Jump to content

Deleval HP101 pulsatorius


mantexmantex

Recommended Posts

Sveiki,

Ar reikalingas pulsatoriui HP101 (Deleval firmos) tepimas?

Pulsatoriaus tiksėjimas dingsta ir krenta nuo spenių. Padaužom pulsatorių paveikia apie 3 karves pamelžam ir dingsta traukimas. Kaip manot kokios bėdos?

Ar galima su šiuo melžimo aparatu pajungti,kad būtų galima milšti vienu metu dvi karves?

https://www.google.lt/search?q=delaval+ ... B800%3B600

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ar reikalingas pulsatoriui HP101 (Deleval firmos) tepimas?

Pulsatoriaus tiksėjimas dingsta ir krenta nuo spenių. Padaužom pulsatorių paveikia apie 3 karves pamelžam ir dingsta traukimas. Kaip manot kokios bėdos?

Ar galima su šiuo melžimo aparatu pajungti,kad būtų galima milšti vienu metu dvi karves?

https://www.google.lt/search?q=delaval+ ... B800%3B600

Ačiū.

jau bus gumytes ten viduj jo susidevejusios,laiko turit pazaist galima,as savo abu pulsatorius gumytes pakeiciau ir toliau melziu,daba va per tokius salcius kelis rytus pritrauke dregmes ir nepulsavo,pirkit nauja ir maziau bus vargo arba taisykites

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingiu ieškoti savo pulsatoriaus markę,bet jei toks pats,tai reikia.Tas siurbliukas ,kuris nuotraukoje,tikrai turi du bidonėlius melžti.Kai pirkau sau,tai De Laval šitokį siūlė ir užtikrino,kad dviems aparatams užtenka pajėgumo.Svarbu,kad iki tešmens sandarumas būtų geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane panasus i sita pulsatorius(bent jau forma),kur cia jame tepasi?

http://www.trgo-agencija.hr/pulsator-muzilice-pulsit-05-60-40.aspx

O vakuminis sitoks,sauso tipohttp://www.skelbimai.lt/skelbimas/vakuuminis-siurblys-pieno-melzimo-aparatui-4874641

Dar noriu paklaus,kaip tie milzikliai silikoniniai,ar jie nebijo salcio,nesukieteja saltyje,kaip sitie juodi guminiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur tiksliai tepasi nezinau, bet nuimti reikia dangteli ir pamatysi, tos detales kurios juda jas reikia ir tepti. Mano pulsatorius netoks, bet visi jie panasus kazkiek tavo reikia atsukti blizganti metalini dangteli ir pamatysi kur . Del silikoniniu melzikliu,susala ir tie tik ar taip kaip juodi guminiai nezinau nes niekada nesu juodu turejusi. Melziklius ziema reiketu laikyti siltesneje patalpoje manau ar bent i silta vandeni imerkti pries melzima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As buvau atidares ta blizganti dangteli ir soninius,buvau nuemes,nes buvo karve parvertus bidoneli,ziurejau ar pieno neitrauke.Maciau tas judancias dalis,bet jos ten lyg ir sausos,tai kazin reiktu jas sutept su kokia alyva kur siuvimo masinas tepa.Tirstas tepalas bus negerai,stabdys,o skysto lasiukas gal ir nepakenktu. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepakenks aisku pilk skysta nes ir saltis savo daro, daug ten ir nereikia laseliuka uzspausk keliose vietose ir gana, as soniniu dangteliu tai nesukineju nes ten pas mane antifrizas, suku tik tada kai nebemusa tai buna gumos suskirdusios ar siaip kazkur pradeda ora traukti tai vel merkiu i antifriza uzsuku ir gut vel tvarka dar tarp bidono ir pulsatoriais gumas apsiziurek ten kai pieno pritraukia kartais susistovi nesvarumu reikia isvalyti, o i pulsatoriu tai neturetu pieno patekti jei apvirsta gali i vakumo linija pritraukti ir ja laikas nuo laiko reikia valyti nes ir kondensatas susidaro ziema susala irgi krenta vakumas. O kai vakumas per mazas tai ir pulsatorius prasciau musa, as ziuriu pirmiausia vakuma pas mane kai iki 5 taip trupucio truksta tai viskas gerai ir issimelzia gerai ir speniu galai neparaude karvems ir pulsatoriai musa gerai, vakumo linijos gale monometras stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ta voztuva kur tvirtinasi pulsaturius isvalom,nes paskui prirugsta pieno ir jis neveikia.as irgi pirma karta,kai parverte ardydamas isstudijavau,kad i pulsatoriu neturetu pritraukti pieno(pardavejai man cia pribure,kad i pulsatoriu pieno gali pritaukti),i linija ,kad ir itraukia,tai per gala bakelio isbega,kai uisjungi varikli vakuminio.Tik reikia paskui pavalyti bakeli,slanga,kad neprirugtu vasara,ziema jauciu uzsalu tuoj.

pas mane toks laikrodukas stovi 2e5c3df43ae3b8ae63a0b0ae65c445f2346.jpg,tai kai melziu buna ant 0,4 ,truputi virs 0,4,tai normaliai eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepakenks aisku pilk skysta nes ir saltis savo daro, daug ten ir nereikia laseliuka uzspausk keliose vietose ir gana, as soniniu dangteliu tai nesukineju nes ten pas mane antifrizas, suku tik tada kai nebemusa tai buna gumos suskirdusios ar siaip kazkur pradeda ora traukti tai vel merkiu i antifriza uzsuku ir gut vel tvarka dar tarp bidono ir pulsatoriais gumas apsiziurek ten kai pieno pritraukia kartais susistovi nesvarumu reikia isvalyti, o i pulsatoriu tai neturetu pieno patekti jei apvirsta gali i vakumo linija pritraukti ir ja laikas nuo laiko reikia valyti nes ir kondensatas susidaro ziema susala irgi krenta vakumas. O kai vakumas per mazas tai ir pulsatorius prasciau musa, as ziuriu pirmiausia vakuma pas mane kai iki 5 taip trupucio truksta tai viskas gerai ir issimelzia gerai ir speniu galai neparaude karvems ir pulsatoriai musa gerai, vakumo linijos gale monometras stovi.

dar nereik pamirsti kad pulsatorius reguliuojasi,gali pulsavima ir padidint ir pamazint,pieno dar niekada nebuvo i pulsatoriu pritrauke,o i vakuma patrauke jei parvercia bitoneli.pas mane asmeniskai vakume jei tik dregmes ar pieno itrauke sustoja darbas,parverciu ant zemes isvalau vakuma,vakume pas mane plastikinis kamuoliukas dedasi ir jis vaiksto tik gauna dregmes sustoja tenka isvalyt sausai vakuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tai delevalio sake kai pirkau bet apie regilavima nieko nezinau, as manau, kad mano nereguliuojami arba nemoku, kur ten galima regiliuoti jei nesunku papasakokit

per viduri yra seskantukas varztelis jis reguliuoja,nzn tik koks jusu pulsatorius bet pirkau ir agregatai.lt ir maniskis reguliuojami yra,paziurekit jei yra varztelis tai reguliuojamas jei ne tai ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...