Jump to content

vet.gydytoju paslaugu kainos


Donatas

Recommended Posts

Čia kaip laukiniame kapitalizme, tie kur turi savo zonas (laiko monopoliją)tai šaukia kaip durniai už tėvą ką be darys lupa būk sveikas, su tokiais bendrauju tik būtino reikalingumo atveju (gyvulių registra, skiepijimai nuo pasiutligės ir t.t) tie kurie atlekia pagal skambutį bet kur- tais aš nepasitikiu kadangi jų nepažįstu. Skambinu tam kurį pažįstu, kuriuo pasitikiu ir kuris žino mane, tam kas nebijo ekpermentuoti o jei nepavyks žino kad nereikšiu pretenzijų. Žodžiu ieškok draugo ir daugkas kainuos pigiau.

P.S. gyvulių ženklinimą gali atlikti ir pats, nieko ten sunkaus ir sudėtingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi... kažkas manę jau tris kartus paminėjo kaip vet. gydytoją... Nesu aš gydytojas, tesu viso labo vet. felčeris, pradirbęs veterinarinį darbą 20 metų, kaip ir rašiau... Žmona vet. gydytoja, abu ir dirbame, nors dabar jau tik būtiniausiu atveju važiuoju - ūkis irgi reikalauja aukų :) . Viena iš priežasčių, kodėl apleidau šį darbą ir buvo pastovi "angelo - velnio kova" viduje. Manau niekas nepasakytų iš mūsų zonos, kad nuplėšiau daug... deja tai turi kitą pusę - pats lieki be to, ką sutaupai kitam. Ir padariau išvadą - gerai gyvena iš ūkininkų tie vet. gydytojai, kurie patys neturi savo ūkio, nes kai turi savo, tai puikiai žinai kaip viskas atsieina, todėl kažkaip tikrai neišeina daug užsiprašyti už vieną ar kitą paslaugą.

Bus problemų - klauskite, kuo galėsiu patarsiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pasiskaitinėdavau veterinarų forumą,bet dabar jis nebeveikia.keista buvo tai kad dauguma veterinarų ūkininkus buožėmis laikė,kuriuos vos ne į Sibirą vežti reikėtų :icon-twisted: Motyvai:oho su naujais džipais važinėja,o mes veterinarai su golfukais,o baigę aukštąjį ir visada budime su telefonu ant kaklo.Lazda turi 2 galus:su naujais džipais važinėja tik saujelė ūkininkų,veterinarai ne visi dirba ir budi be atostogų-kai kuriems yra nusispjauti jei žmogus kviečia,nors ir yra tas pusiauvalstybinis,kur turi savo zoną.O galiausiai-jei jau jiems tokia jau lengva ūkininko duona-tegul eina ūkininkauti.Tau Vidai tai daug geriau yra suprasti,nes gali iš abiejų pusių žvelgti...

Beje kokia ūkininkavimo kryptis :icon-question: kiek supratau galvijus augini...kokius:pieninius,ar mėsinius :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Na, vakar vieną pusę truputį aprašiau, šiandien, kol kavą išgersiu, pabandysiu pažvelgti iš kitos pusės:

visi mes, ūkininkai, norime iš vet. gydytojų kokybiškų paslaugų... tiktai viena reikia pagalvoti - ar mes esame pasirengę už jas mokėti? Veterinarinė įranga yra siaubingai brangi, be jos šiais laikais sunku įsivaizduoti pažangų darbą, ūkininkai reikalauja daug ir pigiai, todėl dauguma veterinorių susitaiko su esama padėtimi, paslaugos ir lieka lygio, kuris buvo prieš x metų. Na, čia tema labai jau plati, galima diskutuoti daug ir bergždžiai.

Viena galiu pasakyti: - jeigu vet. gydytojas galvoja apie savo ateitį, jis tiesiog privalo "lupikauti", o paskui, kaip sako, apetitas kyla bevalgant...

