Jump to content

Šio rudens derliaus kainos


Inžinierius

Recommended Posts

Lyg ir panašių temų pavadinimų jau yra, bet aš noriu padiskutuot ne apie kokius grašius duoda ūkininkams už derlių, o kiek pats ūkininkas prašo už savo produkciją. Ar jau ne laikas būtų patiems ūkininkams nustatinėti (žinoma protingas) kainas.

Štai aš už vieno valymo rugius ir kvietrugius šį mėnesį prašau po 600 Lt/t, už dviejų valymų apie 750 Lt/t. Kuo ilgiau pabus sandėlyje tai kaina kils.

Miežių dar nekūliau bet bus apie 700 lt/t vieno valymo, o žirniai pašariniai po 600 lt/t, lubinai po 800 lt/t.

Ir tikrai manau, kad jau po naujų metų aruodai bus tušti. Nors ir derlaius nežadu daug turėt pagal dabartinę kūlimo pradžią, tik apie 250 t bendros produkcijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia tikriausiai galvoje turi ekologinius grūdus, nes tokiom kainom paprastų tikriausiai niekas ir nepirktų. Turėčiau turėt ir aš šiemet kokiu 70-80 tonų ekologinių kviečių, bet tikriausiai parduosiu kaip paprastus.

p.s Lubinų nežadu atiduot, mažiau nei po 1000 lt/t, o šį pavasari išnešė visus po 1200 lt/t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš girdėjau, kad moka, ir koordinates Edita Karbauskienė iš žemės ūkio rūmų gali duoti.

Tik kad tos kainos labai ištirpsta kai reikia pačiam į vietą produkciją pristatyt. Paskaičiavus trnsportą, visą popierizmą ir visokius leidimus, gaunasi kad geriau iš kiemo samagonščikam parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tikrai Inzineriau. Kazkoks ukininku solidarumas vis delto turi buti. Ir jei jau kalbi apie tokio lygio kainas, tai kalbek konkreciau, arba nekalbek visai. Negadink nuotaikos ir neerzink apetito :).

Apie ekologiniu rugiu supirkima girdejau ir as. Rokiskio kraste tuo uzsiime Scandagra. Kaip, ka, uz kie nezinau. Kontaktas: http://www.scandagra.lt/lt/kontaktai

Sincerely, Magnatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir kalbu konkrečiai, jau visą žiemą rugius kvietrugius pardavinėjau po 600 lt. O iš rudens sėklai ir pavasario sėjai po 700 lt išdalinau viską. Važiavo dar ir per visą vasarą, ir pabaigoje labai nusiminę buvo kadangi viskas pasibaigė. O jau dabar po šių lietų tai dviejų valymų tikrai bus po 800 lt/t. Gal ir paprastų kainą pakelsiu, dar nežinau kaip su drėgme bus, kiek išlaidų džiovinimui nueis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Inžinierius Tu teisus Scandagra is tiesu superka ekologinius rugius ir netik. Prieš kelias dienas jiems skambinau ir teiravausi del kainų:

Avižos - 550 Lt/t

Kvietrugiai - 550 Lt/t

Rugiai - 650 Lt/t

O kas liečia Karbauskienę, tai dar nieko nesužinojau, neina prisiskambinti, matyt atostogauja. Kai su ja pabendrausiu bus viskas aišku kas ir kaip ( kalbanat apie skandinavus ). Tada bus galima spręsti ar verta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Inžinierius Tu teisus Scandagra is tiesu superka ekologinius rugius ir netik. Prieš kelias dienas jiems skambinau ir teiravausi del kainų:

Avižos - 550 Lt/t

Kvietrugiai - 550 Lt/t

Rugiai - 650 Lt/t

O kas liečia Karbauskienę, tai dar nieko nesužinojau, neina prisiskambinti, matyt atostogauja. Kai su ja pabendrausiu bus viskas aišku kas ir kaip ( kalbanat apie skandinavus ). Tada bus galima spręsti ar verta...

O tai superka grynai ekologiškus grūdus, ar gali būti P1 ar P2 statuso?Beje kuriame krašte randas jų elevatorius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl P1 ir P2 nesidomejau, nes pas mane pilnai ekologiniai grūdai. Del elevatoriaus irgi nežinau, aš grūdus išpilti galėčiau Klaipėdoj. Jie supirkimu užsiema visoje Lietuvoje. Pats turi pasiskambint ir pasikalbėti. Kontaktai yra idėti aukščiau. Dėl grudų reik šnekėtis su produktų vadybininku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...