Jump to content

Bitininkaujantiems :) ?


Donatas

Recommended Posts

na tarp ju kiek zinau straublelio ilgis skiriasi. Na gal ir tavo tiesa nesigincysiu, tik vat pas mane visos vietines ir aplinkui niekas neveisdavo jokiu kitu veisliu ir bites kaip bites, butu galima eiti irgi be tinklelio tik nedristu :) , o dede bitininkas kai i svecius atvaro tai be jo uzeina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarp ju kiek zinau straublelio ilgis skiriasi. Na gal ir tavo tiesa nesigincysiu, tik vat pas mane visos vietines ir aplinkui niekas neveisdavo jokiu kitu veisliu ir bites kaip bites, butu galima eiti irgi be tinklelio tik nedristu :) , o dede bitininkas kai i svecius atvaro tai be jo uzeina :)

kai pasiimi korius su uzpikiuotu medum, matai - kaukazas pikiuoja "slapiai", o karnika "sausai".

turetum suprast ka minty turiu.

o is kur zinai kad pas jus vietines?????

grynu vietiniu bityna institutas lygtais jurbarko rajone turejo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na aisku pas mus grunakraujos nebus :) , bet musu rajone kitu veisliu nebuvo uzvesta nes nebuvo jokiu dideliu kolukio laikais bitynu. Tai nemanau kad bus labiau nevietines :) aisku lietuva nedidele ir spiecius is spieciaus gali atsinesti koki kita gena , bet vistiek didesnioji procentine dalis bus vietiniu :)

jo teisingai dar del medau uzakiavimo visai ta dalyka kazkaip buvau uzmirses. Man labiau patinka kai akiuoja sausai :) tada kazkaip maziau terliones :) o pas mane ir aikuoja sausai nebent vienas kitas kartais korys per vasara pasitaiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...