Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

dejau kas ka dave....kolonele toyota landcruizer 70 ar 80 modelis, angliska, nes niekam nereikalinga,siurblys irgi kazkokio dzipo,.....mitsubishi pajero....  vairas ,vairalazde, kazkokio citroen ir viskas....isbandziau-veikia,ne su vienu pirstu bet su trim normaliai  :eusa-dance: tik liko gera soške pasigamint.....su varztais nelaiko ....

kaip ir kas suks siurblį? opi problema man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

virs ventiliatoriaus primontavau siurbly ir ant ventiliatoriaus dar viena škyvuka ....dirzely teko pirkt tokio trumpo neradau...ant kito savaitgalio galesiu ymest nuotrauku, jei labai domina

aš ant alkuninio veleno škyvo uždejau kitą škyvą ,metus buvo viskas tvarkoj -dabar priekis išardytas ir restauruota šplintaviete alkuniniame velene-išplake.Nors kai dariau pagal fermer,,,ru tai labai jau gražiai atsiliepe apie toki sukimo principą.Gyveni ir mokaisi ir...............

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ant alkuninio veleno škyvo uždejau kitą škyvą ,metus buvo viskas tvarkoj -dabar priekis išardytas ir restauruota šplintaviete alkuniniame velene-išplake.Nors kai dariau pagal fermer,,,ru tai labai jau gražiai atsiliepe apie toki sukimo principą.Gyveni ir mokaisi ir...............

nu man ventiliatoriaus guolius gali išmalt.....pagyvensim pamatysim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nera pupsam kad paziuret ir pirmiausia ar yra originaliai padarytas su vairo stiprintuvuis gamyklosjuk dvitilciams gal yra stiprintuvas neteko matyti gyvo ,maciau youtubei ,vietoj 10 siurblio tepalo deda 17 galingumo siurbli ,ten pakeicia ivore,nes desimties ketvirtata atrodo o 17kitokia bet tinka idetivietoj keturkampes ,o daryti kaip sake varatokas ,kad paskui ardyti traktoriu ir daugiau bedu negu naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nera pupsam kad paziuret ir pirmiausia ar yra originaliai padarytas su vairo stiprintuvuis gamyklosjuk dvitilciams gal yra stiprintuvas neteko matyti gyvo ,maciau youtubei ,vietoj 10 siurblio tepalo deda 17 galingumo siurbli ,ten pakeicia ivore,nes desimties ketvirtata atrodo o 17kitokia bet tinka idetivietoj keturkampes ,o daryti kaip sake varatokas ,kad paskui ardyti traktoriu ir daugiau bedu negu naudos

yra pupsiai ir su orginaliais vairo stiprintuvais ,ir su tepalo filtrais,bet kur tuos daigtus gaut?...... ir kiek tai kainuos......?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

o kodel darot siurbli ant sniurų, juk daug patikimiau ir kulturingiau pasigaminti reduktoriu dviem siurbliam. http://www.mediafire.com/view/ddx2ua0m2rievon/IMG_20150223_171431.jpg

na ir sulyginai-čia yrajieblia spliaskoj-zil ,gaz66,maz,stiprintuvai pajungti dirželiais ir yra amžini.Dabar ir aš perdariau škyvuką kitaip turi laikyt,siurblys tas pats gaz 66,tik palengvinau -sustiprinau papildomą škyvą.Uždejus tą siurblį kaip siūūlai dar ten reikia ka-kokiu papildomu vožtuvu,očia tas vožtuvas pačiame siurblyje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kaip veikia ? nuo ko idejot pacia vairo kolonele ?  

