Jump to content

sienainio rulonai


Zy ūkis

Recommended Posts

Šiemo iš hektaro 15-20 rulonų išeina, kai žolės normaliai. Aš po 6 Lt presuoju ir tai kai kurie akis drasko :icon-evil:

As imu po 6 tai ka galiu pasakyt niekas nesiskundzia na jei maziau zoles daugiau vazinejimo ir jei laukas duobetas ir t.t tai kartais tenka nulupti ir po 9 lt uz rulona. Pas viena veikeja presavau tai nuplesiau presui pricepa ir kardana sulenkiau :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemo iš hektaro 15-20 rulonų išeina, kai žolės normaliai. Aš po 6 Lt presuoju ir tai kai kurie akis drasko :icon-evil:

varyk pas mus :lol::lol:

su vienu snekejau, suko 8ha, vienas ha 120lt. presas naujas, spaudzia tipo ciki.

sakiau reiks rudeni ir presa pirkt, tik neismastau koki,

rulonini ar kitkini..... paklausa yra ir tam ir tam :lol::lol:

Jeri yra galimybe pirk abu presus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemo iš hektaro 15-20 rulonų išeina, kai žolės normaliai. Aš po 6 Lt presuoju ir tai kai kurie akis drasko :icon-evil:

varyk pas mus :lol::lol:

su vienu snekejau, suko 8ha, vienas ha 120lt. presas naujas, spaudzia tipo ciki.

sakiau reiks rudeni ir presa pirkt, tik neismastau koki,

rulonini ar kitkini..... paklausa yra ir tam ir tam :lol::lol:

Jei už ha 120 Lt, o išeina 20 rulonų, tai po 6 Lt ir gaunasi. Nieko geriau nepasiūlai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemo iš hektaro 15-20 rulonų išeina, kai žolės normaliai. Aš po 6 Lt presuoju ir tai kai kurie akis drasko :icon-evil:

varyk pas mus :lol::lol:

su vienu snekejau, suko 8ha, vienas ha 120lt. presas naujas, spaudzia tipo ciki.

sakiau reiks rudeni ir presa pirkt, tik neismastau koki,

rulonini ar kitkini..... paklausa yra ir tam ir tam :lol::lol:

Jei už ha 120 Lt, o išeina 20 rulonų, tai po 6 Lt ir gaunasi. Nieko geriau nepasiūlai :)

man suko su rusisku, vienas rulonas 9lt.....

nieks daugiau neturi, tai plesia. ir rulonai pamazinti. motinai 50 aru susuko, 13 rulonu gavosi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o vat idomu kokie presai geriausi nes kaip skaiciau skelbimuose tai bugninis, tai grandininis, tai dirzinis. Kokie kiekvieno pliusai ir minusai, kuriu eksploatacija paprastesne ir pigesne?

na jei kokie 15rul/ha ir kokie ~6ha, tai matematika paprasta 15*15*6= 1350LTL :( oho kokia suma :( , kaip cia dabar sumastyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...