Jump to content

Giluminiai skutikai, Podirvio purentuvai


krucius

Recommended Posts

prieš 20 minutes , krucius pranešimas:

Ieskausi giluminio, ir galvoju gal pasimti Podirvio purentuva Kverneland CLG II  5 koju kaina 6600 + pvm   800kg svoris. Gal netycia kas dirba su tokiu, ar kokiu pasiulymu turit  ?

Sitas modelis be volo, idomu ar neperlengvas. Reiktu kartais galulaukes prakurminti, pries arima ar skutima.

kverneland-clg-ii-7-tands-grubber-_maskinland-grindsted-as.jpg

siulau lietuviu darbo, 5 koju  implemex UGP ,  pats isbandziau smagus padargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , u.k aurimas pranešimas:

siulau lietuviu darbo, 5 koju  implemex UGP ,  pats isbandziau smagus padargas.

as ir bandziau, sudu kruva, nelenda i zeme isvis, kampas blogas padarytas. reikia suversti skutika, kad ilystu i zeme, gaunasi priekines kojos 50 cm, galines 30 cm  gyliu aria

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, krucius pranešimas:

Ieskausi giluminio, ir galvoju gal pasimti Podirvio purentuva Kverneland CLG II  5 koju kaina 6600 + pvm   800kg svoris. Gal netycia kas dirba su tokiu, ar kokiu pasiulymu turit  ?

Sitas modelis be volo, idomu ar neperlengvas. Reiktu kartais galulaukes prakurminti, pries arima ar skutima.

kverneland-clg-ii-7-tands-grubber-_maskinland-grindsted-as.jpg

Turėjom kverneland clc berods 5 kojų, bet kojos kitokios stačios, šitos manau netikę, nes maišys dirvos sluoksnius, ir man labai trūko volo gale, pernai nusipirkom bednar terralanda visai kitas reikalas, nepirkčiau tokio tikrai…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, krucius pranešimas:

kiek kainavo, kiek arkliu reik ? 

pernai 3m 7 koju, su kietmetalio noragais, dvigubu volu, hidro kojų apsaugom ir kalėdine nuolaida nepilnai 20k gavos. Dėl arklių sunku pasakyti, priklauso nuo žemės ir gylio kuriuo dirbsi, bet pats agregatas sunkus ir gana ilgas, tai traktoriaus masyvaus reikia. Man patinka, kad kad nepadaro belekokio bardako - pradirba, volai sutankina paskui praktiškai galima sėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, M&M pranešimas:

pernai 3m 7 koju, su kietmetalio noragais, dvigubu volu, hidro kojų apsaugom ir kalėdine nuolaida nepilnai 20k gavos. Dėl arklių sunku pasakyti, priklauso nuo žemės ir gylio kuriuo dirbsi, bet pats agregatas sunkus ir gana ilgas, tai traktoriaus masyvaus reikia. Man patinka, kad kad nepadaro belekokio bardako - pradirba, volai sutankina paskui praktiškai galima sėti.

tai museu tas dantytas volas (packer berods) . man paprasto reik, kad suardyt uzspausta zeme, po to skusiu arba arsiu, bo zinaU KAD BE VOLO PALIKS BARDAkas virsui, negyva zeme isversta.  o jei su volu imt rimta gilumini, tada jau ir traktoriu reik imtpapildoma. neverta :) 

packer.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, krucius pranešimas:

tai museu tas dantytas volas (packer berods) . man paprasto reik, kad suardyt uzspausta zeme, po to skusiu arba arsiu, bo zinaU KAD BE VOLO PALIKS BARDAkas virsui, negyva zeme isversta.  o jei su volu imt rimta gilumini, tada jau ir traktoriu reik imtpapildoma. neverta :) 

taip, toks tik dvigubas, jei tik žemę knist tai kverneland clc pažiūrėk, šiaip jų dėvėtų nebrangių būną, ir jis gana lengvas...kai koja tiesi mažiau išverčia iš apačios žemės ir arkliui lengviau traukt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, krucius pranešimas:

Sakai kai koja ziuri staciau i zeme, toki skutika lengviau traukti, ir jis maziau iskelia negyvos zemes i pavirsiu ?  

pvz toks variantas https://autoplius.lt/skelbimai/staltech-giluminis-purentuvas-skutikai-16809803.html

Nu taip, kurmio paskirtis yra sujudinti žemę vertikaliai jos nemaišant, žinoma daug ir nuo greičio priklauso. Mano nuomone, tas staltechas teisingesnis padargas nei kvernas viršuj…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...