Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

kaži kodel ten ant škyvo juodos tepaliuko nuotekos,man kažką ten primena ,o primena tą kad škyvas jau atsileidęs ,ir kažkoks vaikiškas tvirtinimas,tokia nuomone apie šį vaizdelį

Vaikiskas ar nevaikiskas ar pencijinio amziaus daryta man giliai  nusiii....t    foto is ineto  

--------- Esme  buvo mintis -------------

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...........................................pirkciau lenku ,bet vel problema su skyvu ant veleno ant t25 vienas dirzas ,o sukiui reikia antro ,.............................................................................. ,paziurejau kainas dezutes, jegos cilindro ,danfoso ,slangos ,kolonele,ir tekintojas tai ar neiseis skupus visada dvigubai moka

 

--Galiu pasakyt kaip daryčiau , o Pats žinoma daryk kaip atrodo geriau pačiam  :icon-wink:.__________ Jei stengtis kuo mažiau perdarymų ir kuo mažiau visokių papildomų dalykų pirkt o vėliau juos montuot  , na kam tos problemos su papildoma dėžute , papildomu siurbliu ir jo pajungimu , tepalo paemimu ir pan. ???    Kodėl nepagalvot apie Danfoso dozatorių su prioritetiniu vožtuvu , perdarymai būtų tik minimalūs - perdaryt kolonėle su danfosu ir hidrocilindrą primontuot , o ir pirkimų sumažėtų : danfosas , hidrocilindras ir trys-keturios hidrožarnos . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 dekui ,tai tada uztektu pacio pupsiko tepalo siurblio  o su prioritetiniu voztuvu   kokia kaina gal zinot ir kur gaut

Na čia jau Pačiam reiktų  surinkt google - hidrostatinės vairo koloneles . Ten išmes kelias lietuviškas parduotuves , su jais ir reikėtų pasiaiškint kokia kaina , ir paaiškint koks bus pajungimo būdas , koks hidrosiurblys , turėtų konkrečiai patart . Žinau kad dozatoriaus indekse gale yra lygtais raidės LS .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad reikia perdaryt vaira, tai cia nuomone aiski - reikia. mes juk senstam, raumenys silpneja, ir apskritai XXl amzius uz lango. ir nelabai aktualu kiek tai kainuos. juk traktoriuko valdymas pasikeis kardinaliai. jei aisku su juo dirbama. bet jei traktorius reikalingas karta y menesi ar reciau, tai gal tada neverta investuot. rusu forumo visa tema maciau, ir ten ko gero nera nevieno pajungusio vaira is hidraulo bako. as ir dariau atskira, ir uzpyliau ATF dextron 3, gal nepakenks. ir siurbliams jau dvi razdatkes padarytos ir veikia normaliai viena metai, kita jau du. o ant sniuru nuo skyvuko aisku irgi galima, bet tai jau ubagiskas varijantas, turiu golfa kuriam keleta kartu vairo dirzas nusicype, bandziau daugiau patempt, guoliai subiro... ir siaip kad ir dinamos dirzus tik spek tempt arba keist. bet kiekvienas masto kaip jam geriau.

tai dabartinei technikai dirzu jau nenaudoja??? .....per daug ubagiska???bet net visam hidraulo tepalui išbegus ,su tokiu ubagisku variantu laisvai parvairuosi iš lauku ... :eusa-clap: ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nieko pries ir dirza ,bet problema su skyvu,tai bega ,tai vibruoja ,buvau rades t 25 dviem dirzais skyva  turintis parduot ,yra ir dezuciu kitame gale lieuvos400 km ,reiks vaziuoti gal i lytagra ir nauja pirkti,ar nebus pigiau,tai jai padarysi su atskiru bakeliu ,tai jai kas ir atstiktu ,gal parvairuosi nesvarbu ar su dviem siurbliais ar dirzu turbut,o su tuo dozatoriniu voztuvu niekas kaip supratau neturit ,tai idesi prioritetini tai jai siurblys keist reikes ,netikz buves,kas ten zino,vienu zodziu susisuko galva ,nebezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su prioritetiniu kažin ar pavež dvi sistemas tas NŠ10. Pasižiūrėk ant t-40 vairo sistemą su prioritetiniu koks siurblys stovi, ten gamykliškai viskas paskaičiuota ir nereikia jau nieko išradinėt, reikia tik pasiimt kaip pavyzdį. Žinoma, jei naudosi hidrosistemą tik vairui (transporte pavyzdžiui), viskas puiku, bet jei dirbdamas laukuose ir sukdamas vairą sugalvosi dar kokį padargą pakelt su hidrauliu, tada manau nusivilsi tokia sistema kai padargas nesikels dėl tepalo srauto trūkumo. Turėsi visada galvot kad keliant padargą, nejudinti vairo. O čia jau ne darbas. Tada vėl pradėsi galvą sukt dėl galingesnio siurblio aišku kurio prisukimas jau netiks, vamzdeliu pajungimas jau netiks, korpusas galbūt per didelis jau nebe-pareis ir t.t. krūva problemų ir plius dar prie viso šito išsibalansuos hidrosistema. Aš tavo vietoj neeksperimentuočiau ir daryčiau kas jau senai išrasta ir puikiai veikia. Ir nesvarbu ar siurblys ant diržo ar per pavarą. Atskira sistema ir yra atskira. Daug prieš kurdamas savąjį galvojau ir apie prioritetinį, skaičiau rusų forumus ir niekas ten nežaidžia su tais vožtuvais. Nenoriu tavęs balamutint, čia tik mano nuomonė ir tau pačiam spręst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, labai mane rugojot dėl to, kad vairo sistemą užmaitinau iš bendro hidraulikos bakelio. Tai va, pasakykit kolegos, kodėl kad ir bielkiuose ar daugumoj vakarietiškų traktorių, kur sudėti danfosai, vairo sistema užmaitinama iš bendros hidraulikos bakelio ar transmisijos ir niekas ten neatsitinka? Pasakysiu tik tiek: nereikia taupyti ant geresnių tepalų kad ir rusiškai technikai, keisti ar valyti laiku filtrus, nepilti visokių atrabotkių ir tarnaus ta technika. Pataisykit mane jei aš neteisus.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar geriau butu ,kad is  papildomo bakelio  tik kaip pajungti nuo pagrindinio nezinau,buvau litagroj dezute 85,belarus danfosas 110 ,belarus vairo jegos cilindras 65 ,kalbejau su tekintoju ,dezute zada atvezti penktadieni,dekui dar karta jums vyrai,tiesa turiu sena vairo kolonke ,tai prikonstruot danfosa reiks, gal tiks ir noreciau kad vairas atsilenktu nors truputi ar tai iseis paziuresim,kaip sakoma ,zmogus planuoja o dievas juokiasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...