Jump to content

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas


varžtelis

Recommended Posts

  • Atsakymai 105
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas sunkiose žemėse. neapsisprendžiu ką įsigyti :icon-question::icon-exclaim: padėkit
Ankščiau naudojau noraginį, dabar diskini. Noraginis gal kiek geriau isdirba žemę negu diskinis, bet žymiai didesnes eksploatacines išlaidos.

Tik diskiniai turi viena dideli minusa lyginant su noraginiais, blogai tame, kad diskiniai padaugina varputi, bet siap ir man diskiniai labiau patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek diskiniai, tiek noraginiai daugina varputi. Glifosatus dazniau naudot reikia ir problema issisprendzia. Šiaip diskiniai dirvą labiau slegia...

Nu,gal, bet noraginiai tikrai maziau daugina, nei diskiniai. Beje chemijos tai ekologai negali naudot, tad tenka tik agrotechnika pasikliaut.

na jo, be chemijos neisivaizduoju kaip varputi isnaikint, tikriausiai ravet tektu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek diskiniai, tiek noraginiai daugina varputi. Glifosatus dazniau naudot reikia ir problema issisprendzia. Šiaip diskiniai dirvą labiau slegia...

Nu,gal, bet noraginiai tikrai maziau daugina, nei diskiniai. Beje chemijos tai ekologai negali naudot, tad tenka tik agrotechnika pasikliaut.

na jo, be chemijos neisivaizduoju kaip varputi isnaikint, tikriausiai ravet tektu

Tai ir su varpuciu sis, bei tas uzauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek diskiniai, tiek noraginiai daugina varputi. Glifosatus dazniau naudot reikia ir problema issisprendzia. Šiaip diskiniai dirvą labiau slegia...

Nu,gal, bet noraginiai tikrai maziau daugina, nei diskiniai. Beje chemijos tai ekologai negali naudot, tad tenka tik agrotechnika pasikliaut.

na jo, be chemijos neisivaizduoju kaip varputi isnaikint, tikriausiai ravet tektu

varpuciui isnaikainti be chemijos juodas pudimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nupjovus ,diskuok skersai isilgai,po savaites pakartok ir po savaites gilei suark ir valio.varpucio sumazes :wink:pavasari perark pries seja ir dar pades :icon-wink: bet tai sau leisti gali tik smulkus eko ukis,aha.laiko daugiau zaidimam turiu :lol::lol: :lol:as aplamai pries chemija :icon-wink: mes tiak to Š suvalgom :icon-cry::(:icon-wink:

