Jump to content

Tom.

Nariai
 • Pranešimai

  91
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario Tom. paskelbtas turinys

 1. Tom.

  zieminis rapsas

  poryt bandysiu sėt
 2. Tom.

  kultivatorius

  Kai pradėjo prekiaut šiais padargais ,tai 8m atidavė už 21,5k tik tiek, kad vietoj voliuku lyginimo lenta
 3. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Gali būt, gal jau viskas pasikeitė, bet kaimynui pavasarį veže gotartas 1kub, tai sako skaičiukas sukas o kuras nebėga :)) , tai žmogų privertė ir kolonėle nusipirkt..
 4. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Kolonėlė su skaičiuku? Tad tik gali patikrint sau, ar netrūksta. Mes taip darom, nieko nesakom kad ten trūko, duodam kanistra pradžiai 20l pripilt ir žiūrim skaičiuka, aišku jie mėgsta kartu su kuru ir ora leist , kartais visas sekcijas patikrinu, ir viena žmogų palieu virųuj, kad į kitą sekciją neleistu. Bet dažniausiai jie žaidžia šlangom , tuščia ar pilna.
 5. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Nepasakysiu žinok, jau 1,5m nebeperkam iš jų. Kokybė gera tik žieminės, o vasarinėj labai daug jau rapso privaro, tai jaučiasi kombaino filtruose, kas metus reikėjo keist ,pradėjom kita kura pilt tai tfu tfu kolkas viskas tvarkoj. o prigautas tame, kad kuras nebėga ,o skaičiukai sukasi. Taip jei 1 kub imi tai apie 40-50 l trūkdavo. O kai 5 kub, tai visaip nuo 40 iki 200l. Beto kai jau duodi pizdi kad trūksta , jau kitą kart bijo vogt. Aišku galit nepasakot, kad tas 40 l nuo oro , kuro temperatūros priklauso. Bet, kai kita firma veža ir litras i litrrą atitinka,tai tad nebeturiu ką ir bepasakyt. Ir beto iš kur Gotarto vairuotojai ,turi kuro pardavimui?
 6. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Gotartas vagia.. Patikrinta ir prigauta:)
 7. Tom.

  šienapjoves

  Rinkis Fella, rimčiau padarytos, peiliukai nebrangūs.
 8. Tom.

  Grūdu kainos?

  Sakai nebeverta laukt , bent iki savaites galo?
 9. Tom.

  Zirniai

  Aiškiai pats parašiai ,kad glifostuoti žirniai, tai dėl to viskas ir nyksta. Sėk per naujo miežius, kol dar laiko yra.
 10. Tom.

  Fendt traktoriai

  kokia kaina už Fendt720 paprašė ? ir kas per komplektacija?
 11. Tom.

  Trašų kainos

  LITAGRA- AMONIO SALIETRA -222 + PVM ( lietuviška) , KARBAMIDAS 230+PVM IMLITEX- AMONIO SALIETRA-222 +PVM ( angliška). KARBAMIDAS 230+ PVM, AMONIO SULFATAS- 177 +PVM ALSA- AMONIO SALIETRA - 225+PVM (rusiška). KARBAMIDAS 220EU + PVM , AMONIO SULFATAS - 168+PVM Atsiskaitymas iškarto. Atidėjimas apie 7-10 eu.
 12. Tom.

  Trašų kainos

  Nuorodą gali numest?
 13. Tom.

  Trašų kainos

  Konkrečiau galima? Firma? Imlitex siulo ; Salietra 225 Karbamidas 231 + PVM už grynus.
 14. Tom.

  grūdų džiovyklos

  Neturiu dar tikslios kainos. Bet už pačią džiovykla prašo 54k (be surinkimo).
 15. Tom.

  grūdų džiovyklos

  Sveiki, domiuosi džiovyklom. Tai kolkas iš šių variantų; 1. Mobili džiovykla. MEPU 365 K (porcijinė) su paaukštinimu 40 kub., katilo galingumas 500kw. 2. Stacionari AGREMO SUP 10 , (porcijinė, bet gali būti nepertraukiamo srauto 11t/h) talpa 34,3 kub katilo gaingumas 830kw. 3. Mobili džiovykla ARSKA SW 430 ,talpa 43 kub. katilo galingumas (6500s modelis) 412kw. Gal kas su šiom džiovyklom dirba ir galėtų daugiau informacijos suteikt? Ar, bent išvardyt +/- ? Į ką reikėtų atkreipt dėmesį prieš įsigijant džiovyklą? Bent jau mano manymu, tai į AGREMO SUP 10 džiovyklos puse linkiu , dėl didesnio šilumokaičio ir dėl paprasto perdarymo į nepertraukiamo srauto džiovyklą (aišku mastant į ateitį). Forumas perskaitytas, reikėtų daugiau informacijos, tokiems dalykams pasidomėti..
 16. Tom.

  Trasos ir ju pardavejai

  sveiki, gal kas domėjosi po kiek salietra ir karbamidas? Imitex siūlo salietra 225 , karbamidas - 231 atsiskaitymas iš karto. (atidėjimas 8-10 eu)
 17. Tom.

  Grūdu kainos?

  Supirkėjam ,tai jau tikrai padidės.
 18. Tom.

  Sandelys technikai, grudams

  Gerai. Bandysim kreiptis.
 19. Tom.

  vaderstad sejamosios

  Taip. Geriau žiūrėkis Horsh arba Bednar sėjamąją.
 20. Tom.

  vaderstad sejamosios

  ~80k +Pvm
 21. Tom.

  grūdų džiovyklos

  sveiki , gal kas domėjotės apie šias ( ALVAN BLANCH) grūdų džiovyklas? Prisegu nuorodą http://www.bokstuva.lt/lt/dziovyklos/alvan-blanch-grudu-dziovyklos/alvan-blanch-grudu-dziovyklos
 22. Tom.

  Pieno kainos

  Kur būtu galima pažiūrėt?
 23. Tom.

  Sandelys technikai, grudams

  Stačiasienis . Tai va,va pas mane visos puspriekabės, tai ir noriu susižiūrėt, kad nebūtų problemų su išpylimu. O kaip su išlieta sienele, ar nebūna prikibę(suplėkę grūdai)? Firma broku nepridarė? ar viskas tvarkingai? savo įranga turi?
 24. Tom.

  Sandelys technikai, grudams

  Sveiki, Planuojamas statyti stačiakampis angaras ~ 1000kv. Gal kas rekomenduotų tikrai gera firmą, kuri tuom užsiima? Bei pasidalintu mintim į ką atkreipti dėmesį, kad išvengti problemų? Pvz. pastato aukštis, durys, vidaus sienelė grūdams , betonavimas, stogo šlaitas, lietaus sistemos. Bei planuojama sandėlį pastatyti valomąja ( viduj ar šalia sandėlkio), būtų įdomu sužinot, kaip su grūdų išpylimu, duobe.
×