Jump to content

Lazdynai


andrius8611

Recommended Posts

Tai gal parasytumet kelis savo favoritus,o tai pardaveju veisliu aprasyme tik ,, skanus,,labai skanus,,puikus,,

Gal dar kas bandet skiepyti,kokie ten niuansai nes pernai neprigijo is desimties skiepu ne vieno.

Kiek žmonių, tiek ir skonių.  Man pvz. neskaniausi, o ir smulkiausi iš mano auginamų yra SIRENA, bet yra žmonių, kuriems jie patys skaniausi sako, kaip vaikystėje valgyti miško riešutai.Taip kad dėl skonio nesiginčijama. Gal gali parašyt  ką ir į kur skiepinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skiepijau ta neaiske,bet skania ale ,,barselona,,y isauginta is pirktinio riesuto sejinuka ir laukini is krumu,dar bandziau raudonlapi yskiepinti y ta skanu kruma del grozio kelias sakas.Is visu tu skiepu prigijo gal 1 ir ta pati nulauziau netycia.Tuo paciu laiku skiepytos ir obelys ir abrikosai su slyvom ir vysnios prigijo gan normalus procentas.Gal yra kokiu niuansu skiepijant lazdynus,kiek zinau tai graikiniai tikrai sunkiai skiepijasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,pas mane sodyboje auga lazdinai,pavadinimo nezinau bet is vaizdo panasu i paprasta lazdyna..krumai jau turi daug metu,nes sodinti seneliu.. isikeroja, auksti ir priauge nuo zemes labai daug liaunu, taip vadinamu meskeriu..krumai atrodo kaip sluota.. kaip patartumete isgeneti? ar isgeneti nuo zemes tas vadinamas meskeres?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kada ir kuo purkst lazdynus nuo kirmeliu?

 

Pamėginkite purkšti sisteminiu insekticidu"ACTARA",nes bent jau man jis pasiteisino,būna sveiki riešutai.Purškiu kai jau augina riešutėlius,bet reikia negailėti,dėti insekticido daugiau.Bet šiaip ant buteliuko rašo normas,reikia dėti kaip ir purškiant sodus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkaip kalbant apie deklaracijas isviso niekur nematau riesutu,kas truputeli man nepatinka. :D

Yra tikrai. PARAMOS UŽ ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENAS IR KITUS PLOTUS BEI GYVULIUS PARAIŠKOS IR 2016–2020 METŲ TIESIOGINIŲ IŠMOKŲ ADMINISTRAVIMO BEI KONTROLĖS TAISYKLĖS. ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENŲ IR KITŲ PLOTŲ KLASIFIKATORIUS. 29 p. Riešutmedžiai

Skaičiuoklėje - Agrarinė aplinkosauga ir klimatas 2014-2020 KPP , vaisiai ir uogos  - 336 eur/ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasiklausti, ar lazdynam būtina šviesi vieta. Pas mane prie miško yra laisvas plotelis žemės (miškas iš vakarų pusės). Galvoju riešutų pasodinti. Kaip manot, nieko, kad šviesos mažoka. Ir dar prie to pačio, žemė ten rūgštoka, 4-5 ph. Blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...