Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  760
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

sole paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 26

sole paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie sole

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Prienų r.
 1. Kondicionierius bielkiui

  Iš Galuoto pirkau prieš du metus, ant kombaino uždėtas, normaliai atvėsina dar jei ledo įmeti kartu su vandeniu tai ir peršalt gali. Jo dar pliusas kad jis orą drėkina ir gali nesunkiai perdėti ant kitos technikos, kažkurioj temoj plačiau buvo apie juos diskutuota.
 2. Purškimai

  Prisipažinkit kas pirkot iš jų : https://www.delfi.lt/verslas/verslas/per-kratas-pas-kauno-grudu-darbuotojus-rasta-nelegaliu-pesticidu-uz-100-000-euru.d?id=76542151
 3. Galimybė užsidirbti keleta eurų daugiau nei įprastai

  Kam smulkintis, geriau kokį laivą kanapių atkraukim į JAV, ten rinka didesnė.
 4. Namo apsildymas

  Nepasiteisino grindinis šildymas, ar čia kitos patalpos?
 5. TIK EKOLOGISTAM !!

  Norėjau pasitikslinti tai uždaviau klausimą NMA, gal kam pravers: Sveiki,Pranešame, kad buvo parengtas atsakymas į klausimą:Ekologiniam ūkyje 2017 metais nma darbuotojui permatavus deklaruotų žemių plotus bendras visų deklaruotų laukų plotas rastas mažesnis keliais hektarais nei buvo deklaruota 2017 metų pasėlių deklaracijoj. Ar galima 2018 metais deklaruojant pasėlius į ekologinio ūkininkavimo programą įtraukti naują žemės sklypą kurio dydis būtų lygus tiems keliems hektarams kuriais sumažėjo 2017 metais deklaruoti plotai pagal ekologinio ūkininkavimo programą?Atsakymas:Laba diena,atsakydami į Jūsų pateiktą klausimą, norėtume informuoti, kad pareiškėjai, dalyvaudami Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonėje „Ekologinis ūkininkavimas“, turi vadovautis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. balandžio 20 d. įsakymu Nr. 3D-286 patvirtintomis Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ekologinis ūkininkavimas“ (toliau – Priemonė) įgyvendinimo taisyklėmis (toliau - EKO taisyklės).EKO taisyklių 22 punkte yra nustatyta, kad pareiškėjai ir (arba) paramos gavėjai įsipareigoja: - laikytis įsipareigojimų pagal Priemonę 5 metus nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutiniųjų įsipareigojimo metų nustatytos žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo pradžios dienos; - veiklą vykdyti tik paramos paraiškoje nurodytuose deklaruotuose plotuose (t. y. tuose pačiuose nurodytų kontrolinių žemės sklypų laukuose);- per įsipareigojimų laikotarpį, nuo pirmos paraiškos pateikimo datos nesumažinti paramos paraiškoje nurodytų plotų daugiau kaip 10 proc. pagal Priemonę;- per įsipareigojimų laikotarpį, nuo pirmos paraiškos pateikimo datos paramos paraiškoje nurodytus plotus gali sumažinti ne daugiau kaip 15 proc., esant vienai iš šių sąlygų:1. kai, atlikus kadastrinius (geodeziniais matavimo prietaisais) ar geodezinius žemės matavimus, nustatomi žemės plotų pakitimai, ir kai, atlikus kadastrinius žemės matavimus, nustatomi žemės plotų pakitimai;2. kai paramos paraiškoje kontroliniai žemės sklypai pažymėti kodu bl3 (tai sklypai, kuriuose vyraujantis dangos tipas yra neužstatyta (pastatais, statiniais, kitais infrastruktūros objektais) teritorija ir vyraujantis ūkinis naudojimas yra miško žemė (miškai, medžių grupės, krūmynai ir pan.).Nesilaikant minėto reikalavimo taikomos sankcijos nustatytos EKO taisyklių 53 punkte.Taigi, vadovaujantis EKO taisyklių 22 p. Jūs įsipareigojote veiklą vykdyti tik paramos paraiškoje nurodytuose deklaruotuose plotuose (t. y. tuose pačiuose nurodytų kontrolinių žemės sklypų laukuose), todėl pakeisti kitais plotais negalite.
 6. Namo apsildymas

  Jei nuo 0 viską įrenginėji ir nėra būtina šildyt per didžiausius šalčius tas kelias savaites tai oras-vanduo visai neblogas variantas.
 7. Zirniai

  Nuo gruodžio 15d.
 8. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Mano nuomone geriau darytis šildymą žemė-vanduo arba vanduo-vanduo. Konkrečiu atveju pasirinko oras-vanduo tik dėl žemės trūkumo ir įrengimo kainos, bet dabar gailisi kad nesirinko varianto žemė-vanduo kai išvedžiojimas eina vertikaliai žemėje. Kaip pats sako paskubėjo su pasirinkimu Pernai pavasarį pasistatė, išorinis blokas Italų gamybos, boileris atskirai, šildomas plotas 200, galingumo nepasakysiu, mokėjo 9t. eu. vien tik už įrenginį.
 9. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Pas tave saulės kolektorius, galvojau kad elektriniai saulės elementai. Domiuosi tais elementais ir jų pajungimu, bet kaina kandžiojas
 10. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Gal gali plačiau apie saulės baterijas parašyt, kokio galingumo statei ir ar su akumuliatoriais, ar tiesiogiai teną pajungęs šildai vandenį?
 11. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Ten kur domėjais ar sakė kiek nukrenta naud.koef. kai lauke temperatūra artima 0 ir santykinė oro drėgmė didelė ir ta dalis(pamiršau pavadinimą) stovinti lauke apšaldinėja?
 12. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Namas gerai apšildytas, nesenai pastatytas. Kuo oro temperatūra lauke žemesnė tuo daugiau elektros naudoja, pats šildymas oras-vanduo netinka mūsų klimatui
 13. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Brolis turi taip įsirengęs, namas apie 200kv. m. šildymas grindinis tai tokiu laiku elektros sunaudoja už 100eu per mėnesį šildymui jei vien tik oras-vanduo.
 14. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Apie 30kw, tiksliai nežinau nes jis ne firminis, Kaišiadorių gamybos
 15. kieto kuro katilo pasirinkimas

  Degimo laikas priklauso nuo malkų, pas mane šildomas plotas ir išvedžiojimas panašiai kaip pas dvida. Jei eglė su drebule tai kas 6-8h turi damesti, kietmedis dega apie 12h. Geriausia tai primetu kietmedžio ir ant viršaus kibirą anglių tai užtenka 24h, nebent stipriai šalta daugiau nei 10 šalčio tai tada dažniau reikia. Anglys gerai kad žarijos ilgai laikosi tai nereikia per naują užkūrinėt, pražarstęs žarijas malkų primetu ir anglių ant viršaus ir laisvas. Pečius pusiau dujų generacinis viršutinio užkrovimo, pelenus kas trečią dieną išsemiu nes nuo anglių jų nemažai gaunasi.
×