Jump to content

ką manot apie KIOTI traktoriukus


Recommended Posts

aš nebepirkčiau iš galuoto nieko ,nasažiningi pardavėjei ,pirkau aš traktorių ,gavau iš banko paskolą tai grynų nebuvo o kadangi ubagas tai ką darysi ir kablio nedavė ir trikampio,o kaimynas pirko tai ir garantinį mokėjo o kai sugedo tai nusipierk detales tai sutaisysim,tai tas pats ir su kioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie Galuota tik gero galiu pasakyti. Pirkom iš jų sėjamą SPU6 ir vėliau MTZ 1221. Ir kainą paderino ir atsargines dalis pagal spec užsakymą is Minsko parvežė. Problemu su šia firma nebuvo. Viską konkrečiau derindavom su direktorium.

Šūdmaliai jie. Užsakiau ušžėrimo akėtėlių komplektą žiemą, ok sako iki sėjos bus. Kelis kartus skambinau, nėr ir nėr, galiausiai pasakė kad nebeturi, pardavė su sėjalkom. Parvežė tik vasarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, apie galuota pirma kart girdziu tokius dalykus. Vat ir mano kaimynas turi Belarusa paemes. Sake buvo siurblys isejes, tai paskambino, sutvarke, jokiu problemu.

Ekologas, turiu klausimu: o tavo kaimunui gal garantinis buvo pasibaiges ar tiesiog gedimas negarantinis (pyle koki xrenova dyzeli ar pan?). O del to kad ubagas tai taip ir elgiasi visi. Nepergyvenk, as irgi toks prie ubagu - pas isitikinau, kad us aciu nieks nieko neduoda! :(

Bulvinykas, as manau, kad zinau del ko jie taip sumale sh... Ar tu zinai is ko prekes kaina susideda? O gi is prekes kaina kuria perka + transportas atsigabent + ivairus mokesciai + antkainis. Tu nepamastei tokio dalyko: jei uzzertuvai kainuoja daleiskim 1000, o transportas 1500, tai kaina uz kuria butum pirkes - 3000. O jei is tos gamyklos vezesi ne tik tavo uzzertuvus, o ir dar mase prekiu, tai kaina tau gavosi 1000, transportas - 200 + antkainis = 1500. Skirtumas yra?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

artojui ,supranti aš pirkau papraščiausia,o kaimynas tiksliai markės ir raidžių nepasakysiu tik jo siurblys ,forsunkės itališkoso pats savininkas visą gyvenimą išdirbes dirbtuvių vedėju ir apie techniką nusimano ir jo sūnųs turėjo belarusus o dabar nauji classai fergusonai,jis tikrai nieko nedarys sau blogo ,taigi jo traktorius kainavo 48 tukstančius prieš kokius 3 metus ,tai iškart ,jėgos nebuvo ,mano 82.1 daug galingesnis ,viskas rusiška,o jo ir dabar plūgus traukti nenori nėra jėgos tai nebežino ką daryti,o kai išsikvietė garantija,tai reikėjo pačiamieškoti forsunkių kūro siurblio o tepalą išcentrifugavo ir tą pqti sypylė ,tai kur matyta,visur tepalo normos nėra ,nebent dabar ,kiek pažistu,kas pirko iš džeiranos taip nebuvo,gal dabar geriau ir apie livilą nekaip atsiliepia pirko tolimesni draugai donus tai neduok dieve ,vienas į kalną nevažiuoja nors ką tai paskambino garantiniam sako atvažiuosim žiema,suklojo 240tūks,viskas lūžta nebežino ką daryti ,detalėsiš kiekvieno užsieninio kombaino po viena visų markių. :cry:sudėtos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal as ir per daug tuos pardavejus ginu, bet megstu pasigincyti... :)

Ekologas, manyciau, jog jau ne vienas isigyjes nauja Belarusa (euro2) juo nusivilia. Kiek zinau sitie traktoriai renkami is daliu, surinktu is viso pasaulio. Is kitos puses galima pateisinti ir pardavejus - is kur jiems gauti atsargines dalis, jei net didieji daliu pardavejai ju neturi. Is kitos puse, sakai, kad kaimynui netraukia - isivaizduok pardavejo pozicija: tu parduodi traktoriu, o reikalauja kazko stebuklingo - paziuri, pamatuoji, paciupineji, gedimu neaptinki - tai ka darytum? Nejau keistum parduota traktoriu?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

nenoriu as gincytis bet jei perki nauja daikta ir sutari per telifona kad kas prie jo priklauso tikrai bus o kai nuvaziuoji net atskyrai prase uz antifriza kuris traktoriuje atskirai moketimbet tegu jie buna bagotesni bet tema ne ta cia zmones klausia apie kyoti ,as tai nieko apie juos nezinau atrodo buvo ar autogyde kad parduoda o del ko nezinau is isvaizdos gerai atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pats to traktoriaus neturiu,bet dirbau su juo Vilniaus regiono keliuose.Mano nuomonė būtų tokia:(Dirbau su Kioti 551) manevringas,labai ekonomiškas,patikimas iš minusų labai brangūs langai(galininis 1100lt,šoninis950lt),tech. aptarnavimas kas 300val.,šaltas žiemą,kratus todėl kad mažas,brangi 1ag.

Vasarą darbas su šlaitinne šienapjove,šluota žiemą tripusis sniego peilis.pradirbau ~2000val. bėdų jokiu

apart išdaužytų stiklų,bet čia jau valdžios kaltė kad nedavė deti apsaugų.Po poros sąskaitų kardinaliai apsigalvojo.Tiesa labai lėtas max. gretis 24km/h.Prie ūkio lengviems darbams patstas.Pravažumas daug geresnis nei MTZ-82 aišku arime ar tempiant 10t.jau nebe Kioti bus pirmas.Sveria jis su svoriais 2400kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...