Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  785
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

sole paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 26 2017

sole paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie sole

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Prienų r.
 1. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Iki 300ha tai dar galima pavadinti vidutiniais, bet virš 300ha tai jau stambus ūkis.
 2. Išmokos 2014-2020

  Pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už baltyminius augalus , gal kas žino už ką ji mokama?
 3. TIK EKOLOGISTAM !!

  Paraiškoj nerodo tik pranešimą gavau kad paskaičiuota, gaunasi 221,52 už ha.
 4. TIK EKOLOGISTAM !!

  Už pirmus ir pagrindinės avansai spalio mėnesį.
 5. TIK EKOLOGISTAM !!

  Kaip laiką pasirenki akėjimui ir ar visus pasėlius akėji? Ne pirmi metai akėji gal turi kokių praktinių pastebėjimų nes teorijos daug internete bet praktinių patarimų mažai, lauko dienose irgi demonstruoja ant purkštų ir tręštų pasėlių.
 6. TIK EKOLOGISTAM !!

  Anksčiau sėjau su sz 3,6m 24 diskų tarpueiliai gaunasi 15cm, dabar keli metai su irtem 3m. 24 diskų tarpueiliai gaunasi 12,5cm. Vizualiai su 12,5cm. tarpueiliais pasėliai geriau atrodo dėl žolių ir mano nuomone geriau pačiam pasėliui nes sėkla eilėje rečiau pasiskirsto kai tarpueiliai mažesni. Su irtemu 24 eilės užima 3m. o sz 24 eilės užima 3,6m.
 7. TIK EKOLOGISTAM !!

  Svarstom kaip reikės su piktžolėm kariaut, nes pastarieji du drėgni metai atsilieps.
 8. Kas vyksta Lietuvoje?

  Rekvizitai.lt rodo kad lrytas ir delfis darbuotojų atleido trečdalį, šiemet dar daugiau bus straipsnių apie blogus ūkininkus. Apie vatnykus tai kaip tik artėjančio šimtmečio proga straipsnį parašė, dar liko kelios dienos tai gal dar kokių šedevrų parašys.
 9. Visureigis prie ukio

  Jei vien tik pasivažinėjimui po laukus siūlyčiau kažką panašios konstrukcijos nebūtinai yamaha : https://autoplius.lt/skelbimai/yamaha-raptor-700cc-keturraciai-triraciai-6624681.html
 10. Išmokos 2014-2020

  Tris kartus šį mėnesį skambinau į NMA pasiklaust kodėl paraiška gruodžio mėn. gražinta nagrinėti, konsultantės visus tris kartus nurodė visiškai skirtingas priežastis. Pradedant žemėlapių papildymu, baigiant kad ūkis eko nors lentelę dar lapkričio mėn. pristačiau.
 11. Mūsų tvenkiniai ir prūdai

  Ką ant kabliuko dedi?
 12. Kas vyksta Lietuvoje?

  Žinant kam priklauso LNK net nereikia stebėtis kad keikia valstiečius, beje konservatoriai nubalsavę už Verygos įstatymą tą patį vakarą pareiškė kad tas įstatymas blogas. Didesnių šūdmalių už konservatorius dar reikėtų paieškoti.
 13. Kas vyksta Lietuvoje?

  Nedadaroma iki galo todėl kad visada bet kuri pertvarka atsimuša į sieną. Vienos sienos sumūrytos iš giminių ir artimųjų, kitos iš buvusių grupiokų ar verslo partnerių, ar krikštatėvių kaip LRT ir t.t. Dar neigiamą įtaką daro nomenklatūrinė žiniasklaida(nepriklausoma ji abejoju ar buvo kada nors), bet kad dabartiniai valdantieji bent iš vietos pajudino pertvarkų vežimą jau vien tai pliusas.
 14. Išmokos 2014-2020

  Kad kituose laukuose esantys viršpločiai nedengia kito lauko ploto trūkumus.
 15. Išmokos 2014-2020

  Yra, skambinaus pasiklaust tai atsakė kad gruodį buvo kažkoks žemėlapių patikslinimas ir pas mane keliuose laukuose atsirado po 1-3 arus pagal kodus lyg bbl3 ar bbl9 bet tiksliai nepasakysiu, todėl gražino paraišką nagrinėjimui nors rašė kad iki gruodžio 29 išmokės.
×