Jump to content

Kaip išsaugoti šiaudus


algis123

Recommended Posts

Sveiki, reikia kažkaip per žiemą išsaugoti šiaudus, lauko salygomis, supresuotus į "kitkas". Kuo būtų galima uždengti kad po uždangalu nesikauptu kondensatas, kuris pudo šiaudus (o gal aš klystu)?

Šiemet naudojau supresuotus į rulonus, tai išsilaikė puikiai, bet man labai nepatogu su rulonais dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia bet daugiausia darbo tai uždengti palaidais šienais. Esam bande su brezentu tai su juostomis sutempem, bet kai pradedi imti pradeda skraidyti tas brezentas, nes atsipalaiduoja tas brezentas. Šeip galima bandyti sukalti kuolus i žemę prikalti lenta ir prie juos prikalti brezenta taip išdvieju šonu iš galų tada nedengt nes bus lengva paiimt ir nepleks šiaudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia bet daugiausia darbo tai uždengti palaidais šienais. Esam bande su brezentu tai su juostomis sutempem, bet kai pradedi imti pradeda skraidyti tas brezentas, nes atsipalaiduoja tas brezentas. Šeip galima bandyti sukalti kuolus i žemę prikalti lenta ir prie juos prikalti brezenta taip išdvieju šonu iš galų tada nedengt nes bus lengva paiimt ir nepleks šiaudai.

Su lento ir brezentu, gal ir nieko mintis, kaip suprantu galai lieka atviri, kad galėtu vėjas prapūsti. O dėl paėmimo man tai ne problema, nes jie būtų paimami pavasarį vienu ėmimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...