Beje, pas manę nedidelis ūkis, dabar 30 karvių, o ką jos atsiveda, tą ir auginu, taip, kad kartais būna pieninės krypties, kartais mėsinės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ūkis ne toks jau mažas.O dėl veterinarų-mes be jų neišsiverstume,o jie be mūsų,todėl reikalingas bendradarbiavimas(kaip kolega Usurinis sako),kad daktaras būtų lyg draugas.Kas dėl paslaugų brangimo-sutinku kad už kokybiškas paslaugas tektų daugiau mokėti-bet juk geriau brangiau sumokėti,nei sakykime prarasti gyvulį.Jei dirbtų tikrai kvalifikuotas,nuolat besitobulinantis,veterinaras sutikčiau ne tik už jo paslaugas brangiau mokėti,bet ir papildomą pastovų mokęstį-nors ir simbolinį 10Lt už "galvą" per metus.Tai būtų mokestis už patarimus,profilaktiką-kad pro šalį važiuodamas užsuktų-apžiūrėtų gyvulius,patartų šėrimo,laikymo klausimais...ir pats būtų užsitikrinęs pastovų nedidelį mokęstį-o jei mokėtų visi,gana padori suma būtų. :icon-rolleyes:

O dabar veterinaras yra suinteresuotas kad pas tave gyvuliai sirgtų,nes nėra darbo-nieklas nekviečia,tai ir pinigų nemoka...

Bet teisingai sakai,ne visi veterinarai norės tobulintis-kai kuriems gerai dirbti "kolchozo" metodais be atsakomybės.Jų apie šėrimą,laikymą gali neklausti-nieko naujo nesužinosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

( gyvulių ženklinimą gali atlikti ir pats, nieko ten sunkaus ir sudėtingo.

Tai, kad negalima reikia pažymėjimą turėti :D Po švenčių važiuosiu reikės išsiaiškinti kur tą pažymėjimą gauti . O šeip tai nepasakyčiau, kad labai mus smaugia vet gydytojai .Karves sėklina sėklintojas ima 30lt nebent užsinorim ypatingo veršelio tada kyla iki 45lt . Ir prisikviesti problemu nebuvo vieną kartą net 23.30 atvažiavo nes karvė nenorėjo apsiveršiuoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
vat idomu pasidare kiek vet.gydytojai ima ivairiuose rajonuose uz ivairias paslaugas.

pvz uz telycaites apseklinima paeme isviso - 30lt., kitas vet.gyd ima 45lt. Del auskaru ir kitu kainu pranesiu ryt kai atvaziuos aviu ant musu perrasyt ir auksarus aviniukams ir ozkoms sudeti.

Kas dėl sėklinimo, tai prašom nemaišyt, tą darbą dirbą sėklintojai, :lol: (dabar naujoviškai vadinami Biotechnologais).Nesvarbu, kad dauguma sėklintojų yra arba buvo vet. specialistai, tai su veterinariniu darbu tiesiogiai nesusiją. Galvijų sėklintojai priklauso veislininkystės įmonei, o ne veterinarijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.Jų apie šėrimą,laikymą gali neklausti-nieko naujo nesužinosi...

Jei nori ką nors naujo sužinoti apie šėrimą ir laikymą reikia pačiam seminaruose dalyvauti, o ne versti bėdą ant kito :lol:

10Lt už "galvą" per metus.Tai būtų mokestis už patarimus,profilaktiką-kad pro šalį važiuodamas užsuktų-apžiūrėtų gyvulius,patartų šėrimo,laikymo klausimais...ir pats būtų užsitikrinęs pastovų nedidelį mokęstį-o jei mokėtų visi,gana padori suma būtų.

