Jump to content

MTZ 1523.5


Recommended Posts

Aš jo neturiu. Bet esu forume tokią pat temą sukūręs. Ten visokių nuomonių yra. Bet svariausius argumentus suradau rusų forume. 90 proc. Nuomonė labai neigiama. Beje rusų rinkai jie būna surenkami gal keturiose vietose. Geriausi laikomi BY rinkimo. Toks vienas atsiliepimas strigo. Sako nusipirkome ir lyg normalus jis atrodė. Bet vėliau atsiradęs Valmet 8xxx netik jo darbus dirbo bet dar ir jį patį iš šlapių vietų tampė.

Mano asmenine nuomone, jei jau ūkiui prisireikia tokio dydžio technikos, tai už panašią sumą vakaruose gali surasti su tikra rida labai neprastą traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.fermer.ru/forum/selskokhozyaistvennay-129 va čia kur rašiau. pasiskaitinėk. neskau, kad tai labai blogas traktorius. Nes žinai kaip rusas dirba su technika ir kai kurie su juo apdirba per sezoną po 400 ha. tai blogu nepavadinsi. Juolab kad ten juos renka visos rusijos patvoriuose. Jis tikrai nemanau, kad yra blogas. Bet ir tikriausiai ne pats geriausias pasirinkimas.

beje pernai Džeirimtos serviso atstova sper parodą sakė, kad optimaliausias modelis 952.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...