Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

.....................................

Sėdi prie stalo psichiatras.................................

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: ... gerai pasijuokiau , o ir šiaip diktatūroms ar režimam pavojingiausia ir yra liaudies ironija ar jumoras . Nieko , pažiūrėsim kas bus po dvieju metų , kokį 'pirmą smuiką' išsirinks lietuviai . Nors didelių vilčių ir neposielėju ,, bet optimizmo  suteikia tai , kad blogiau jau nebeišsivaizduoju  :eusa-think:, vadinas žvelgiant į ateitį jau galima kažko tikėtis  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia i remuka reiktu ideti :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

%Sėdi prie stalo psichiatras ir rodo paveikslėlį ligoniui:"kas?"O ligonis:"Rusija".Daktaras rodo kitą popieriaus %

% lapą su dėme,vėl"rusija"Trečią popieriaus lapą su vaikišku piešinuku,o sielos ligonis jau klykia:"rusija"Tada%

%įeina sanitaras ir klausia:"į kurią palatą guldysim?"Daktaras:"šitą tiesiai į konservatorių                                %  %   partiją,nepagydomas."                                                                                                                               

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

:eusa-clap:  :eusa-clap:  :eusa-clap: 

---------------------------------------

Nu p Wydai  jau bulbikes ruosiates sodint  ???  vakar kakadu  taip idomiai uzsimine apie  Trumpa ,  tas kur amerikej  ruosias pakilt  i politikos aukstumas  ,jo politika  idomi  pabegt is nates ,naftos kaina pakoreguot   ir t.t   zodziu jei pakils tikrai ivyks permainos  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

...................

Nu p Wydai  jau bulbikes ruosiates sodint  ???  vakar kakadu  taip idomiai uzsimine apie  Trumpa ,  tas kur amerikej  ruosias pakilt  i politikos aukstumas  ,jo politika  idomi  pabegt is nates ,naftos kaina pakoreguot   ir t.t   zodziu jei pakils tikrai ivyks permainos  

 

Aš tai neblūdijų su tom bulvėm - greit koksai durnius iš po naujų šventimo , išsipagiriojęs pradės bulves sodint , tai ir visi davai paskui  :icon-wink:  . Viskam savas čiesas , nėra ko pirma Tėvo į peklą ....  . Ne Trumpas  :eusa-naughty:, o gerb.Trampas  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: , būčiau tikintis melsčiaus kožną dieną , kad jį išrinktų . Gal tikrai kokios permainos tada ir pas mumis įvyktum , kitaip to karjieristų-KGB'istinio lizdo nieks neišardys  :eusa-think:, jau skaityk ir vaikai - anūkai lenda į valdžią , tų žalčių  :angry-teeth:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kieno nuopelnas yra SGD terminalas  Nuolat girdime dar vieną „po to – reiškia dėl to“ tipo kalbėjimą:  A. Butkevičius: „atidarėme terminalą, įvedėme eurą“;  A. Kubilius: „abu darbus pradėjome mes, jau buvome gerokai pasistūmėję“;  A. Butkevičius: „ne, dar A.Brazauskas apie tai kalbėjo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Aš tai neblūdijų su tom bulvėm - greit koksai durnius iš po naujų šventimo , išsipagiriojęs pradės bulves sodint , tai ir visi davai paskui  :icon-wink:  . Viskam savas čiesas , nėra ko pirma Tėvo į peklą ....  . Ne Trumpas  :eusa-naughty:, o gerb.Trampas  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: , būčiau tikintis melsčiaus kožną dieną , kad jį išrinktų . Gal tikrai kokios permainos tada ir pas mumis įvyktum , kitaip to karjieristų-KGB'istinio lizdo nieks neišardys  :eusa-think:, jau skaityk ir vaikai - anūkai lenda į valdžią , tų žalčių  :angry-teeth:

 

Kad ten liaudis sake >kad Trumpas :))  nus kazkaip  jei laimes tai bus pokyciu ir mum .

