Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

geriau jis neitu cia  :icon-mrgreen:  ..................

 Būtinai ateis !!!!!!! ir išsivarys Tavo avikes į rusijos platybes  :icon-mrgreen: ,  juk Putinui reikia : valdžios-pinigų-žemių , taip juk esi itikintas ??? Juokauju , žinoma ... o " valdžios-pinigų-žemių " reikia tiem kas tuom jį kaltina(siauras-primityvus požiūris) , kitap sakant - "kom patys kvepa tuom kitą tepa" . Žiūrint į paskutinijį dešimtmetį , kaip elgiasi Vovka ir kas vyksta pasaulyje , tai bent jau man susidaro toksai įspūdis , kad Putinui o jei tiksliau RF reikia kur kas daug daugiau  :eusa-think: . O kas keisčiausia , kad tą tikslą pasiekt jam pačiam niekur ateit net ir nereikia ... pagr.sąlyga , kad pas jį patį , anksčiau laiko , nieks neateitų . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Būtinai ateis !!!!!!! ir išsivarys Tavo avikes į rusijos platybes  :icon-mrgreen: ,  juk Putinui reikia : valdžios-pinigų-žemių , taip juk esi itikintas ??? Juokauju , žinoma ... o " valdžios-pinigų-žemių " reikia tiem kas tuom jį kaltina(siauras-primityvus požiūris) , kitap sakant - "kom patys kvepa tuom kitą tepa" . Žiūrint į paskutinijį dešimtmetį , kaip elgiasi Vovka ir kas vyksta pasaulyje , tai bent jau man susidaro toksai įspūdis , kad Putinui o jei tiksliau RF reikia kur kas daug daugiau  :eusa-think: . O kas keisčiausia , kad tą tikslą pasiekt jam pačiam niekur ateit net ir nereikia ... pagr.sąlyga , kad pas jį patį , anksčiau laiko , nieks neateitų . 

 Apie  rasen - volodkos realityvumo teorija -  i nafik ji mum ,trukdo tik naminiais -buitiniais darbais uzsiimti .

 

Apie politikus -tai kad liaudis juos isrenka ,jie nenukrenta is dangaus arba pasiusti ,,mosad,, a jei renka matyt jiem reikia 

Vienas kad spalvotus vaikytusi ,kiti kad gaudytu  diedomylus,treti nori kad isdave priesaika nueitu vel isduoti   ..ir taip toliau  ....iki begalybes ...  va kai daeis -susiprotes -rinkti tikrus ten, tada gal ir nebus to ano  .. tik tiek kad ju daug ir nesusidraugave tai pradeda pestis kai kas ka nors nugvelbia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kyla įtarimas , kad niekas jų ir nerenka ( ar galima matant , kad jis glušas , už jį balsuot ) .... Įtarimus dar sustiprina nežmoniškas noras Vaigauską poste išlaikyt .....

Paskutini karta kai buvau  tai -pagal sarasa ten daug rinkeju o ateina kokis 5procentai -dauguma  isvis neina ,rezultaten -va kas yra .

Geriausia kai tuos ,,gydytojus,, kaune i taryba isrinko ir kas juokingiausia balsavo normalus mastantys zmones -ar tai is piktumo ar del humoro ...  nu matyt atrakcijos reikejo ..  kokie rinkejai balsuoja (simpatizuoja ar patys tokie yra )  tokius ir isrenka -vo taip :)

Ka ta ,,drasiu,, partija padare kiti tai nors gatve isbetonuoja iki saves ,arba koki slypa nuperka giminem arba darbo duoda kokiai statybos imonei  ???? :)))) 

Sekmadienio skaitala radau :) http://www.alfa.lt/straipsnis/50010756/viena-sovietines-teisesaugos-istorija-kokiu-zmoniu-geriau-neverbuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš sužinojau ką reiškia žodis "Maidanas".Lietuviškai -susirinkimas.15-tų metų filmas "Tykusis Donas",uždraustas Ukrainoje.Tikėtina,kad gali ir pas mus uždrausti,nes neskirsto į balta-juoda.O ir šiaip aukšto meninio lygio(pagal mane):purvinos panagės,"varatničiokai"(kaip lietuviškai?),tikras Dono kraštas,ir šiaip,daug tikrų smulkmenų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

......................15-tų metų filmas "Tykusis Donas",.........................................O ir šiaip aukšto meninio lygio(pagal mane):purvinos panagės,"varatničiokai"(kaip lietuviškai?),..........

