Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Klaidžiojau po internetą , o kadangi pagrindinė tema visur ukraina - nori nenori tenka susipažint .....Labai įdomiai atrodo pačių ukrainiečių tvirtinimas , kad iš 105 "poviestkių" mobilizacijai prisistato 3 galvos ..... Padėtis tėvynės gynybos atžvilgiu ryškiai blogesnė negu Lietuvoj . Tai jo-ma-jo , kas tą tėvynę gint turi , o gal tie užpulti nemato nuo ko , ar dėl ko gint ? Taip trokštų liaudis laisvės , subėgę šakėmis užbadytų saujelę separatistų . Susidaro vaizdas , kad pešasi samdiniai su partizanais , o jėga užgrobę valdžią laukia financinių injekcijų iš vakarų ir iš už atlanto .....Kuo toliau , tuo tas kipišas pradeda darytis keistesnis ir neaiškesnis ....

Kazkur buvau nuoroda ikeles kaip apibudina  esama situacija ..azov.. bataljono vadas ... meta zmones su mediniais avtamatais kariauti -patranku mesa .  Kaip gali su zmonemis kariauti pries ,,grada,,. siandien per radija sake kad rumunijos viezbuciai perpildyti nuo ukrainieciu kurie bega nuo ..paviestkiu.. pas mus ir tas pats butu + puse ko tikisi nerastu nes uzsienyje sedi ir dirba ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ir pasake, truputi skiriasi, ne? tai suprantu kad prielaidai, kad saliai vadovautu protingi zmones jus nepritariate... nenustebinote, jei atvirai

Na jei tie visi terleckai su masom kulakovom atsisestu seime ar arsiau pradetu mojuoti ar rekti galimas dalykas kad putka juos isgirstu siuo neramiu metu .. bet jei nors vienas butu seime juos suestu visi kiti senbuviai -ziurekit kai val!nskas buvo ir sake cia griebsim darysim po to i gala teko klausyti ka kiti sprendzia ir sako :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va berniukai, buvau tik skaitovas pliurpia,bet manau laikas sudalyvauti. kaptik per ru tv pasakė, reikalui esant Pabaltijo ir polska per gerbūvį gaus pirmi tai čia mūsų politikų užsienio politikos vaisius? Ar mums čia to reikia?

Cia musu burbulis turetu atsakyti -bet pamenu jo fraze:  ziuresim kiek skirs lesu   ,tai yra -supratau kad es skirs lesu nuostoliam dengti uz tokia politika ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nugriutu tas putkino rezimas bet didele dauguma rusijanu palaiko savo numyletini nes jis suteike tai saliai stabilumo - Gorbis graziai pasake- ji myli nesvarbu ar jis kazka padarys ar nepadarys .. kaip ir musu generalini uz tai kad liutukus isarde ir kazkiek sukrutina visus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va berniukai, buvau tik skaitovas pliurpia,bet manau laikas sudalyvauti. kaptik per ru tv pasakė, reikalui esant Pabaltijo ir polska per gerbūvį gaus pirmi tai čia mūsų politikų užsienio politikos vaisius? Ar mums čia to reikia?

Maloniai prasom , prisijungt :) . Kiekvienas esam su savo 'atspalviu' , Paties atejimas prides spalvu paveiksle , tikiuos :lol: . ____Nu zinoma , kad nereik , problemu ant vienos vietos , bet kad ir ner realiai tos uzsienio politikos , va krepsini viens, pazaide - u-u-u-u  koks niekadejas . A tai koks tas "reikalas" uz katra linciuot zada , neivardijo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad lyg ir pats pradejo gailetis, gal norejo ukrainos reikalus sutvarkyt ir nuopelnus pasiimt:)

Juokauji , turbut ??? . Nieko jis nepradejo gailetis , paprasciausia arba tyliai lauks i sulauks ..... arba taip ir liks kol uzsidirbs pinigeliu "iki smerties" . Jei antrasis variantas - labai gaila , dar vienas kazkiek perspektyvus - i pavesi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia eiline viesuju akciju ,,sutke,, bus ...jis moka pakelti akciju kainas :))) isves sukilelius nebus karo veiksmu ir visi jam atleis ..