Siandien tikras pavasaris net namo nesinori eit ... RS  reiks ryt arba poryt uzkurt ,is po ziemos :icon-mrgreen:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matysis , kaip ten bus  :icon-rolleyes: su p.Trampu , bet situation kaip dabar kad yra - tože nie dielo  :icon-mrgreen: . ____ Eteriuko hansiukui , pšyyk-pšyyk  ir užpupsės be didelių  vargų , aš tai savajį ir žiemą kelis kart kūriau , sniegiuka valiaus . Jo , fainos dienikės pagaliau prasidės  :icon-wink: , pradžius kiemai , apie gelžgalius paslankiot , visokio knebinio prisikaupė , drapakuot nepajusi jau reikės ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kieno nuopelnas yra SGD terminalas  Nuolat girdime dar vieną „po to – reiškia dėl to“ tipo kalbėjimą:  A. Butkevičius: „atidarėme terminalą, įvedėme eurą“;  A. Kubilius: „abu darbus pradėjome mes, jau buvome gerokai pasistūmėję“;  A. Butkevičius: „ne, dar A.Brazauskas apie tai kalbėjo..

Galvoju kas pastate  na o mintis ir verta pagarbos ,zodziu ten kaip visada  isgere uz minti ir vel isgere  po to kai pastate .. :icon-mrgreen:

siandien gera laida ,,su Ruta,,    siuksliu deze uz 600 auru  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

www.youtube.com/watch?v=rdYvoO1ZV30  tokios laidos patinka,kai išmanantis šneka apie tai,ką išmano.Lietuvoje kur tokios laidos?Nėra išmanančių?Išmanantys nepageidaujami?Vietoje to "auksiniai prezidentūros,Kauno...tualetai,vijūnėlių dvarai...P.s.Klausymas dar vienas-kodėl tam akademikui Glazjevui draudžiama įvažiuoti į EU?Ar ne už tokį požiūrį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu "KAZE" , Pats ir duodi vaizdų  :icon-mrgreen: . Taigis teisingai ir daro kad neisileidžia  :eusa-think: ir nereik mums tokių , atsiprašant ekonomistų . Bent jau konkrečiai Lietuvoj kam tokie ?? , juk pas mumis nei planinė , nei reguliuojama ir netgi ne rinkos ekonomika . Lietuvoje veikia unikali , "turgaus-spekuliantų ekonomika" , kurios ir ekspertų ir spešialistų pakankamai turim 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vakar grazias eitynes padare  kazin ar rezultatas koks bus  ??? 

Ukrainoje uzdraude rusiskus filmus  :icon-rolleyes:  rodys vakarietiskus Rembo-1 Rembo- 2 ,vienas namuose ,zvaigzdziu karai .

O mus toliau vis puola snipai ir diversines grupes ,kaip politologas sake >pagavo tiek - kiek prie smetonos per menesi pagaudavo .

Beje ir pries 20 metu  vaziuojant per rasen siena budavo s.ugumas kad tikrindavo labiau ir kabindavosi prie visokio Sss 

-----------------------------------------------------------------

http://www.delfi.lt/verslas/verslas/lietuviu-islaidos-lenkijoje-tiesa-parode-skaiciai.d?id=70851212 

-------------------------------------------------

Pasak L. Antanavičienės, didžiulio poveikio Lietuvos ūkiui šie apsipirkinėjimai nedaro

-Į Lenkiją atvykę lietuviai išleido 333,9 mln. zlotų (78 mln. eurų)
---------------------------------------------------------------------------

Jooo  78mln euru   tai kiek pvm  butu ? kiek pelno?  is tos sumos butu verkslininkai uzdirbe  .......   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia gražu ir gerai ............ tik dėl spionu promaškė , nes eina kaip skėriai o pagaunam mizerį  . Galėtų iš mano murkio pasimokint , ans niekad nepuola į špokų būrį , bet nusižiūr patį žiopliausia kraštinį , tą ir grieb  į beveik visad pagaun  :icon-rolleyes:. Spionų ir diversantų pagautų per metus , reikia nustatyt minimumą 400-600 vienetų ir ne mažiau  :eusa-think:, kitaip patys gaudytojai turi but baudžiami , nes už ką pinigus tada jama  :angry-teeth: ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia gražu ir gerai ............ tik dėl spionu promaškė , nes eina kaip skėriai o pagaunam mizerį  . Galėtų iš mano murkio pasimokint , ans niekad nepuola į špokų būrį , bet nusižiūr patį žiopliausia kraštinį , tą ir grieb  į beveik visad pagaun  :icon-rolleyes:. Spionų ir diversantų pagautų per metus , reikia nustatyt minimumą 400-600 vienetų ir ne mažiau  :eusa-think:, kitaip patys gaudytojai turi but baudžiami , nes už ką pinigus tada jama  :angry-teeth: ???

