geriause pasidaryt jungtuka nuo langu, spaudi kiek nori tiek ir juda , o per potencikus tik bedos bus , esme ten kaip radijos seno garso reguletorius , manau issidevi fiziskai vidus ir ate , o kai ju ten kruva kuris gatavas nesuprasi, mest lauk :) ir rubilnika kalt

Aš tai mielu noru, bet kada nufotkinsiu koks ten laidų kuokštas :) Aš net nežinau kuris ir ką daro :) nes kiek sužiūrėjau į skirstytuvą iš valdymo bloko ateina lyg ir 4 laidai, o valdymo bloke stovi kažkokia dėžutė į kurią užlieti visi laidai iš paskirstytojo, daviklių ir valdymo klavišų. Reikės kada kirpti ir bandyti matuoti su testeriu kas ten ir kur darosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Sharas pranešimas:

aisku ne mano reikalas bet ne geriau dasidejus kelis simtus eu turet 20 ag ir tritaske sistema gale , kur kabint gali ka nori ? 

Mano poreikiams reikėjo šito dydžio traktoriuko. Galingesni jau perlipa matmenis. Šitas nupirktas darbui aplink sodą ir namus. Tas pats ratų plotis labai tinkamas šio dydžio. Labai norėjau galingesnio nes būtų buvę galima pasikabinti mažą miško priekabėlę su manipuliatorium, bet tada kitiems darbams jau trukdo gabaritai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, mcblogiz pranešimas:

Aš tai mielu noru, bet kada nufotkinsiu koks ten laidų kuokštas :) Aš net nežinau kuris ir ką daro :) nes kiek sužiūrėjau į skirstytuvą iš valdymo bloko ateina lyg ir 4 laidai, o valdymo bloke stovi kažkokia dėžutė į kurią užlieti visi laidai iš paskirstytojo, daviklių ir valdymo klavišų. Reikės kada kirpti ir bandyti matuoti su testeriu kas ten ir kur darosi :)

Mesk velniop ta horizonto elekttronika ir daryk rankini,jei ka tel 868632321

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-12 at 16:08, vigintas pranešimas:

Va cia jau geras aparatas,o aplaistet zmoniskai

Supper kaina, pas mus tokia kubota su visom nuolaidom 4800, as jau nekalbu kad gerokai patrinta ir pusplikėm priekinėm padangom. Tad paėmiau yanmar 18ag., matosi kad naujesnių metų, tikiuosi ir mažiau valandų prisukęs, su vagotuvu, plūgu, plius visi prikabinimo prečendala ir atvežimu gavosi 5000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, yanmaras atvyko ir jau išbandytas :) pabandėm arti...ropoja supper, dirva gana sunki ir vietom drėgnoka, bet eina kai pasiutęs...dabar svarbu, kad tėvukas ką nors supainiojęs nesulaužytų ko :) Viskas būtų smagu, bet...kadangi nesu artojas, tad rinkdamasis supjoviau grybą, ir nepagalvojau, kad traktoriukas netelpa į standartines vagas :( tarp ratų nuo vidinio iki vidinio krašto yra 70 сm., jis neapžergia dviejų vagų, tad kreipiuosi į specus, ką patartumėt daryt tokiu atveju, kaip vagot bulves pasėtas rusiška sėjamąja ? Atėjęs kaimynas siūlo išverst ratus, bet aš netikiu, kad tai išeitis, man labiau mintis tekint "rastafkes" kai lengvikėm kad daro, kaip manot ar tai įmanoma ? Ir dar klausimas ar Yanmar F18D padirbtų su grėbamaja "dobilas", kažkaip neradau papildomos jungties hidrauliui ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš mano patirties F20D tai nepadėjo ratų vertimas. Galiniai praplatėjo 10 cm, o priekiniai realiai liko toje pačioje padėtyje.  Jei gerai pamenu apsukus raus gale psidarė vietoj 1m tarp ratų centrų 1,1 metro. Vienintelis manau variantas kurį radau yra šis, tik nežinau kiek tai kainuoja. http://www.gringrasas.lt/index.php/zemes-ukio-technika/atsargines-dalys/smulkmenos/pirstai-skirti-isplatint-ratams-iki-vagojimo-sodinimo-standarto-416-detail

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Ge2tis pranešimas:

Iš mano patirties F20D tai nepadėjo ratų vertimas. Galiniai praplatėjo 10 cm, o priekiniai realiai liko toje pačioje padėtyje.  Jei gerai pamenu apsukus raus gale psidarė vietoj 1m tarp ratų centrų 1,1 metro. Vienintelis manau variantas kurį radau yra šis, tik nežinau kiek tai kainuoja. http://www.gringrasas.lt/index.php/zemes-ukio-technika/atsargines-dalys/smulkmenos/pirstai-skirti-isplatint-ratams-iki-vagojimo-sodinimo-standarto-416-detail

Variantas, bet kažkaip nerimtai atrodo, negi nenusuka tų pirštų ?Rastafkės rimčiau atrodytų, bet jas tokio storio  ištekint sudėtingiau, stambių staklių reikia, gero gabalo metalo... o va jei tokie pirštai laiko, tai nesunku būtų pasigamint juos, reikia tik geros markės metalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Ge2tis pranešimas:

Iš mano patirties F20D tai nepadėjo ratų vertimas. Galiniai praplatėjo 10 cm, o priekiniai realiai liko toje pačioje padėtyje.  Jei gerai pamenu apsukus raus gale psidarė vietoj 1m tarp ratų centrų 1,1 metro. Vienintelis manau variantas kurį radau yra šis, tik nežinau kiek tai kainuoja. http://www.gringrasas.lt/index.php/zemes-ukio-technika/atsargines-dalys/smulkmenos/pirstai-skirti-isplatint-ratams-iki-vagojimo-sodinimo-standarto-416-detail

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

31 minutes ago, F215 pranešimas:

Labas.as tai kai reikia vaboti bulves priekinius ratus sukeiciu vietomis, o i gala turiu istekintus flansus po 10cm plocio tada tarp ratu centru gaunasi 1.30cm.

O kaip varžtai, kieaurai prasikiša, ar visgi flanšas atskirai prisisuka ? Koks pas tamstą traktorius ? Kaži ar taip važiuojant guoliai ar dar kas nekenčia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, F215 pranešimas:

Mano traktorius yanmar F 215.flansai prisisuka prie traktoriaus, o ratai prie flanso atskirais varztais.kas del guoliu lauzymo tai manau betkokie isejimai is standarto nera gerai, bet mes lietuviai norim kuo daugiau isnaudoti technika.

įdomu ar  F18 ir F215 skiriasi ratų skylės ? Gal turi brėžinį flanšo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Ge2tis pranešimas:

Klausimas, kaip žinoti keik turi būti plaktukinės žolepjovės AGMA EFN-135 reduktoriuje tepalo? Atsukus viršutinį varžtą ten tuščia ir sausa. 

Manau kaip ir daugumoje reduktorių, jei varžtas chorizontalioje padėtyje (iš šono) tepalo turi būti tiek, kad išsukus varžtą jis pradėtų varvėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...