Pasivaikšciojimas "haliucogeniniu grybu giraiteje" - kazkas išves kazkur sukilelius , kazkas apgins , kazkas puls :) . Realybe - eilinis 'katiliuks' , paršenka panašu vel zviegt uz taika prades ir vel pinigiuku su ginklais prašys :lol: . O Graikija - šaunuoliai :) , tiesa , o kas tie "visi" ir uz ka V.Ušackui turi aleist ???  (asmeniškai nejauciu ,kad jis man kuom prasikalto :lol: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm ... , bet uz tai lygtais jam , "visi"(manes neskaiciuokit) - dekingi , nereiske nepasitenkinimo . I tariu ,kad, visgi nesenas koks tai nusikaltims , padaryts ...

Aš irgi ne prie tų "visų" ....Kitos tuo metu stojančios valstybės derėjosi ilgiau ir geresnių sąlygų gavo . Mūsiškiai netgi Lenkus spaudė - "greičiau baikit žaidimus , sutikit ir stojam " . Kažkada prieš rinkimus per radijo debatus esu skambinęs ir pateikęs keletą klausimų šiam gerbiamam ponui dėl šitų derybų . Labai pasimetė ir rado išeitį , kad čia ne į temą ....., laiko stoka .....Labai nusivyliau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane tai kokias turejo instrukcijas , pagal tas i derejos , namanau ka nuo jo viskas priklause . Siaip man tai protingas atrodo zmogus . Cia gal ir kitu dalyku yra , ka  toks 'negeras" patapo .

Instrukcija manau čia viena - tada truks pliš įstot , kaip dabar su euru - truks pliš įsivest ....Ir jokių čia referendumų kad nebūt .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi ne prie tų "visų" .... . Kažkada prieš rinkimus per radijo debatus esu skambinęs ir pateikęs keletą klausimų šiam gerbiamam ponui dėl šitų derybų . Labai pasimetė ir rado išeitį , kad čia ne į temą ....., laiko stoka .....Labai nusivyliau .

Pasijuokiau iš to Paties skambucio , skaniai - mat irgi pan. patirtis :lol: .____ Tas pats, pan. laikotarpis ir pan. debatai , tik per tv ; ziuriu , sedi studijoj koks tai 'parazitas' ir i klausimus del stojimo atsakinej , i kas keisciausia tai laidos vedeja :"atsiprasau , gerbiamasis , pertrauksiu, mums skambina tv ziurovas nori jus paklaust " ; nu i ten tas klausia - klausims patogus - tas atsako ; ir t.t. . Aš (nu vot asilas :lol: ) , patikejau, kad tikrai viskas taip sakant tiesiogiai vyksta , nu sakau gera proga , uzklausiu taves zalteli ko nieks neklausia :) . Skambinu i telika , laukiu kad pasigirs i mana skambaliuks - bet, nieko panašaus ,anas peza, o pakelia raga mergaiciuke kokia , e ,e sakau aš ne jum, aš i studija noriu tiesiogiai paklaust ; atsako -diktuokit savo klausimuka ; noriu tiesiogai - sakau ; atsako- negalima , turim zinot ko klausi , ka nebut jokiu provokaciju . Tad padejau rageli , aišku koks 'online' i kokel klausimai 'patogus' :lol: , bereikalo buciau pliurpes , vistiek nieks nebut paleide klausimo i eteri . ___ Del V.Ušacko , ne tai ka suzavets juom , bet kaip kalbejot , kad rinkt pagal kokius tai kriterijus , tai šitas, kaip pagal mane, bent protingas , nes juk renkam ne tik kad 'gadus' , bet dar ir bemokslius-nekulturingus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijuokiau iš to Paties skambucio , skaniai - mat irgi pan. patirtis :lol: .____ Tas pats, pan. laikotarpis ir pan. debatai , tik per tv ; ziuriu , sedi studijoj koks tai 'parazitas' ir i klausimus del stojimo atsakinej , i kas keisciausia tai laidos vedeja :"atsiprasau , gerbiamasis , pertrauksiu, mums skambina tv ziurovas nori jus paklaust " ; nu i ten tas klausia - klausims patogus - tas atsako ; ir t.t. . Aš (nu vot asilas :lol: ) , patikejau, kad tikrai viskas taip sakant tiesiogiai vyksta , nu sakau gera proga , uzklausiu taves zalteli ko nieks neklausia :) . Skambinu i telika , laukiu kad pasigirs i mana skambaliuks - bet, nieko panašaus ,anas peza, o pakelia raga mergaiciuke kokia , e ,e sakau aš ne jum, aš i studija noriu tiesiogiai paklaust ; atsako -diktuokit savo klausimuka ; noriu tiesiogai - sakau ; atsako- negalima , turim zinot ko klausi , ka nebut jokiu provokaciju . Tad padejau rageli , aišku koks 'online' i kokel klausimai 'patogus' :lol: , bereikalo buciau pliurpes , vistiek nieks nebut paleide klausimo i eteri . ___ Del V.Ušacko , ne tai ka suzavets juom , bet kaip kalbejot , kad rinkt pagal kokius tai kriterijus , tai šitas, kaip pagal mane, bent protingas , nes juk renkam ne tik kad 'gadus' , bet dar ir bemokslius-nekulturingus .