Aga, bet  i rytu puse reiktu ziuret taip atsargiai ,nes po to primes mum rytine propaganda  :icon-rolleyes:    

Idomiau kur Kazimieras  vis dar  protestuoja ??? :icon-wink: papasakotu kaip ten  ko zadejo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintys apie tą pienininkų  protestą Vilniuje:nevažiavau dėl ko pažįstamų ūkininkų buvau nesuprastas.Pirma,tas protestas buvo kaip išdava Jonavoje 2016.02.23 d .įvykusio susirinkimo ,kuriame buvau,nors ir ne iki galo.Ten atėjus pirmiausia pasirašinėjom.Daug kur ,tik neaišku dėl ko(sakė,kad registracija).Tame susirinkime  per pirmą pusvalandį susidariau nuomonę,jog niekas nežino ką daryti,kad pieno kainos didėtų.Patiko tas užsienietis ir gražuolė vertėja,kuri net sutriko,kai teko išversti:ūkiams,kurie nesugebės išlikti,galas.To susirinkimo metu turbūt nutarta(aš jau buvau išėjęs)surašyti rezoliuciją(man labiau patiko mintis-laišką Putinui),kurioje yra 9 reikalavimai.Taigi:pirmas reikalavimas,kad padengti pienininkų 15-tų metų nuostolius(kur ieškoti skaičiavimus?)reikia dar 70 milijonų rasti,iš 90 milijonų nuostolių.Spėkit kas dėl to kalta?Turbūt rinkimai.Antras -Pienas LT duoti dar 15 milijonų iš valstybės,bet ne iš EU pinigų.Vėl sukėlė minčių kaip kokiai konservatorei,tik valstybės pinigais remiamas verslas Lietuvoje paprastai ,kad lengviau pavogti.Netikrina EU.Prie to gaima ir aštuntą reikalavimą-duokit pinigų kooperacijai(Pienas LT yra ne kooperacija?)Be to ar nebuvo(yra) kooperacija palaikoma per paramą balais ūkininkams,patys kooperatyvai rašo paraiškas ... Penktas,sumokėti už kvotinį pieną už 1 t šiemet po 25,2 euro.Biudžete, kaip ir pirmojo reikalavimo atveju,pinigai skirti?Šeštas ir devintas reikalavimai tai tas pats:neduokit pinigų ž.ū.ministerijai,duokit ž.ū.rūmams.Nelabai ką ir pakomentuosi.Trečias reikalavimas yra sukurti iš sumokamo PVM paimant 16 procentų fondą.Čia aš "už".Aišku lieka tik 1 procentas Iš to surenkamo PVM valstybės poreikiams.Na  įdomiausias reikalavimas-4-tas.Būtų buvę gražu iš asociacijos pusės ,jei jie būtų suskaičiavę ir paviešinę tą skaičiavimą.Gal skaičiavo,bet ...Teko pačiam susiskaičiuoti.Čia grįžtu prie to sakinio,kad pasirašinėjau Jonavoje velniai žino dėl ko.Gal ir dėl to ,kad man nemokėtų pirmųjų 30 ha išmokos.Jau yra duomenys pateikti už 2015m. ,todėl visiems,kurie deklaravo mažiau nei 64,6 ha(berods tiek buvau suskaičiavęs).šis reikalavimas mažina išmokas.Aišku šis plotas už 2016-tus metus bus kitas."Mažiukai",kurie steikavo ar tai žino?Ar jaučia malonumą kai jais naudojasi?Ar dar kas?Klausymas turbūt retorinis.Ir paskutinis-septintas reikalavimas :panaikinti "LR ūkio subjektų,perkančių -parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais,nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą".Man savo esme šis įstatymas nepatinka,nes skirsto pienininkus į grupes,o kartu ir atitinkamai mokant už 1 kg.Prie to pačio ir teiginys ,kad galima nepirkti iš tų ,kurie parduoda mažiau nei 500 kg per dieną.Visos šios rašlavos išvada:iš devynių reikalavimų mane,kaip pienininką, liečia tik du:4 ir 7-tas.Kiti arba nesvarbūs arba nesąmonė.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A ,beje,apie tą streiką-mėtyti kiaušiniais į moterį.Man kažkas tokio pat kaip ir komentarai apie kitaip manančius :vatnikai, runkeliai.tupos blondinės.Menkystos ir tiek.

