Jump to content

klausimas


Vilius

Recommended Posts

volavimas pirmiausia skirtas dregmei taupyt, taciau man atrodo jos siemet bent musu rajone belekiek. tad pagal galimybes ir reikalinguma

Jo, volavimas geras dalykas jeigu sausiau, o bent jau pas mus tai kaip tik reikia pradraskyt pavirsiu, kad greiciau pradziutu, nes slapia labai. Nors ir siap nepraktikuodavom volavimo, nebent ant grikiu, bet kadangi ju nebeauginsim tikriausiai ir nebevoluosim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Voluoju visus pasėlius ir rudenį ir pavasarį, kaip jau sakė taupoma drėgmė. o ir akmenėlius truputį įmuši į žemę, laukas gražesnis. O kaip gali būti drėgmės "Bele kiek" :icon-rolleyes: Štai užvakar visą naktį lijo, tai reikėjo palaukt iki 11 val kol prapūtė, ir toliau sėjom. Nelipo nei prie ratų, nei prie sėjamos, nei prie volų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Dar kalusimėlis į temą - Kokiais volais voluojate?

Aš tai turiu žiedinius - žvaigždinius, prikabinami 5 korpusų.

Galvoju daryt iš naudotų lengvos mašinos ratų, padangų daug visur yra ir ratlankių be problemų, kad ir senesnių VW. Tik vat girdėjau kalbas, kad negerai lygiais volais privoluot, sako kad pluta žemės susidaro? kaip yra ištikrūjų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kalusimėlis į temą - Kokiais volais voluojate?

Aš tai turiu žiedinius - žvaigždinius, prikabinami 5 korpusų.

Galvoju daryt iš naudotų lengvos mašinos ratų, padangų daug visur yra ir ratlankių be problemų, kad ir senesnių VW. Tik vat girdėjau kalbas, kad negerai lygiais volais privoluot, sako kad pluta žemės susidaro? kaip yra ištikrūjų?

lygiais tik tada, kai kitokiu nera.

tik ziediniai, kembridzo tipo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padangos už kembridžinius geriau nesuvoluos ir kažin kiek jų vienodų rastum. Mano supratimu padangos naudojamos vežti sunkiai sėjamąjai ir ne per daug suvoluoti šlapią žemę.

Is ju neblogai galima padaryti gera vola imi padangu rietuve i vidu privarai betono per centra ikisi asi ir sunkus gaunasi ir ne lygiu pavirsiumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada buvau sumastes daryt volus is automobilio padangu bei ratlankiu. susirinkau net apie 20 ju. tik strigau su ideja kaip juos visus sujungti. zadejau daryt 2 sekcijas ty 2 volus. masciau masciau kaip tarpusavyje suverzti, o svarbiausia kaip juos priversti suktis. kur ir kaip prikonstruoti guolius kad kekvienas obudas galetu ant jo suktis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...