Jump to content

kuro siurbliu remontas marijampoles apskrityje


Recommended Posts

kur vezat remontuot kuro siurblius rusiskiem tratavaram, nes kiek teko susidurt, geru meistru nera,  beja teke girdeti kad Jungenuose, netoli kalvarijos gerai remontuoja, bet veztis i ten dar neteko. gal dar kas kokiu firmeliu zinot kad padarytu gerai, ir nereiketu i savaite du kart imt siurbli ir veziot, nes tuoj varztus nuzysiu......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur vezat remontuot kuro siurblius rusiskiem tratavaram, nes kiek teko susidurt, geru meistru nera,  beja teke girdeti kad Jungenuose, netoli kalvarijos gerai remontuoja, bet veztis i ten dar neteko. gal dar kas kokiu firmeliu zinot kad padarytu gerai, ir nereiketu i savaite du kart imt siurbli ir veziot, nes tuoj varztus nuzysiu......

Alvite prie ezero neblogai, kiek vezes diedukas sutvarko. Kiek girdejau susivienime dirbes yra reguliuotoju. Kiek pagal maps atrenku turetu buti lyg ir Giraites 9 adresas. Vezes buvau ir i sakiu r. valiulius, meistras tik tiek kad taip vadinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvite prie ezero neblogai, kiek vezes diedukas sutvarko. Kiek girdejau susivienime dirbes yra reguliuotoju. Kiek pagal maps atrenku turetu buti lyg ir Giraites 9 adresas. Vezes buvau ir i sakiu r. valiulius, meistras tik tiek kad taip vadinasi.

 

I Sakius esu skambines praeitais metai, tai neprieme, Jonavoje, tai toks vaizdas, kad tik apsluosto ir kazka bile ka pareguliuoja, bet rezultato realiai jokio.

Man geriausiai sureguliavo Jiezne, aisku reikejo pasakyti, kad variklis 245,5 ir kad max sukiai 1800, atreguliavo puikiai. 

Gaila numerio nerandu, bet zinau, kas turi. Suzinosiu, parasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I Sakius esu skambines praeitais metai, tai neprieme, Jonavoje, tai toks vaizdas, kad tik apsluosto ir kazka bile ka pareguliuoja, bet rezultato realiai jokio.

Man geriausiai sureguliavo Jiezne, aisku reikejo pasakyti, kad variklis 245,5 ir kad max sukiai 1800, atreguliavo puikiai. 

Gaila numerio nerandu, bet zinau, kas turi. Suzinosiu, parasysiu.

Kurioje vietoje Jonavoje tvarko ? siaip ten plundzerius pirkau is keturiu tik vienas veike :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur vezat remontuot kuro siurblius rusiskiem tratavaram, nes kiek teko susidurt, geru meistru nera,  beja teke girdeti kad Jungenuose, netoli kalvarijos gerai remontuoja, bet veztis i ten dar neteko. gal dar kas kokiu firmeliu zinot kad padarytu gerai, ir nereiketu i savaite du kart imt siurbli ir veziot, nes tuoj varztus nuzysiu......

Kaune Ramučiuose yra belarusu daliu parduotuvė ten jie ir kuro siurblius priima remontui, dar Kėdainiu rajone Kunioniu žemės ūkio bedrovė atlieka kuro siurbliu remonta rusiškiem ir baltarusiškiem traktoriam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Narto kaime kažkoks žmogelis po valdiško darbo laisvalaikiu tvarko, kadangi ir pačiam reikia, tai bandau surasti aš jo kontaktus, nes jumz`ius mano dirba ant laisvų lyg vienas cilindras nedirbtų :P

