Jump to content

kombainopardavimas


pukotukas

Recommended Posts

as klausiu ar yra kas pirkes is tikros europos ir parsivezes sau ir kokia kaina pervezimo ir kur kas kaip

Yra yra, mes savo kombainą MF38 pirkome Danijoje 2005 ir patys parsivarėm. Danijoj suradom (kaina Lietuvoj tuomet jo buvo du kartsu didesnė), nupirkom, nuvarėm į uostą, į keltą. Klaipėdoje už kelių dienų pasiėmėm.  Bijau pameluoti, bet keltas kainavo gal 4000lt.

 

tais metais kūlimo sezonas prasidėjo rugsėjo 11d. ir kūlėme ekstra bei pirmą klasę....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki plota kuli su savo 830 ,kaip supratau 1130 dar geresnis,pas mane jau luzo kelis kartus velenas kur klaipodalges irengini,dalgis laisva ,nesuprantu kas dedasi o kaip tavo kombaino ,ar kitokia konstrukcija

 

Pats esu is Traku rajono, savo kulimo plotas 20 ha tik siemet nechalturinu nes namus tvarkau nera kada. dalgio pavara pas mane dirzu:

http://img28.staticclassifieds.com/images_tablicapl/274618213_1_644x461_kombajn-zbozowy-volvo-830-na-czesci-ciechanow.jpg

 

 

1130 neturi tos bedos su pastoviai lasanciu tepalu is variklio kaip 830 nes ant alkuninio jau stovi salnikai o pas 830 sandarinimo virve. variklis galingesnis uz 830-o, didesnis bunkeris. daugiau tech parametru gali pamatyt cia harvestop.eu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...