Jump to content

acord metrai su zemesdirbimu


voras

Recommended Posts

blemba pas mus su vaderstadu 6 metruseja su 190 jd tiesa ne i raziena o i skutima, nezinau kas ten per dirbimas tik zinau kad yra kazkoks tai, kai pagalvoji ant to acordo tai tik leksciu 2 eiles ir jei leisti i skutima mano nuomone turetu kokio 200 pakakt, butu idomu pabandyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blemba pas mus su vaderstadu 6 metruseja su 190 jd tiesa ne i raziena o i skutima, nezinau kas ten per dirbimas tik zinau kad yra kazkoks tai, kai pagalvoji ant to acordo tai tik leksciu 2 eiles ir jei leisti i skutima mano nuomone turetu kokio 200 pakakt, butu idomu pabandyt

imi traktoriu, vaziuoji y jurbarka ir bandai.... mes is ten vederstadt irgi pirkom, ten zmone jau koki 30 maziausiai pardave, gerai gaudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blemba pas mus su vaderstadu 6 metruseja su 190 jd tiesa ne i raziena o i skutima, nezinau kas ten per dirbimas tik zinau kad yra kazkoks tai, kai pagalvoji ant to acordo tai tik leksciu 2 eiles ir jei leisti i skutima mano nuomone turetu kokio 200 pakakt, butu idomu pabandyt

nu geras :icon-eek::icon-eek:

draugelis su Clasu 195ag 4m Vaderstata traukia ir sako kad mazai arkliu, o 6m kitas lupa su JD 300ag lygtais. ir seja tik i skutima ir arima.

nebent ten senesnio modelio, su kultivatorium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blemba pas mus su vaderstadu 6 metruseja su 190 jd tiesa ne i raziena o i skutima, nezinau kas ten per dirbimas tik zinau kad yra kazkoks tai, kai pagalvoji ant to acordo tai tik leksciu 2 eiles ir jei leisti i skutima mano nuomone turetu kokio 200 pakakt, butu idomu pabandyt

nu geras :icon-eek::icon-eek:

draugelis su Clasu 195ag 4m Vaderstata traukia ir sako kad mazai arkliu, o 6m kitas lupa su JD 300ag lygtais. ir seja tik i skutima ir arima.

nebent ten senesnio modelio, su kultivatorium.

Gali būti su kultivatoriumi ir 100% be trąšų, o kur tas seja su JD 300 tai jau su trąšomis tikriausiai. Pakaks ir 200 tik greitis turetų būti mažokas :D . Panašus variantas yra Lemken Rubin skutikas + solitair 9k sejamoji. Rašo, kad Rubin 6m. reikia iki 260 AG, o 8 metrų nuo 220 AG. Reiškia minimaliai skutimui reikia 6 metrų skutikui 160 AG + sejamajai minimum 100 reikėtų. Tai pasiskaiciuok kiek sitai mazdaug reiketu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...