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  - (dėl 'purvinų panagių' aukšto meninio lygio) .... o pagal mane , išvis žemo meninio lygio , tas metų filmas  - daug kičo , perlenkimų , mėgdžiojimas Holivudinės produkcijos , tiesa vaizdas gražus bet tai jau technologiju daugiau nuopelnas , nu ir operatoriaus žinoma . Bent jau man , jaučias "širpotriebas" tame filme  :eusa-think: , aišku kas dėl meninio lygio ir autentikos , pats M.Šolochovas ir jo romanas , abejoniu jokių  ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakėlė , teletabiams :lol: , kop.vedėja - šiurpina obxss ....

sunku jum itikt  ,o as tikiu  ka tas ,,obxss,,  kaip SS kankindavo  su elektra ??? .o su bobom taip ir yra ..man teko dedes prasyt pagalbos  kad padetu atsikratyt , ir nebuvo kooperatyvo vedeja   :)))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutini karta kai buvau  tai -pagal sarasa ten daug rinkeju o ateina kokis 5procentai -dauguma  isvis neina ,rezultaten -va kas yra .

Geriausia kai tuos ,,gydytojus,, kaune i taryba isrinko ir kas juokingiausia balsavo normalus mastantys zmones -ar tai is piktumo ar del humoro ...  nu matyt atrakcijos reikejo ..  kokie rinkejai balsuoja (simpatizuoja ar patys tokie yra )  tokius ir isrenka -vo taip :)

 

Paskutinį kartą balsavau už Algirdą amžinatilsį   . Iš vakaro pagal statistiką pirmavo , per naktį įvyko stebuklas ir susijungus dviems partijoms Paksas laimėjo ..... Nusprendžiau laiko negaišt .....

Na jumoristai irgi seime buvo , greičiausiai atrakcijai .....Nors dabar ten visi jumoristai , nors ko išmoko .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku jum itikt  ,o as tikiu  ka tas ,,obxss,,  kaip SS kankindavo  su elektra ??? .o su bobom taip ir yra ..man teko dedes prasyt pagalbos  kad padetu atsikratyt , ir nebuvo kooperatyvo vedeja   :)))))

Todėl , kad esu negeeeeras ir blooooogas  :eusa-shifty:.....na tai aišku , kad pasakaites ten rašo , kas gi jei ne Koop.vedėja ir yra pagrindinė vagilka(be jos žinios juk nieks nevyksta)  :eusa-think:, a ? gal ją užverbavęs būtų kokį kroviką ar valytoją "susėmęs" tas operis ? vos tik būtų jinai pajutus , kad jau jają domisi šitoji kontora , tai kelnytės iškart prisisiotų , ką jau kalbėt apie akių draskymą  :icon-mrgreen:. Šitie veikėjai , turiu minty obxes'nikus , ne tokiem ereliam kvalifikaciją "sumažino" iki kiemsargio(su turto konfiskeišin) geriausiu atveju  , nors kaip žinai į tokias pareigas kaipo vadovai Maskvos universamai ir univermagai be aukštesniujų palaiminimo nepakliūsi dirbt .     <iframe src="http://vk.com/video_ext.php?oid=6258387&id=166018486&hash=869be37c8ba141ce" width="607" height="360" frameborder="0"></iframe>    <iframe src="http://vk.com/video_ext.php?oid=104064231&id=162625631&hash=0aa4101f6bb95b38" width="607" height="360" frameborder="0"></iframe>

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sitas posakis istrigo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Tais laikais užimti kooperatyvinių parduotuvių tinklo vedėjos postą galėdavo tik išskirtinių savybių žmogus. O to miesto ir rajono parduotuvių vedėja buvo trigubai išskirtinė. Įsivaizduokite itin aktyvų, itin energingą, itin ryžtingą, itin valingą vyrą. Dabar padauginkite iš dviejų kartų ir gausite vedėją, kuri vadovavo tam parduotuvių tinklui,
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nu dabar  panasiai verslininkai  kai uzklumpa juos v. mi  valgo juoda buhalterija arba kur nors uzrakina juos :))))

Ziaurus irgeras  darbas  tik ligos greitai pakerta nespejus sulaukti senatves ,nu buna kad ir sulaukia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  :)

http://www.ntv.ru/video/1237216/

http://uralpolit.ru/article/chel/26-11-2015/69672

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sukilo ,,KALAFIORAI..    :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  

Nu bet kai uzsisaukia uz agurkus 3.5eu/kg   pipec jau -kitoj pardej 1.7eu     vo i tiaip    :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Na, norėjau grožiu pasidalinti.O tamsta,Wydai63,esat pasenusių,netgi "sovietinių "pažiūrų(Gal kartais ir pas tamstą ant čerdako vsd ieškojo draudžiamos literatūros(Šopenchaueris,Tolstojus,Havelas,Petkevičius...),ar įtraukė į blogiečių sąrašus?Vertinat,kad "kyšininkavimas,vogimas"-blogis?Rašykit:"verslumas,demokratiškos vertybės...)Skamba neužgauliai,o ir velniai nesupras,kad reikšmė ta pati. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, norėjau grožiu pasidalinti. .......................

