Jump to content

nebekabina priekinis varomasis tiltas (balkinis)


jegelea

Recommended Posts

problema tokia ijungus priekini tilta lempute uzsidega bet nebekabina?kokia galetu buti problema?

gali buti nuluzes priekinio tilto velenelis greiciu dezeje, buvau jau rases apie remonta:

Sveikas ar jau isemei veleneli is greiciu dezes. Gal net neskelei isemei nusiemes greiciu dezes dankti o nuluzusi gala issitraukei nuemes kardana. Parasyk kai man reiks zinosiu.

Taip jau isemiau veleneli, skirti nereikejo, kaireje traktoriaus puseje issemus siurbli galima prieiti prie priekinio tilto dvieju veleneliu movos, priejimas neispudingas, bet pavyko issimti splinta ir istraukti mova kurioje buvo likes nuluzes galas. Velenas kuris nuluzo issitraukia atsukus kardana.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

problema tokia ijungus priekini tilta lempute uzsidega bet nebekabina?kokia galetu buti problema?

gali buti nuluzes priekinio tilto velenelis greiciu dezeje, buvau jau rases apie remonta:

Sveikas ar jau isemei veleneli is greiciu dezes. Gal net neskelei isemei nusiemes greiciu dezes dankti o nuluzusi gala issitraukei nuemes kardana. Parasyk kai man reiks zinosiu.

Taip jau isemiau veleneli, skirti nereikejo, kaireje traktoriaus puseje issemus siurbli galima prieiti prie priekinio tilto dvieju veleneliu movos, priejimas neispudingas, bet pavyko issimti splinta ir istraukti mova kurioje buvo likes nuluzes galas. Velenas kuris nuluzo issitraukia atsukus kardana.

Vadinas jei velenėlis sveikas,jis neturi išsitraukt.Bent aš taip supratau iš Virgio aprašymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is seno mtz vairo siurbliuko nesunkiai pasidaro rankine poma pritvirtinus rankena is vamzdelius ir slanga kartu su kokia kania, ir pompuoji kur reikia alyva, ypatingai ten kur su leika neina prieiti ar nera alsuoklio kad greiciau pilt eitu.

na as pakaitinau jy trupuciuka ant ugnies peciui, ir liuks. pasidare skystas , staigei supyliau ir gerai. Manau nepakenke tas kaitinimas tepalo savybems,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
sveiki gal kas zino kodel pa smane desine priekinio vedamo tilto puse nemartizuoja?sulides kazkaip atrodo,su matiruote pajudinu tai pasikleia ir apseda.o kairys puikiai martizuoja ir matosi kad aukstesnis negu desines puses tiltas

spiruoklė trukusi? :eusa-shifty::eusa-think:

jei ne pagal temos pavadimima, tai reiketu bent brukstelt kad ne apie paprasta tilta klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...