Nu zemas lygis kiausinius metyti taip nesispres klausimai  .juk ne 15 amzius:)

 Man tik kazkaip uzstrigo , kad sake ;reikia stambint ukius  - Tai jei perteklius yra tai padidinus pasiula  dar pigt pienas turetu ,cia turetu kaip tik mazeti  pasiula  -tai pakils ir kaina ..  Nebent jie tiki kad Kinija prades pirkti pieno produktus ir bus trukumas .

Dar kitas niuansas kur  perdirbejai  tai jie juk liuto dali pasiima -jie tyliai sedi ir stebi kaip valstieciai sukyla pries valdzia ..  

Antras klausimas -kodel jie negali  dirbti  uz 10 cnt arba 5cnt ??  sako ;jei nesugebi pasitrauk -cia versle taip .

Dar  humorui - kalbejau su kiaulininku  ,sakau;va pienininkai streikuoja ,kaina maza.  o mes sako;bijom ir ka pasakyt kad visai neuzdraustu laikyti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomi knyga turetu buti ----------„Stalino komandosai

---Tai buvo 1942 m. sausio 31 d.: „Šiandien visi buvo girti“. Ne visiems pakaks fantazijos, norint įsivaizduoti 500 girtų ginkluotų vyrų, deformuotų „miškinio gyvenimo“...

 

http://www.alfa.lt/straipsnis/50006155/stalino-komandosai-tikroji-sovietu-partizanu-istorija?ref=gismeteo&utm_source=gismeteo&utm_medium=300x250&utm_campaign=infoblokai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomi knyga turetu buti ----------

---Tai buvo 1942 m. sausio 31 d.: „Šiandien visi buvo girti“. Ne visiems pakaks fantazijos, norint įsivaizduoti 500 girtų ginkluotų vyrų, deformuotų „miškinio gyvenimo“...

 

 

A , man pakanka fantazijos ... galiu pvz. laisvai įsivaizduot , kad ir 50 000  girtų vyrų , deformuotų ir t.t. . Red.partizanams , moteris , arielką ir užkandą ,  wehrmacht'o intendantai ir pristatinėja (su opel Blitz'ais privež iki miška :) ) , nustatytom dienom ... t'skant , kad partizanai badu nenumirtų į nesušaltų . Juk suprast reik  , jau tada jie (okiečiai) buva ir europiečiai ir tolerastai  :eusa-think:, ..... tad nieko čia nuostabaus   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A , man pakanka fantazijos ... galiu pvz. laisvai įsivaizduot , kad ir 50 000  girtų vyrų , deformuotų ir t.t. . Red.partizanams , moteris , arielką ir užkandą ,  wehrmacht'o intendantai ir pristatinėja (su opel Blitz'ais privež iki miška :) ) , nustatytom dienom ... t'skant , kad partizanai badu nenumirtų į nesušaltų . Juk suprast reik  , jau tada jie (okiečiai) buva ir europiečiai ir tolerastai  :eusa-think:, ..... tad nieko čia nuostabaus   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Gal nuorodele turit i knyga ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk neseniai išleista knyga... a ir kokia nauda skaityt tą briedą ?? Kaip tę ištikro buvo , reikėjo anksčiau domėtis :eusa-think: . Buvo proga su baltarusiu partizane pakalbėt (Vln. ant buto pas ją gyvenau) apie tai . Tiesa , kaip jin pasakojo neilgai ir partizanavo gal apie mėn. , konclagerį atsidūrė lygtais lenkijoj ... man dar fotoaparatą atidavė zeic-Icon , sakė kad vokietys nešdams kudašiu  :icon-mrgreen: jai jį buvo padovanavęs . Apie lagerį tai pasakojo , a kaip partizanavo ir pats nepaklausinėjau  ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...