Jump to content

Horsch VS Kuhn


Recommended Posts

Kazkiek dadejus turetu isseiti jau pronto dc 3m be trasu... 140ag trauksi normaliai

kaimynas su JD6830 traukia Horsch DC4 ir vargo nemato, tai JD6630 tikrai patemps 3m :)

Matyt nuo zemiu priklauso pas mum horshui 4m 200ag ant ribos tik....

Apie kokią ribą kalbi? Ar greitis prie 0 ribos, ar prabuksavimas prie begalybės ribos?

Nors greitį nurodo nuo 10 iki 20 km/h Pronto, bet nemanau, kad kas blogo nutiks jei bus važiuojama ir lėčiau. Greičiau jau problemų būtų nuo didelio greičio.

Na ir jei arimas šviežias nesusigulėjęs irgi traukti jau sunkiau būtų, bet tokiu atveju įdirbimas nebelabai reikalingas, tai vėl...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tarkim 14-15km/h seti jau yra kas veikti o jei i koki kalna iropoti ar i kokia dregnesne lomike isokt ir vsio dusta... aisku yra kas seja ir sumazesniais ir vargo nemato, man rapsa sejo su 6dc 220holandu 18km/h tai ejo kaip su vejeliu i idirbta arima, bet su kvieciai bac ir vynioja 14-15km lygioj i kalna vel..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tarkim 14-15km/h seti jau yra kas veikti o jei i koki kalna iropoti ar i kokia dregnesne lomike isokt ir vsio dusta... aisku yra kas seja ir sumazesniais ir vargo nemato, man rapsa sejo su 6dc 220holandu 18km/h tai ejo kaip su vejeliu i idirbta arima, bet su kvieciai bac ir vynioja 14-15km lygioj i kalna vel..

Nu jo, pamiršau, kad ne pas visus traktoriai su TMS. :D Tai kiekvieną lomą ar kalvą tada sunkiau iš akies nustatyt kiek pedalą paspaust ar kiek palėtint.

O šiaip bendrai imant, tai aš visada pasisakau už galios atsargą. Tai realiai ir Pronto 3DC būtų neprošal kokia 160 AG dėl šventos ramybės ir linksmesnio darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
Taigi kolegos, sia tema perskaicius, atsirado tokia viltis, kad jd 6930 patemtu horsch pronto 4 metru, be trasu, tik su idirbimu, ir seciau i viena karta su skutiku islyginta arima, aciu is anksto :)

tikrai patemptų, tik jeigu turi laukų kalnuotų tai ten sunkiau, o jei lygumos tai tikrai be vargo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...