Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Norėjau paklausti kokia situacija yra su frontaliniais krautuvais japoniukams?

Išnaršiau internetą ir radau tokius variantus. Litechnija 2500 - kinietis, traktoriukai.lt - 2000 (neaišku kieno gamyba), gringrasas kažkokiais lenkiškais ar kiniškais prekiauja, bet labai jau prastai atrodo jie, Padagas (lietuviški) su montavimu už 2600 Siūlo. Išnaršiau visą lenkišką pasiūlą, bet nieko normaliau atrodančio neradau. Gal turit kas patirties ieškant frontalinio? Po visų paieškų man kirba viena mintis - darytis pačiam. Patirties neturiu jokios, bet manau įveikčiau 9 kartus pamatavęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku darykis pats,jei turi salygas ir yrankius,pasidrysi koki noresi.Aisku,darbo daugbet moketi uz slamsta tokias kainas nekyla rankos,b.rangiausia yra hidraulika,cilindrus galima susirinkti ir pagal skelbimus .paskistytoja dek nauja,italiska,neimk baltarusiu ar bulgaru,turesi vargo.Neperlenk su kauso dydziu,geriau du kartus pasemti negu kazka sulauzyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku darykis pats,jei turi salygas ir yrankius,pasidrysi koki noresi.Aisku,darbo daugbet moketi uz slamsta tokias kainas nekyla rankos,b.rangiausia yra hidraulika,cilindrus galima susirinkti ir pagal skelbimus .paskistytoja dek nauja,italiska,neimk baltarusiu ar bulgaru,turesi vargo.Neperlenk su kauso dydziu,geriau du kartus pasemti negu kazka sulauzyti

ir kuo gi Vygintai tau bulgariskas užkliuvo, jau kiek laiko naudoju ir nieko, nei leidžia per šonus, jautrus ir pigus palyginus su konkurentais. Ar tik nepradejai italams atstovauti :icon-wink: kas liečia frontalini tai įmanoma sutvert, aišku darbas kruopštus ir atsakingas. Nesenai lankiausi litechnijoj tai mačiau sukrauta krūvą frontaliniu nudazytu tik gruntu, uzklausiau, sakė kad LT pagaminti, bet kur tai neklausiau, nemanau, kad ir pasakytų. Dar noriu Vykinto paprašyt, kad video miestų savo frontalinio :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kuo gi Vygintai tau bulgariskas užkliuvo, jau kiek laiko naudoju ir nieko, nei leidžia per šonus, jautrus ir pigus palyginus su konkurentais. Ar tik nepradejai italams atstovauti :icon-wink: kas liečia frontalini tai įmanoma sutvert, aišku darbas kruopštus ir atsakingas. Nesenai lankiausi litechnijoj tai mačiau sukrauta krūvą frontaliniu nudazytu tik gruntu, uzklausiau, sakė kad LT pagaminti, bet kur tai neklausiau, nemanau, kad ir pasakytų. Dar noriu Vykinto paprašyt, kad video miestų savo frontalinio :icon-wink:

O kalbant apie skirstytuvus. Kur jų ieškoti ir ar įmanoma nupirkti tokį, kuris viena svirtimi valdo du srautus? tarkim aukštyn-žemyn kelia, kairėn dešinėn išverčia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kalbant apie skirstytuvus. Kur jų ieškoti ir ar įmanoma nupirkti tokį, kuris viena svirtimi valdo du srautus? tarkim aukštyn-žemyn kelia, kairėn dešinėn išverčia?

