Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  807
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

sole paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 26 2017

sole paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie sole

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Prienų r.
 1. Mūsų tvenkiniai ir prūdai

  Su papildymais rizika yra apkrėsti prūde esančias žuvis, dabar būtent karpių nauja liga plinta. Bent tiek gerai kad kitoms žuvims nepersiduoda, bet jeigu raudonligės užkratą naujos žuvys užneštų tai prūdui galas. Svarsčiau karpio-karoso hibridų įsižuvint, bet nusprendžiau nerizikuot.
 2. Taip, arba deklaruoti tik tą dalį žemės sklypo kiek turi nuosavybės.
 3. Išmokos 2014-2020

  Burbulas pučiamas ir tiek
 4. PLŪGAI

  Nevartomų pirmos kartos kverneland plūgų atstumas tarp korpusų buvo mažas, jei ir vartomų mažesnis nei 85cm. tai gali pievas ariant kištis.
 5. TIK EKOLOGISTAM !!

  Kitiems metams įsėlį palikus kaip žalią pūdymą pagal eko taisyklių pakeitimą galima ganyti ir šienauti, bet pagal paramines taisykles negalima. Ar teisingai supratau?
 6. TIK EKOLOGISTAM !!

  Nepatingėk nueiti į ekoagros organizuojamus seminarus ir nereikės ginčytis.
 7. TIK EKOLOGISTAM !!

  Prie ko čia šie metai ir reikalavimas sėklą atnaujint? Kaip suprantu apie šį projektą kalbėjo : https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/8b135e7017d711e88a05839ea3846d8e
 8. TIK EKOLOGISTAM !!

  Šiandien Aukštadvaryje aiškino kad jau paduotas projektas pasirašyti ministrui kad panaikinti reikalavimą dėl sėklos atnaujinimo kartą per 5 metus.
 9. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Nuo paskutinio mokėjimo prašymo pateikimo datos.
 10. Jie per Lietuvą keliauja dirbdami įvairius darbus, technikos prekinę išvaizdą pardavimui moka gerai paruošti, kaip ir mth atsukti
 11. droninborg

  Gali palyginti duomenis: https://konedata.net/puimurit/dronningborg/dronningborg-d-7000-d-7800-case-ih-dania-d-7200-d-7500/
 12. droninborg

  Platesnėmis kaip 3,5 m arba ilgesnėmis kaip 24,0 m didžiagabaritėmis transporto priemonėmis leidžiama važiuoti tik šviesiu paros metu esant geram matomumui. Tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui tokiomis didžiagabaritėmis transporto priemonėmis leidžiama važiuoti tik lydint automobiliui su įjungtais oranžiniais žybčiojančiais švyturėliais. Važiuojant platesnėmis kaip 4,0 m arba ilgesnėms kaip 25,0 m didžiagabaritėmis transporto priemonėmis automobilio su įjungtais oranžiniais žybčiojančiais švyturėliais palyda būtina visais atvejais. Policijos automobilio palyda būtina, jei transporto priemonių junginys viršija 4,5 m plotį ir (arba) 30 m ilgį. Policijos ir (ar) automobilio su įjungtais oranžiniais žybčiojančiais švyturėliais palyda pasirūpina ir konkrečias palydos sąlygas, kurios netrikdo saugaus eismo, nustato didžiagabaritės transporto priemonės savininkas ar valdytojas.
 13. Kompiuteriai

  HP firmos nusipirkau AIO 24 coliu pavilion tai nesigailiu, touchsreen ekranas nelabai man reikalingas, žaidimų praktiškai nežaidžiu. Pliusas kad patogu persinešti į kitą vietą, būtų akumuliatorius viduj tai atrodytų kaip didelė planšetė
 14. TIK EKOLOGISTAM !!

  Įsėjus į avižas tokia norma ar nebus problemų kuliant?
 15. TIK EKOLOGISTAM !!

  Tai ir šiemet jei gavus įspėjimą dėl sėklos tampi pažymėtas, tai kitais metai kiek suprantu už bet kokį pažeidimą sankcijas taikytų.
×