Jump to content

T-25 smagracio problema


T- 25

Recommended Posts

Antra karta kai nutruko, pakeiciau smagrati.nes senam jau buvo skyles paplaktos.bet dabar ir vel nutruko.varztai 10,9 pas mane turbina uzdeta ir dono ratai.tai as uzsikabines svori ant galo kartais zemes pastumdau.tai gal jam per sunku toki darba dirbt. Bet, kad daugiau viskas laiko, tik tie varstai truksta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ten orginalius smagracio varstus perku.bent jau man taip lytagroi sako.10.9 varstu kietumas.aisku jei as su juo tik bulves vagociau tai ir laikytu, bet netam man jis reikalingas.mano durna galva tai jie pirmiausia turi atsileist, kad nutruktu. O ka padaryt, kad jie neatsileistu? Nes paskutini karta naujas tas skardeles sudejau, kur uzsikontruoja ir ant kliju susodinau, bet vistiek nutruko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , T- 25 pranešimas:

Nu ten orginalius smagracio varstus perku...............................mano durna galva tai jie pirmiausia turi atsileist, kad nutruktu. ..........

Truksta varžtai ir nuo per didelio perveržimo , su dinamometriniu reik juos užveržinėt . Mano kaimyns ,  servise ratus pasikeitęs , vos iki namų dariediejo , nepamenu penkiems ar tai keturiem varžtam galvos nulakstė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , T- 25 pranešimas:

Taigi cia rusiska technika. Ji pritaikita viska su vamzdziu uzverst :D bet as siuolaikinis zmogus, tai su dinamometru priverziau, tai netame beda

Nu tada x.z. :eusa-think: ... , variantas dar - variklio balansyrinis velenas , gal ne pagal mietkes išstatyts , bet čia blyn jau ardytis reik ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...