Jump to content

Kombainų (ir kitos sezoninės technikos) paruošimas žiemai


ungurys

Recommended Posts

issivalai kombaina ir uzpurski ant pliku detaliu,tai rudeles nei vienos po metu toks vaizdas kad vakar baigei javapjute,naudoju sejamajai,plugam,skutikui,vienu zodziu del korozijos kad nereiketu dazyti

Patikslinsiu, ''ant pliku detaliu'' tai kolega turbut turėjo galvoje sraige peiliukus ir tas vietas kur nusitryne dažai, nes jeigu nusipurkši visa kombaina tai ilgai ir nuobožiai reik plauti po to :lol:

na nezinau,plaut kaip ir nebuvo ka,ten tas skystis kazkas panasaus y silikona :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taip, pasidaro parafinas ir tiek, ne vanduo, ledas nepasidaro.. bet nezinau, ar verta ji pilna pilti, jei ir tuscias nieko blogo nepridaro

paskuj parafinas nenuseda?

pernai su mazdaug puse bako buvau palikes. pries uzkuriant isleidau per du atstojnikus gal po kane, vandens nebuvo. iki kol pradejo dirbt ant lauko kombainas :D tada jau iki filtru vandens datrauke ir kelias dienas po to po kokius 3 kartus per diena stodavau issipilt atstojniko.. aciu, nebenoriu daugiau tokiu bairiu :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taip, pasidaro parafinas ir tiek, ne vanduo, ledas nepasidaro.. bet nezinau, ar verta ji pilna pilti, jei ir tuscias nieko blogo nepridaro

paskuj parafinas nenuseda?

pernai su mazdaug puse bako buvau palikes. pries uzkuriant isleidau per du atstojnikus gal po kane, vandens nebuvo. iki kol pradejo dirbt ant lauko kombainas :D tada jau iki filtru vandens datrauke ir kelias dienas po to po kokius 3 kartus per diena stodavau issipilt atstojniko.. aciu, nebenoriu daugiau tokiu bairiu :eusa-hand:

nu nera buve tokiu bairiu kolkas, nei traktoriams , nei kombainams, nes visi praktiskai pasilieka su vasariniu kuru, kadangi po rudenio sejos stoja i sandely..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskuj parafinas nenuseda?

pernai su mazdaug puse bako buvau palikes. pries uzkuriant isleidau per du atstojnikus gal po kane, vandens nebuvo. iki kol pradejo dirbt ant lauko kombainas :D tada jau iki filtru vandens datrauke ir kelias dienas po to po kokius 3 kartus per diena stodavau issipilt atstojniko.. aciu, nebenoriu daugiau tokiu bairiu :eusa-hand:

gal iki to niekad nevalei? aš kas pora metų bako apačioj nuleidžiu, bet kad ten to vandens keli šimtai gr. gal susidaro :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskuj parafinas nenuseda?

pernai su mazdaug puse bako buvau palikes. pries uzkuriant isleidau per du atstojnikus gal po kane, vandens nebuvo. iki kol pradejo dirbt ant lauko kombainas :D tada jau iki filtru vandens datrauke ir kelias dienas po to po kokius 3 kartus per diena stodavau issipilt atstojniko.. aciu, nebenoriu daugiau tokiu bairiu :eusa-hand:

gal iki to niekad nevalei? aš kas pora metų bako apačioj nuleidžiu, bet kad ten to vandens keli šimtai gr. gal susidaro :eusa-think:

kasmet pries uzkuriant po ziemos nuleidziu ir is apacios ir is filtru..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
filtrus reiktu pakeist.. :))

kokia prasme keist filtrus pries uzkuriant, jei juos issausinus pries uzkuriant ir pavazinejus diena dvi, vandens uztrauke iki pat ju vel?

gal ne bake esmė, o gal tiekėjas kuro "gero" užvežė... :eusa-think:

girdejau jusu situacija. bet pas mus su tuo paciu kuru vaziuoja viskas kitkas be problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...