Jump to content

noriu.pirkti kombaina.;patarkit


Recommended Posts

92m. kabina ir prietaisai panašiai kaip 108 nuo 90m. Šiaip dar mačiau mažai dirbusį NH tx už 200000, bet ten gali reikt pobūgnį remontuot nes panašu kad jis akmenioką pagavęs buvo. Bet šiaip jis iš naujų modelių, pilnas kompas. Šiaip jai ką domintų kombainai (įvairių modelių) rašykit man į privatą kokio modelio norit ir bandysim paieškot. Pavyzdžiui aš sau nusipirkau idealią Laverdą 3790 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

92m. kabina ir prietaisai panašiai kaip 108 nuo 90m. Šiaip dar mačiau mažai dirbusį NH tx už 200000, bet ten gali reikt pobūgnį remontuot nes panašu kad jis akmenioką pagavęs buvo. Bet šiaip jis iš naujų modelių, pilnas kompas. Šiaip jai ką domintų kombainai (įvairių modelių) rašykit man į privatą kokio modelio norit ir bandysim paieškot. Pavyzdžiui aš sau nusipirkau idealią Laverdą 3790 :)
o kiek mokejai už savo laverda
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Guest vaidas_c

na ka Tau galiu patart ... - pirk ir dirbk o je nesiseks tai remontuok ir tobulink ka nors :D As asmeniskai tai labai skeptiskai vertinu CLASS kombainus nes ju mazgai ir konstrukcija mechanizmu nedaug kuo skiriasi nuo NIVOS :icon-wink: turiu galvoje kad ten skyvu ir visokiu grandiniu tikrai netruksta . Vieoj Taves ziureciau i NEW HOLLAND'a :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...