Yra su dzioistiku elektomexaniniai,tik ar apsimoka toki statyti.Del bulgarisku tai jau darbe uzkniso juos perrinkinet,pakeitem italiskais ir baiges vargai.Kai naudoji pora valandu i metus tai gal ir geras bet kai dirba kone kiaura para tai islenda viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://sharemy3d.com/viewer/t241ap17b8lz2j3dbzn8889uxwagztbz

 

Papaišiau tokį alfa variantą :D cilindrus tingėjau piešti ir tvirtinimų prie traktoriaus nebepiešiau nes nežinau kokį traktorių pavyks nupirkti :)

Na aš manau kai nupirksi, tai tada ir kalbėsim, o tavo nupieštas variantas yra super, aš taip nemoku ir jei savo frontalinio darymo metu mokėčiau taip modeliuoti tai būtų daug paprasčiau, nors ir taip gavosi viskas gerai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra su dzioistiku elektomexaniniai,tik ar apsimoka toki statyti.Del bulgarisku tai jau darbe uzkniso juos perrinkinet,pakeitem italiskais ir baiges vargai.Kai naudoji pora valandu i metus tai gal ir geras bet kai dirba kone kiaura para tai islenda viskas

Tai taip ir nesupratau

Yra su dzioistiku elektomexaniniai,tik ar apsimoka toki statyti.Del bulgarisku tai jau darbe uzkniso juos perrinkinet,pakeitem italiskais ir baiges vargai.Kai naudoji pora valandu i metus tai gal ir geras bet kai dirba kone kiaura para tai islenda viskas

Tai taip ir nesupratau kame problema, kur jų silpnos vietos? Aš savo gal biskuti daugiau naudoju nei dvi valandas, bet laiko. Galbūt jei naudot kiekvieną darbo dieną tai nelaikys, bet kai pora kart į mėnesį tai aš manau super. Kaina ir kokybė labai save pateisina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://sharemy3d.com/viewer/t241ap17b8lz2j3dbzn8889uxwagztbz

 

Papaišiau tokį alfa variantą :D cilindrus tingėjau piešti ir tvirtinimų prie traktoriaus nebepiešiau nes nežinau kokį traktorių pavyks nupirkti :)

 

p.s. matmenys iš lempos 

Gera konstrukcija ir paprasta  , dar reikia atsizvelgti i busimus cilindrus  nes kartais truksta eigos kad pilnai iskeltu  .. 

kas cia per programa braizymo , turiu kazkokia bet niekaip nerandu vaistu jai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera konstrukcija ir paprasta  , dar reikia atsizvelgti i busimus cilindrus  nes kartais truksta eigos kad pilnai iskeltu  .. 

kas cia per programa braizymo , turiu kazkokia bet niekaip nerandu vaistu jai...

Dėl cilindrų eigos ir matmenis iš lempos padariau. Kai žinosiu kokia eiga, galėsiu tiksliai pabraižyti ir paskaičiuoti kėlimo aukšti, išvertimo kampą ir t.t.

Programa tai visiškai nemokama. http://www.sketchup.com/ labai paprasta naudotis.

O internete patalpinau į kažkokį 3d maketų puslapį. nemokamai galima patalpinti iki 10 maketų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip ir nesupratau Tai taip ir nesupratau kame problema, kur jų silpnos vietos? Aš savo gal biskuti daugiau naudoju nei dvi valandas, bet laiko. Galbūt jei naudot kiekvieną darbo dieną tai nelaikys, bet kai pora kart į mėnesį tai aš manau super. Kaina ir kokybė labai save pateisina.

Pagrindine beda apsauginio spyruokle,pakaista ir atsileidzia metalas,nepakankamai suderintimetalai,stokai sueda korpuso kiaurymes irvaro tepala i abi kryptis,daznai stinga apsauginis ant padeties ''atidaryta''.Aisku svarbu ir kaina bet as megstu patikimus daigtus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausias budass buvo sablonas is medienos,paskui metalas,padarau maziausiai klaidu.Kiakas is nuojautos ir praktikos,jokiu breziniu nedariau.Visa medini susimontavau ant traktoriaus,po to emiausi metalo

 

  Aš planuoju visą suprojektuoti. Tada užsakyti, kad su cnc plazma iš lakšto išpjautų kai kurias dalis, tuomet viską suvirinti, nudažyti, sudėti cilindrus. Tik vieno dalyko nežinau. Kokios įvorės ir kaiščiai yra naudojami cilindrų tvirtinimo vietose?