toyota land cruizer 70, seno modelio jos ejo iki 92 m rodos, vairo kolonele-angliska nes nereikalinga10 e ,siurblys mitsubishi pajero dyzelis 88m,vairas,vairalazdes citroen zx ,ant ventiliatoriaus dejau dar viena skyvuka....seip daug darbo,viska reikia pritaikyt ,matuot ,konstruot vel perdarinet...pakolkas labai patenkintas,vairas nedreba,lengvai sukinejasi,per rankas nedauzo kai vaziuoji per duobes.pakolkas viskas ciki.o veikimo princimas toks pats kaip eilinei lengvuskei-motoras suka siurbliuka,jis varo tepala y kolonele ir jei skyvuku diametras atitaikytas valio-vairas lengvai sukinejasi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau forumus lenkijoje yra visas komplektas su viskuo ,turiu omeny del vairo stiprintuvo,bet man nepatinka kad su dirzu ir nuo veleno skyvo ,kaip supratau ,varatokas prisidirbo,ti ka jis ten pridirbo nezinau klauskit jo,maciau labai dailiai padarytu yra kalba kad deda ns 16 kairy ir gana vieno siurblio,renku informacija ,ukrainoj vyrukas daro laikykli dviems siurbliams,vietoj vieno,ziuresim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau forumus lenkijoje yra visas komplektas su viskuo ,turiu omeny del vairo stiprintuvo,bet man nepatinka kad su dirzu ir nuo veleno skyvo ,kaip supratau ,varatokas prisidirbo,ti ka jis ten pridirbo nezinau klauskit jo,maciau labai dailiai padarytu yra kalba kad deda ns 16 kairy ir gana vieno siurblio,renku informacija ,ukrainoj vyrukas daro laikykli dviems siurbliams,vietoj vieno,ziuresim

yra ir padarytu rusiškame forume dviems siurbliams korpusu Nors ir nukentejau padaręs ant škyvuko,bet vel darau su škyvu tik lengvesniu.Bandau lipt dar kartą ant to pačio greblio :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ta foruma skaiciau ,tau turi tikti soroko skyvas ,arba lenkisko traktoriuko ,nes ten dauguma ejo su kompresoriais ir po du ant skriemulio,o varatoke kas pave ten atsitiko,koki kolonkei pritaikiai,ar dejai nuo kaiko kito.lenkijoj yra kazkur 1975 zlotai rinkiniai su viskuo tik variklio skyvo nera ,radau rusijoj yra komplektas sudvejinti siurbliai ,bet kas pirko beda netelpa ,zmones apgaudineja 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ta foruma skaiciau ,tau turi tikti soroko skyvas ,arba lenkisko traktoriuko ,nes ten dauguma ejo su kompresoriais ir po du ant skriemulio,o varatoke kas pave ten atsitiko,koki kolonkei pritaikiai,ar dejai nuo kaiko kito.lenkijoj yra kazkur 1975 zlotai rinkiniai su viskuo tik variklio skyvo nera ,radau rusijoj yra komplektas sudvejinti siurbliai ,bet kas pirko beda netelpa ,zmones apgaudineja 

soroko škyvo ant T-25 negalima deti,nes T-40 škyvas yra normalus tik su dviem grioveliais,o T-25 škyvas yra na nemoku pasakyt-jo negalima atskirai išbalansuot jam viename šone yra papildomas svoris.Anksčiau buvau ištekinęs didele plokštę prie tos plokštes buvau pridejęs tekintą Б profilio škyvą tai skriemulys buvo ne tik kad sunkus bet dobriai sunkokas ,ko pasekoje atsileido varžtas-aišku nepastebejau-o tada išplake alkuninį.Dabar prie naujo škyvo pridejau Gaz-52 vandens pompos skardinį išgaubtą škyvą tik sustiprinau jo dugną-idejau 5 mm šaibą,fiksatoriaus vietoje padariau išpjovą,ir priveržimo varžtui -chropovikui padariau skardinę šaibą užkontravimui.Labai gražiai sukasi pa kol kas dar pačio stiprintuvo nedejau-laukiu šilumos.PS negaliu idet nuorodos rusiško forumo ten dabar padariau identiškai-kolonke ta pati škyvas ant alkuninio Gaz 52 o visa kita Gaz -66,buvau padaręs su A profilio vienu dirželiu-blogai greit pasibaige

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...