Jump to content

priekiniai dubliai


Vilius

Recommended Posts

viska galima darytio su protu, kolonele kaip kolonele, isivaizduok kad su isoriniu ratu uzvaziuoji ant akmens tai primesk koks guoliui petis gaunasi, pas mane bokieciui sudvejintas ir priekis, bet stengiuosi pasaugoti, darau mazesni oro slegi isorinem padangom, nes ant posukio vaziuoja ant isoriniu ratu, o kolonke kaip kolonke, jei suki ant vietos, ratai stovi vietoje, vairas sukasi, kas darosi? zyzia apsauginis voztuvas, kitaip tariant devisi, na tuom viskas ir pasakyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dvejink gala.

esu mates ant priekio uzdetus ZILo ratus (barstytuvo).

gerai eina...

yai galas kaip jau ir uzdvejintas, bet tevas nori ant priekio neskai su sejalka seji tai priekyje uzdesiu svoriu kad nekeltu ir nori kad nemintu zemes stipriai. Tai tevas liepe parasyt i foruma ir paklausinet specu :icon-wink:

Tai vadinas desiu prierkinius dublius :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant posukiu nesidraskysi, isorinese padangos mazesni slegi laikysi ir laikys tas tiltas. Bet siaip geriau det barstytuvo (zil'o) galinius ratus, laiko tiltas be problemu, patikrinta praktikoj.

na as turiu ratus kai keiciau priekines varomasias i naujas tai man kaip ir nebereikia iekoti zilo galiniu, beja tos mano padangos yra stipriai padilusios :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, tokios padangos bus kaip tik, beja jei bus dirbama u sunkia pakabinama technika tai priekiui nuo to tik geriau, nes kai pakelsi priekis zemes beveik nesieks, taigi dek tuos nudilusius, labai geras efektas, nezinoc nesakyc, visai kitaip laukai atrodo

dekui uz patarima. o kabinsiu 3metru sejalka lokaline :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...