Jump to content

Vėjo jėgainės


PingOx

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

man atejo pasiulymas kad sutikčiau kad mano žemei butu sanitarine zona bet ant sutikimo jie račo kad ne tik sanitarine zon adel vejo jegaines veiklos bet ir kitu neaiskiu dalyku ,statys jegaine visiškai prie mano sklypo ,klausiu kur eis kelias sako žinau bet man nerodo projrekto ,ir tik reikalauja pasirašyt už 100eu metams pridedu istrauka sutikimo esu susipažinęs(-usi) su man pateiktu būsimo
žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto pagrindiniais sprendiniais, sutinku ir neprieštarauju dėl to,
kad man nuosavybės teise priklausančiame Žemės sklype atsiras vėjo elektrinės(-ių) sukeliamo triukšmo
įtakos ir intensyvaus šešėliavimo zonos t. y. kad rengiant vėjo elektrinės(-ių) žemės sklypų formavimo ir
pertvarkymo projektą bei vėjo elektrinės(-ių) statybos techninį projektą, Žemės sklype (ar jo dalyje) būtų
suformuota ir įregistruota gamybinių ir komunalinių objektų sanitarinės apsaugos ir taršos poveikio zona
(SAZ), atsirasianti dėl vėjo elektrinės(-ių) žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto bei vėjo
elektrinės(-ių) statybos techninio projekto sprendinių.
Šis sutikimas išduodamas konkrečiam juridiniam asmeniui su teise be atskiro                                                                                                                  iR DSAR VISKAS REGITRUJUOJAMA REGISTRE  ,IR JEI AŠ GAUNU TA 100EU UŽ HA ,AR AŠ BEGALESIU DEKLARUOTI PASELIUS TAME PLOTE ,GAL KAS SUSIDURET SU TOKIU DALYKU

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dzipas pranešimas:

Pats pagalvok - 100 euru?

3,14zdec kažkoks, į tolimą erotinė kelionę tokius vêjininkus. O jei sklype būtų dafiga naftos ir norėtų koks verslinykas išsinuomoti gabaliuką greziniui? Ką nuomą skaičiuotų pagal ž.ū. paskirties sklypų nuomos rinkos kainą?cirkininkai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

gerai tas šimtas euru .bet jei nebegalėsiu deklaruot to ploto ,,kur tiesioginės išmokos kur kuras ,kiek meginau guglint niekur kieko nera parasyta .ir svarbiausia  pasirašyt tuiri staigiai ,be jokiu galvojimu

Ar tau čia atrodo normalu “ .ir svarbiausia  pasirašyt tuiri staigiai ,be jokiu galvojimu” ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
prieš 42 minutes , jevgenijus pranešimas:

Gal gali nuorodą į šaltinį? Buvau girdėjęs apie tai, bet net pamačius foto netikiu, nu totaliai absurdas.

https://www.bloomberg.com/news/features/2020-02-05/wind-turbine-blades-can-t-be-recycled-so-they-re-piling-up-in-landfills

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...