Jump to content

MTZ priekinis varomas tiltas


roswell

Recommended Posts

Turėsi pakeist guminius žiedus (tipo sąlnykus). Nieko sudėtingo, per 15m keitėm jau po kelis kartus kiekvienam ratui. atsuk viršutinį dangtelį (ratą reiktų nusiimt - lengviau bus kelt, taip pat tepalą iš tos pusės išleist reikia), visas kelmas sukasi varžtais, juos išsukus ir pakėlus tiltą aukštyn turėtų kelmas likt ant žemės (geriausia šitą operaciją atlikt su "lebiodke"), tada iškrapštai senus žiedus, dedi naujus ir pakartoji viską atvirkščia tvarka. Gal kažką praleidau, nes jau porą metų nekeitėm. Mano dabar parasoja kai su sėjalka ant galo pakabinta palakstau, bet dar kenčiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sito gali but maza, neaisku, kiek yvores issinesioje. draugelis pernai keite, nepadejo, tai siemet keite ir yvores.

mano irgi bega, bet nesuku galvos, karts nuo karto dapilu ir viskas :lol:

yra didesne beda, niekaip nesustabdau begimo is greiciu dezes per sankaba...:(

Įvorės garantuotai bus padilę, jausis pirštu braukiant, bet turėtų dar padėt žiedų pakeitimas. O dėžę rinkom naujai, sąlnykus sudėjom naujus - naudos 0. Dar vienas varvelis amžinas tai iš galinio tilto blokatoriaus. Išardėm, ir atgal sudėjom, nes reikia viską keist, žeidukų pakeitimas - laiko gaišimas. Tai dabar sustoji ir jau kapsi, ypač jei buvo tiltas blokuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sito gali but maza, neaisku, kiek yvores issinesioje. draugelis pernai keite, nepadejo, tai siemet keite ir yvores.

mano irgi bega, bet nesuku galvos, karts nuo karto dapilu ir viskas :lol:

yra didesne beda, niekaip nesustabdau begimo is greiciu dezes per sankaba...:(

Įvorės garantuotai bus padilę, jausis pirštu braukiant, bet turėtų dar padėt žiedų pakeitimas. O dėžę rinkom naujai, sąlnykus sudėjom naujus - naudos 0. Dar vienas varvelis amžinas tai iš galinio tilto blokatoriaus. Išardėm, ir atgal sudėjom, nes reikia viską keist, žeidukų pakeitimas - laiko gaišimas. Tai dabar sustoji ir jau kapsi, ypač jei buvo tiltas blokuotas.

per blokatoriu nei laso- jis pas mane orinis. siulau ir kitiems taip pasidaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...