Jump to content

Kubota Saturn x20


Recommended Posts

  • Atsakymai 57
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

On 2017-02-24 at 21:02, Zenonas123 said:

Sveiki mini traktoriui Kubota,leidzia priekinio tilto salnikas ir gale per galini asies salnika. Ar sudetinga pakeisti tuos salnikus? Ar reikia kur vesti pas meistrus?

Sveiki

Priekiam tiltui kubota x20 pakeisti salniką(riebokšlį) tikrai nesudėtinga, esu keitęs. Galiniam manyčiau irgi įmanoma, tik reikia išsiaiškinti kur kas atsijungia.Darbo yra, bet kai pats pasidarai labai smagu..Visų pirmą reikia iš tiltų išleisti tepalą, vėliau atsisukame lyg 4 varžtus kurie laiko ratą su planetarke( gerai neprisimenu nes  dabar pas mane Kubota GL25, Kubota X20 pardaviau  prieš 3 metus,nes norėjosi kažko galingesnio), vėliau atsijungiame nuo pusašio. Jei leidžia ta dalis kur sukiojasi, ten atsisukus tuos 4 varžtus, atsijungus matysis veržlė, tik dabar nepamenu ko gero apačioje. Ardant susigaudysi pats pamatysi, kurią atsukus turėtu galima būti prieiti prie to salniko. Vėliau tą salniką mandagiai išimame ,kad nesudraskyti, ir nusivežus į specializuotas traktorių dalių parduotuves bandyti pritaikyti. Populiariausia  Lytagra nes ten pasirinkimas didelis, ir kainos palankios. Ten neradus teks pasidomėti, Litechnijoj, Gringrase , Kretagro ar kitose firmose kurios parduoda traktoriukus. Tepalą po to rekomenduočiau pilti tik naują aš pyliau 80W-90.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kadangi esu sudaužęs x 20 priekinio tilto reduktorių, tai teko ne vieną kartą jį ardyti ir suvirintą vėl surinkinėti. Galėčiau padėti tel. 868044122. Kaip tik eilinį kartą surinkinėsiu tiltą turbūt antradienį( kovo 21d.). Gal matėte kur nors x20 parduodamą detalėmis- pirkčiau tiltą .

100_3285.JPG

100_3283.JPG

100_3280.JPG

100_3284.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

į priekinį tiltą pilu apie 2 l tepalo. Jeigu, įjungus tiltą, važiuojant girdisi ūžesys, truputį dapilu.Kadangi iš abiejų reduktorių vienu metu nebuvau išleidęs viso tepalo, tikslaus kiekio nežinau. Per daug pilti nesinori, nes alsuoklio ten nėra , pakaitus, pradeda rasoti per silpniausią vietą. Kadangi mano tiltas daužtas, varžtus veržiu atsargiai, po kiek laiko tenka pavaržyti, ir tepalas nustoja rasoti. Ardant, berods, 3-ią kartą , pažeidžiau tą salniką, apie kurį Jūs rašote. Utenos GRINGRASE rado tokį naują. Mokėjau apie 10€.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , x20 said:

į priekinį tiltą pilu apie 2 l tepalo. Jeigu, įjungus tiltą, važiuojant girdisi ūžesys, truputį dapilu.Kadangi iš abiejų reduktorių vienu metu nebuvau išleidęs viso tepalo, tikslaus kiekio nežinau. Per daug pilti nesinori, nes alsuoklio ten nėra , pakaitus, pradeda rasoti per silpniausią vietą. Kadangi mano tiltas daužtas, varžtus veržiu atsargiai, po kiek laiko tenka pavaržyti, ir tepalas nustoja rasoti. Ardant, berods, 3-ią kartą , pažeidžiau tą salniką, apie kurį Jūs rašote. Utenos GRINGRASE rado tokį naują. Mokėjau apie 10€.

Pragrezk 1mm grazteliu uzpylimo kamsty,is vidaus ikisk veltinio gabaliuka ir baigsis bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia įsitikink, ar rasoja per rato salniką. Man pavarvėdavo dešinėj pusėj prie galinio rato ašies-rytą rasdavau balutę. Nuėmiau ratą, tada dar skardą, dengiančią greičių dėžę. Radau iškritusią aklę iš gr. dėžės(skardinis kaušelis apie 22 mm. skersmens). Įdėjom plastmasinę ant hermetiko- kol kas laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...