Pasvajok. Labai jau pigiai nori išsisukt.Dar nemačiau tokio daktaro kur ne jisai, o jam pinigines sąlygas diktuotų :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori ką nors naujo sužinoti apie šėrimą ir laikymą reikia pačiam seminaruose dalyvauti, o ne versti bėdą ant kito :lol:

Nu aš tikrai neverčiu bėdos :icon-wink: Bet manau kad jei veterinarijos gydytojas būtų kompetetingas tokiais klausimais,tai jis sugėbėtų plačiau paskleisti tas žinias nei pavieniai ūkininkai...kur didesni ūkininkai tai jie ir domisi ir žino,bet smulkiesiems tikrai patarimai praverstų...
Pasvajok. Labai jau pigiai nori išsisukt.Dar nemačiau tokio daktaro kur ne jisai, o jam pinigines sąlygas diktuotų :lol::lol::lol:

Dabar už tai iš viso negauna ir jo paslaugomis minimaliai naudojasi...kalcį patys moka suleisti,pagelbėti veršiuojantis-irgi...o daugiau tas "daktariukas" nelabai ir moka...na aišku žino daugiau už paprastą ūkininką,bet kiek matau kad su laiku darbo turės tikrai minimaliai...tai nebus gerai,bet kaip sakoma:ką pasėjai-tą pjauni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ziuriu pradeta kalba kad daktaras turi diktuot pinigines salygas. Mano nuomone tokia jei suteikia kokybiskas paslaugas ir jei kokiu nelaimes atveju, kad ir telefonu pakonsultuoja (aisku paskui atsiliginama) tai taip tokiam galima moket, bet tokiu vet. gydytoju (nezinau kaip kitur) bet kiek aplinkui mus matau tai nera. Buvo toks atvejis: nutrenke masina mano kaukazo avigani (dar metu amziaus neturejo), buvo jau labai velus vakaras. Giva liko bet neatsistoja ant priekiniu koju. Na ka kas daryt provincija gi ne didmiestis i klinika kokia gyvunu nenuvesi. Skambinu vietiniam vet. gyd. sakau ar suteiksi pirma pagalba jai ar jieskot kito kuris suteiks. Tas suteiksiu tuoj atvaziuosiu paziuresiu. Na atvaziavo kad ir jau labai velu buvo, bet pagalbos ar bent jau apziuretu normaliai ir nors spetu diagnoze to nebuvo. Visas jo darbas suleido nuskausminamuju ir pasake nesijaudint praeis stresas atsigaus. Na ka as patenkintas laukiu viena diena neatsistoja kita neatsistoja suo ant priekiniu koju as jam vel skambinu sako nebijok duok vitaminu suniui, reikia atsigaut, praeis skausmas prades vaiksciot. Na laukiu vykdau visus jo nurodymus (juk ne koks paprastas zmogus patare). Po savaites truko kantrybe nuvezu suni i klinika. Apziuri daktaras sako viskas arba migdom arba paliekam su trim kojom. Pasirodo buvo laiku nesuteikta reikalinga pagalba ir kadangi praejo savaite nieko padet nebegalima nes jau velu. Vienu zodziu per toki sundaktari mano suo liko "invalidas" dabar sokineja trim kojom. As gi jo klausiau iskart ar sugebesi tas sugebesiu sugebesiu. Nezinai tai nelysk, buciau kita susirades. Ir kaip toki kviest kita kart ir dar moket kazka? Kas kad jis pas mus vienas, as jau kita kart geriau brangiau sumokesiu bet pasikviesiu tikrai rimta vet. gyt. negu kankinsiu gyvulius ir dar kaimynams patarsiu i toki nesikreipt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesijauciu as cia kaltas (vienintele kalte kad pasitikejau, bet kaip nepasitiket juk vis delto specialistas, mokslus baiges). As dar karta sakau, as jo klausiau ar sugebesi ir ar apsiimsi ir ar bent jau turi supratima nors koki. Nereikejo jam apsiimt jei nieko nesupranta ir pasakyt: ieskok kito specialisto daugiau suprantancio sioje srityje. Š.... o ne veterinaras tas zmogenas dabar mano akyse.

As cia tikrai neturiu omeny visu vet. gyd., ir nenoriu nieko izeist. Tik pasakiau su kokiu teko susidurt ir koks teikdavo anksciau mums savo paslaugas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...