Prie sito komplekto dar ekologinias akecias pridek dar reiktu. Siaip naikina jos irgi gerai. Pries seja pravaziuojant daug varpucio i galilaukes gali istyst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas sunkiose žemėse. neapsisprendžiu ką įsigyti :icon-question::icon-exclaim: padėkit
Ankščiau naudojau noraginį, dabar diskini. Noraginis gal kiek geriau isdirba žemę negu diskinis, bet žymiai didesnes eksploatacines išlaidos.
. Eksplotacinės tai čia diskusijų kl. tačiau pasakyk ražieną kviečių nuskutus diskiniu keliom eilėm galima sėti? ar gerai įsiterps šiaudai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas sunkiose žemėse. neapsisprendžiu ką įsigyti :icon-question::icon-exclaim: padėkit
Ankščiau naudojau noraginį, dabar diskini. Noraginis gal kiek geriau isdirba žemę negu diskinis, bet žymiai didesnes eksploatacines išlaidos.
. Eksplotacinės tai čia diskusijų kl. tačiau pasakyk ražieną kviečių nuskutus diskiniu keliom eilėm galima sėti? ar gerai įsiterps šiaudai?
Paprastai skutu du kartus, įstrižai arimo. Pirmą kartą tik nukūlus, antrą prieš sėją. Jei greitis ne mažesnis nei 12 km/h, tai neblogai šiaudus sumaišo. Šiaip dar nuo sėjamosios konstrukcijos tipo priklauso, jei noraginė, tai šiaudai kišis, jei diskinė, viskas tvarkoj. Ir šiaip dar daug niuansų yra, kaip ražienų aukštis, susmulkintų šiaudų ilgis, dirvos dregnumas....
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas sunkiose žemėse. neapsisprendžiu ką įsigyti :icon-question::icon-exclaim: padėkit
Ankščiau naudojau noraginį, dabar diskini. Noraginis gal kiek geriau isdirba žemę negu diskinis, bet žymiai didesnes eksploatacines išlaidos.
. Eksplotacinės tai čia diskusijų kl. tačiau pasakyk ražieną kviečių nuskutus diskiniu keliom eilėm galima sėti? ar gerai įsiterps šiaudai?
Paprastai skutu du kartus, įstrižai arimo. Pirmą kartą tik nukūlus, antrą prieš sėją. Jei greitis ne mažesnis nei 12 km/h, tai neblogai šiaudus sumaišo. Šiaip dar nuo sėjamosios konstrukcijos tipo priklauso, jei noraginė, tai šiaudai kišis, jei diskinė, viskas tvarkoj. Ir šiaip dar daug niuansų yra, kaip ražienų aukštis, susmulkintų šiaudų ilgis, dirvos dregnumas....
...struktūra ir panašiai...tačiau praktiškai...juk noraginis skutikas geriau šiaudus įmaišo (tiek lengvose, tiek sunkiose ž.) ar aš klystu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau lėkštės ar noraginis skutikas sunkiose žemėse. neapsisprendžiu ką įsigyti :icon-question::icon-exclaim: padėkit
Ankščiau naudojau noraginį, dabar diskini. Noraginis gal kiek geriau isdirba žemę negu diskinis, bet žymiai didesnes eksploatacines išlaidos.
. Eksplotacinės tai čia diskusijų kl. tačiau pasakyk ražieną kviečių nuskutus diskiniu keliom eilėm galima sėti? ar gerai įsiterps šiaudai?
Paprastai skutu du kartus, įstrižai arimo. Pirmą kartą tik nukūlus, antrą prieš sėją. Jei greitis ne mažesnis nei 12 km/h, tai neblogai šiaudus sumaišo. Šiaip dar nuo sėjamosios konstrukcijos tipo priklauso, jei noraginė, tai šiaudai kišis, jei diskinė, viskas tvarkoj. Ir šiaip dar daug niuansų yra, kaip ražienų aukštis, susmulkintų šiaudų ilgis, dirvos dregnumas....
...struktūra ir panašiai...tačiau praktiškai...juk noraginis skutikas geriau šiaudus įmaišo (tiek lengvose, tiek sunkiose ž.) ar aš klystu

tikrai klysti :D:D

diskinis geriau sumaiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

na siemet norma,kvieciai kiek virs sesiu, mieziai apie penkias, rapsas vasarinis trys, zieminis vos virs dvieju, siaip jau anksciau rasiau kad derliais girtis negaliu, tiek tos mano istorijos, siemet mano rekordai asmeniniai, galiu pasakyt tik tiek, kad kam arti ir gauti ta pati gal net daugiau neariant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone skutikas turetu buti kombinuotas, visai toks koks mano :D kuri beja parduodu, varsteli, paskubek :D
>Ar jau pardaviai savo agregatą? aš rimtai domiuosi! iš kur pats? aš juk negaliu pirkti katę maiše.

nepardaviau, nelabai yra kada uzsiimti, as jau nusipirkau kita, bet anas dirba geriau, ale ka man jau per mazas, dabar dirbu skutiku kuris tik noraginis, su visa atsakomybe pareiskiu, kad kombinuotas tikrai bet kuriu atveju geriau uz vien tik noragini.

Gyvenu pakruojo rajone medikoniu kaime, tel 861464493, prasau uz agregata 15, bet jei rimtai kas domesis visada idomu ir sveika pasidereti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...