Gerb.Kazimierai(jeigu leisit :) ) , turit "bjaurią madą" - į kelias eilutes tiek visko sutalpint . Na taip , gražiais dalykais reik dalytis sutinku ,o pirmoji versija tokia ir buvo , tik vėliau pagalvojau , kad gal kur ir kokia 'sobaka zaryta' , tai tiek tos .  :icon-rolleyes:  Nu a šitas , paskutinis video ? nėr čia potekstės jokios ?? man jis toks relaksinis ... bosinė gitara raminačiai - filosofiškai skamba ...žmonės kažkur vaikšto , žiūrinėja , vaizdai iš mašinos ...toks mėgėjiška filmavimo kamera nufilmuotas gabaliukas kasdienio gyvenimo , viskas ramu , nieko įpatinga  nevyksta . Ar būtent tai čia ir norima parodyt , kasdienybės žavesys ??? _______ Dėl "pažiūrų" tai klysti , neturiu jokių pažiūrų ir tūrėt nenoriu :icon-mrgreen: į nereik man jų į niekad neturėjęs , arba nežinau kas tai yra . Man užtenka laikytis bendražmogiškų vertybių ribose  :eusa-think:, o ir tie kas bando tas pažiūras , vienokias ar kitokias įpiršt , juk kaip tikslą butent tai ir deklaruoja arba tuom prisidengia , tad kam man jos ?? Tarp kita ko , manyčiau , kad neturėt pažiūrų tai didžiulis gėris , leidžia daug komfortiškiau jaustis - nereikia niekam jų įpiršinėt kažką įrodinėt  ir tapt nekenčiamu pačiam galų gale , o asmeniškai kai netūri pažiūrų tai minimaliai esi įtakojamas kokios tai bebūtų valdžios ir nesijauti įsipareigojęs . Šopenchaueris - girdėtas , bet nepažystamas  :icon-redface:, o tie likę negi jau irgi priešai ?? A tai yra jau ieškoję pas ką nors , būtent panašių rašytojų ?, jeigu tai tiesa , tai 'svietas' išprotėjo , ką čia bepasakysi ... .   p.s. šiandien teko pabendraut su keletu išvis nepažystamų žmonių , šiaip laiką trumpindami apie ši bei tą ,..... nu ir patikėk visi jie pasitaikė 'neteisingų pažiūrų'  , vot koks dalyks - "teisinguoliai" nykstanti rūšis , pasirodo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Relaksas" ir niekas kitas,kai įkėliau tą muziką.Šitas grožis  ne Euro vizija,kur "teisingų "pažiūrų ekspertai balais prekiautų.Apie kurią teisingai (mano manymu )pasakė M.Mikutavičius.Apie pažiūras,tai mano bjauraus būdo bruožas-trolinu,ar kaip seniau sakydavo"padjobkė".Bendrąžmogiškos vertybės-čia labai atsargiai reiktų,kaip pavyzdžiui vieniems įžeidinėti kitus,tai kaip vištai nusišikti,kitiems tai daryti kultūra neleidžia...Skirtingos vertybės?"Skaidrus" politikas,pas kurį tūkstančiai žymėtų pinigų rado,durniais išvadino visus ,kurie dirba už mažiau kaip 5000 litų(pamenat tokį pinigą?).O kokį gausų gerbėjų būrį turi.Apie draudžiamą literatūrą-tai prieš kurį laiką buvo pas kažkokius žmones namuose ieškota kažko,tame tarpe ir draudžiamos literatūros(kas yra draudžiama nesugebėjo paaiškinti.Tai pats čia kelis nurodžiau ,savavališkai).Suprask,ne veltui duoną valgo.O,kad daugėja tų "neteisingųjų",tai senelis Leninas dar 1905 metais pasisakė ,kad valdžia negelbėtų mirštančių iš bado Pavolgio,šiaurinio Kazachstano,Ukrainos valstiečių.Tie iš nevilties už šakių,caras-kazokus...Lietuvoje sunkiau,į švedijas išbėgioja...,bet "neteisingųjų "vistiek nemažėja.Žiūrėjau prancūzų dokumentinį kodėl bolševikai išsilaikė valdžioje.Pasirodo ne represijos pagrindas,o didelis valdininkijos pagausėjimas.Lietuvoje?Einu šienaut,o tai Augunsas kaip į akį su tuo šienavimu.Šienapjūtė šiemet nuo 23 gegužės pas mane.Vėluoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...