 

i51_front_load.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumku pasakyt :icon-wink: jau tik savo darbo pavadinimas daug ką pasako. Pas mane metalas paprastas, tik sudėti tepimo taškai. Dabar parinkineciau kažkokias ivores pagal diametra ir pirštus grudinciau. Tuose kur litechnijoj mačiau ivores buvo sudėtos. Žodžiu kaip sako pačiam viską spręst, kiek jis bus naudojamas, kaip Vygintas sako kad vėliau metalas neatsileistu nuo naudojimo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  Aš planuoju visą suprojektuoti. Tada užsakyti, kad su cnc plazma iš lakšto išpjautų kai kurias dalis, tuomet viską suvirinti, nudažyti, sudėti cilindrus. Tik vieno dalyko nežinau. Kokios įvorės ir kaiščiai yra naudojami cilindrų tvirtinimo vietose?

 

i51_front_load.png

Kaisciai pagal cilindru ausu kiaurymes,jokiu yvoriu cia nereikia,ausys turi savo guolius.As sudejau varztus irnesuku sau galvvos.Pagrindinaime sarnyre del ramybes gali sukalti bronza kad nekaistu,kaip mano Kubota 22 ;-)Viskas labai grazu'ant popieriaus'',realybej bus kitaip,nuokrypis vos laipsnis ir nuvaziavo sijos galas kokius 50mm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaisciai pagal cilindru ausu kiaurymes,jokiu yvoriu cia nereikia,ausys turi savo guolius.As sudejau varztus irnesuku sau galvvos.Pagrindinaime sarnyre del ramybes gali sukalti bronza kad nekaistu,kaip mano Kubota 22 ;-)Viskas labai grazu'ant popieriaus'',realybej bus kitaip,nuokrypis vos laipsnis ir nuvaziavo sijos galas kokius 50mm

 

    Viskas daugiau negu aišku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

    Viskas daugiau negu aišku :)

Geriausia nusikopijuoti storius nuo kito , ivores buna metalines-tiesa pasakius rimtoj technikoje .yra skylute ir tepimo taskas -tas butina ,nes uzsistovi ir uzrudyja, cilindru stokuose ne visada stovi ivores dazniausia kaistis isikala tvirtai o prasisuka ivorese..ivores pakanka po 3cm is galu..

sau kai dariau, viska su rezaku susipjausciau ir suvirinau..kazka padailint reikejo ant smirgelio  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

MCBLOGIZ ,kaip sekas su frontalu?

  malonu, kad domiesi, bet kol kas nieko nepradėjau konstruoti :) Greičiausiai tik pavasarį, nes namie dabar remontas, nespėju gruzo ant kelio vežti :D ir taip darbų milijonas. Dar toks vienas klausimas iš Yanmar F20D (tokį nupirkau iš forumiečio Šaras) Niekaip nesuprantu tos horizonto sistemos. Tai ji pasikelia tai nusileidžia, tai visai neveikia. Pjaunant žolę truputį erzina kai nei iš šio nei iš to persikreipia žoliapjovė. Japoniškai ten niekas neaišku ant kurios padėties viską pastatyti. Jau buvo kilusi mintis apskritai ją panaikinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mesk tas nesamones su horizontais :) kiek metu dirbu nenaudoju jokiu auto sistemu, kai ka nors krapstysi uzkurtu traktoriu dar sulauzys kaulus  , kai ilindes gale busi,  o siaip ziuriu aukcionus , jei turit kokiu pageidavimu tai rasykit :) kas extra pigiai nori ir nebijo rizikuot tai i sveikata , galiu atvezt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki na tie horizontai geras reikalas, bet kol issiaiskinau, buvo daug galvos sukimo.

Plius freza neorginali tai troselio tvirtinimai skyresi, rekejo issiaiskint kaip jis veikia, ir kaip prijunkt, bet daug testu ir viskas ciki, veikia kai laikrodukas.

pas mane kubota  gl 200 tai gali skirtis reguliatoriai, tai bijau ir patarinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...