Yra tokiu kad jiem paskambine matyt siuncia isvaziuoti =pasilenkti -ir negryzti :) o kai putka atsakineja i zmoniu klausimus -surenka grupe ir tas kaip kaspirovskis (bet geriau) atsakineja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokiu kad jiem paskambine matyt siuncia isvaziuoti =pasilenkti -ir negryzti :) o kai putka atsakineja i zmoniu klausimus -surenka grupe ir tas kaip kaspirovskis (bet geriau) atsakineja :)

Nu, ir kur be palyginimo su Vovka :lol:  < https://www.youtube.com/watch?v=WmVy6wfkw5Q  > <

ir pan, cia surinkti ??
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijuokiau iš to Paties skambucio , skaniai - mat irgi pan. patirtis :lol: .____ Tas pats, pan. laikotarpis ir pan. debatai , tik per tv ; ziuriu , sedi studijoj koks tai 'parazitas' ir i klausimus del stojimo atsakinej , i kas keisciausia tai laidos vedeja :"atsiprasau , gerbiamasis , pertrauksiu, mums skambina tv ziurovas nori jus paklaust " ; nu i ten tas klausia - klausims patogus - tas atsako ; ir t.t. . Aš (nu vot asilas :lol: ) , patikejau, kad tikrai viskas taip sakant tiesiogiai vyksta , nu sakau gera proga , uzklausiu taves zalteli ko nieks neklausia :) . Skambinu i telika , laukiu kad pasigirs i mana skambaliuks - bet, nieko panašaus ,anas peza, o pakelia raga mergaiciuke kokia , e ,e sakau aš ne jum, aš i studija noriu tiesiogiai paklaust ; atsako -diktuokit savo klausimuka ; noriu tiesiogai - sakau ; atsako- negalima , turim zinot ko klausi , ka nebut jokiu provokaciju . Tad padejau rageli , aišku koks 'online' i kokel klausimai 'patogus' :lol: , bereikalo buciau pliurpes , vistiek nieks nebut paleide klausimo i eteri . ___ Del V.Ušacko , ne tai ka suzavets juom , bet kaip kalbejot , kad rinkt pagal kokius tai kriterijus , tai šitas, kaip pagal mane, bent protingas , nes juk renkam ne tik kad 'gadus' , bet dar ir bemokslius-nekulturingus .

Na mane į tiesioginį radijuje paleido , tik mergaičiukė užklausė apie ką klausimas bus ir perspėjo , kad nesiplūsčiau ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum R@dzeviciaus bausme-uz perejoje uzmusta zmogu ??????????????

As net nepagalvojau kad girtam ir dar pesciuju perejoj uzmusus galima issisukti :) is fantastikos srities :))) Dabar visi turetu pradeti atgailauti ,visi atleis, ir visus isleis..

Ka negali pinigai -ta gali didesni pinigai -ka negali didesni ta gal dar didesni pinigai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...