Jump to content

Subyrejo jumz puskaciaus reduktorius


Recommended Posts

Nu ka subiro jumzo puskaciaus reduktorius po vakar kurimo.Buvau inpyles kaip priklauso karsto vandens.Jau duma mete bet nesikure kazko paskui eme ir uzsikirto.Su ranka sukant puskaciaus smagrati vis varikli suko.Su rankena atgal neatstume.Atsukus varztus nuo tos puses kur isiima reduktorius ir istraukiau visa reduktoriu.Ogi ziuriu kad atsiskyre pats bendeksas nuo reduktoriaus ir nera varztu bei tu skardeliu.Liko tik dantratis kur suka smagrati kaip foto.Se tau nauji puskaciaus reduktoriai is pasvalio agrodilerio.Dabar istraukt liekanas belieka skelti pusiau.O cia ekskavatorius ne transportinis jumzas.Tai pisalynes dachuja.Kazin ar verta.Jauciu jau reik stumti nes ir taip nemazai inkisau i ji.Jau taip dziaugiausiu kai buvau idejes nauja reduktoriu vedesi gerai.O vakar se tau kad nori eme ir islindo beda.Ar imanoma istraukt neskeliant pusiau?Turbut sansu 0 taip istraukt.?

14838145489931985632433.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, kiesa2 said:

Nu ka subiro jumzo puskaciaus reduktorius po vakar kurimo.Buvau inpyles kaip priklauso karsto vandens.Jau duma mete bet nesikure kazko paskui eme ir uzsikirto.Su ranka sukant puskaciaus smagrati vis varikli suko.Su rankena atgal neatstume.Atsukus varztus nuo tos puses kur isiima reduktorius ir istraukiau visa reduktoriu.Ogi ziuriu kad atsiskyre pats bendeksas nuo reduktoriaus ir nera varztu bei tu skardeliu.Liko tik dantratis kur suka smagrati kaip foto.Se tau nauji puskaciaus reduktoriai is pasvalio agrodilerio.Dabar istraukt liekanas belieka skelti pusiau.O cia ekskavatorius ne transportinis jumzas.Tai pisalynes dachuja.Kazin ar verta.Jauciu jau reik stumti nes ir taip nemazai inkisau i ji.Jau taip dziaugiausiu kai buvau idejes nauja reduktoriu vedesi gerai.O vakar se tau kad nori eme ir islindo beda.Ar imanoma istraukt neskeliant pusiau?Turbut sansu 0 taip istraukt.?

 

O tas galas liko kur ,traktory ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiknypsi , ir ištrauksi manau be skyrimo , tuolab kad apačioj dangtelis nusiima . Iš aliuminio vielos kokių kobiniukų , ar magnetuką prisitvirtinus bandyk 'žvejot' turėt pavykt , esu pusantriniui sankabą bereguliuodas raktelį palaidojęs , tai ten patikėk , buvo reikalų :lol: o skirt irgi nesinorėjo tai beveik dieną prasiknisau bet ištraukiau "prakeiktajį" :) . Jei per anksti bendiksą išmeta reik spyruoklę labiau iverzt , arba per dideli pačio puskačiaus sūkiai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, wydas63 said:

Pasiknypsi , ir ištrauksi manau be skyrimo , tuolab kad apačioj dangtelis nusiima . Iš aliuminio vielos kokių kobiniukų , ar magnetuką prisitvirtinus bandyk 'žvejot' turėt pavykt , esu pusantriniui sankabą bereguliuodas raktelį palaidojęs , tai ten patikėk , buvo reikalų :lol: o skirt irgi nesinorėjo tai beveik dieną prasiknisau bet ištraukiau "prakeiktajį" :) . Jei per anksti bendiksą išmeta reik spyruoklę labiau iverzt , arba per dideli pačio puskačiaus sūkiai .

Is apacios be sansu nes priejimas labai menkas.Ir nera ten to dangtelio pastoviai ziuriu atvira.Tai is virsaus bandyt nususkt ta dangti kur foto padariau.Bet kai gal atsils labiau.Ir ziuriu labai eda smagratis ta bendekso dantrati.Gal kokiu salidolu turi but sutepta?Nes labai sausas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu istraukiau siandien per virsu ta bendekso fiksatoriu ar kai jis vadinasi nusukes ta dangteli kuri minejau.Atrodo seno redukoriaus guolis jau kliba.Ar delto gali ismetinet bendeksa aksciau laiko?Beje buvau atleides tuos varztus kur spaudziasi spyruokles ir nuemes dangteli.Buvau ilindes giliau.Bet pamaciau kad viskas gerai kaip sakykit prisukt varztus ir prispaust spyruokles?Su spaustuvu ko gero tik vienintele iseitis ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit kaip dabar prisukt tas 10 verzliu ant spilku kur po apacia spyruokles stovi?Gal sukt visai be verzliu ar veiks reduktorius?Ar stumdysis  su priekine rankena?Pasirodo to bendekso galo varztai atsisuko matyt delto kad per silpos skardeles buvo uzdetos prilaikyt kad nesisukinetu varztai nuo vibracijos ir dideliu apsuku.O viena skardele ir 2 varztai liko viduj per virsu jie nesimate.Tai palikau gal nieko neuzkirs uzkurus?Gal iskris pro apacia?Nes dangtelio apacioj nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...