Beje prieš tai tvarkė reguliavo žemtiekime marijampolės, po to ir dirba ant laisvų kaip su trim cilindrais, norėjau nuvežti, kad dar pareguliuotų sako iš darbo išėjo, kontaktų nedavė. Tik tiek kad sutvarkė purkštukus ir siurblį atrestauravo, bet blogai sureguliavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas ta kuris sakiuose tvarko lankiausi net 4 kartus su tuo paciu siurbliu... dabar reik gero meistro, nes ta siurbli iminet pasidare nesmagu. as vesiu i jungenus, kiek visu klausiau visi uzgarantave kad ten padarys puikiai. jungenuose berods nuo 98m jau ten gyvuoja ta siurbliu remonto firma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas ta kuris sakiuose tvarko lankiausi net 4 kartus su tuo paciu siurbliu... dabar reik gero meistro, nes ta siurbli iminet pasidare nesmagu. as vesiu i jungenus, kiek visu klausiau visi uzgarantave kad ten padarys puikiai. jungenuose berods nuo 98m jau ten gyvuoja ta siurbliu remonto firma.

Gal pas tave naujesnis siurblys tas kur gesinimas su papildoma svirtele? Jeigu tiek daug kartu tenka iminėt ta siurbli tai gal nauja pigiau atsieitu pastatyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tame esme kad siurblys 92m paprasciausias YTH5 is pradziu nuveziau parsiveziau apsukos pulsavo po remonto, pats gazuodavosi (bet nelodavo) del sitos bedos veziau 3kartus kol kazka biski datvarke, bet iki galo nedadare vistiek, sunkiai kuriasi, nes plundzeriu reikutes neziurejo, o ji nevaiksto tame siurblyje. Dar kalena, ir net pagazavus iki 1300ap variklis dreba i sonus, nevienodai kura ipurskia jauciasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tame esme kad siurblys 92m paprasciausias YTH5 is pradziu nuveziau parsiveziau apsukos pulsavo po remonto, pats gazuodavosi (bet nelodavo) del sitos bedos veziau 3kartus kol kazka biski datvarke, bet iki galo nedadare vistiek, sunkiai kuriasi, nes plundzeriu reikutes neziurejo, o ji nevaiksto tame siurblyje. Dar kalena, ir net pagazavus iki 1300ap variklis dreba i sonus, nevienodai kura ipurskia jauciasi.

Kiek girdejau iš kitų,tai Šakiuose lyg 2 vietos yra kur reguliuoja.Vežė draugas su panašiom problemom,pirma kart nepatvarkė nieko,antra kart jau pas kitą,sakė meistrelis garbaus amžiaus jau,bet sutvarkė puikiai,o pinigu kai paprašė teko perklaust kelis kartus,nes suma sukėlė juoką..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Birzuose yra geras meistras. Dirba garaziuke, saziningas likau patenkintas. Gali palikt savo duos kita ir panasiai. Man pusantriniui ziuariai saliarka zlaugt buvo pradejus tai nuveziau pasakiau kas yra viska sutvarke atreguliavo kuro norma uzdejus pasijaute visai kitas traktorius. Ir visi kas veza patenkinti, manau verta tiek trenktis kad gerai padarytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien viena zmogeli sutikau, tai uzklausiau, sake ten jungenuose nelike kam remontuoti, nebent sako kas naujo atsirade, narte sake jau nusiremontavo zmogelis. Ir speju cia kur apie netickampi raso kolega, tai bus tas pats kai man sake tik netoli krokodilo sake, bet ten speju apie ta pati minejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten jungenuose Regi tai seniau dirbo du zmogeliai, vienas firmos savinykas, kitas pagalbinykas, paskui tas pagalbinykas pasimire, ir remontuoja dabar tik vienas zmogus, pats savinykas. dar jis tikrai ta veikla uzssiima.  ohoho kiek jus cia zinot aplinkui tu meistriuku, galvojau cia tik pora bus kapsuko apskrity :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdejau iš kitų,tai Šakiuose lyg 2 vietos yra kur reguliuoja.Vežė draugas su panašiom problemom,pirma kart nepatvarkė nieko,antra kart jau pas kitą,sakė meistrelis garbaus amžiaus jau,bet sutvarkė puikiai,o pinigu kai paprašė teko perklaust kelis kartus,nes suma sukėlė juoką..

tai gal koki numeri, ar gyvenama vieta gali nupasakot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...