Jump to content

INVERTINIS suvirinimo aparatas MMA


donce3333

Recommended Posts

  • Atsakymai 139
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

virinasi elektrodais, ar verta pirkti? kokiu firmu geriau pirkti?

Esab, Fronius, Ergus. Jeigu ne tokiam intensyviam naudojimui gal ir kokios TELWIN užtektų. Tik nepirk no name kokių nors ir ypač GYSMI :icon-evil:

Tik esab , turiu arc201i kolkas geresnio neteko turėt , o elektrodai jai neatsakingam ok46.30 , o atsakingiem darbam ok48.00 dar niekad nepavedė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip firma STAMOS ?

Na kaip čia tau švelniau pasakius... Priskiriama prie "No Name" kategorijos. Šiaip teko virinti su esab, su ergusu ir su fronium. Visi apylygiai gerai dirba, esab'o buvo gal lankas stabilesnis. Mačiau neseniai skelbimuose Fronius transpocket pardavinėjo už 1200 lt. Jau beveik norėjau pirkti, bet kaip visada atsirado kitų išlaidų :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkoks yra, siemet pirkau is klaipedos firma, bet esme ta kad tie inverteriniai virina kazkaip keistai, niekaip neismokstu su juo virinti normaliai, senoviska svarke tai girdedavosi kas per garsas ir aisku kaip virinasi, o sita dirba be garso, tai mane bent jau tikrai is veziu ismusa, as su tokia virinti nemoku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkoks yra, siemet pirkau is klaipedos firma, bet esme ta kad tie inverteriniai virina kazkaip keistai, niekaip neismokstu su juo virinti normaliai, senoviska svarke tai girdedavosi kas per garsas ir aisku kaip virinasi, o sita dirba be garso, tai mane bent jau tikrai is veziu ismusa, as su tokia virinti nemoku :)

blogam sokejui kiausai irgi maiso [ cia tokia patarle]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkoks yra, siemet pirkau is klaipedos firma, bet esme ta kad tie inverteriniai virina kazkaip keistai, niekaip neismokstu su juo virinti normaliai, senoviska svarke tai girdedavosi kas per garsas ir aisku kaip virinasi, o sita dirba be garso, tai mane bent jau tikrai is veziu ismusa, as su tokia virinti nemoku :)

Jai su esabo 48.00 bandai taškuot kaip su kokiais anykščių vario geltonais tai viskas normaliai. Gal iprast labiau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kazkoks yra, siemet pirkau is klaipedos firma, bet esme ta kad tie inverteriniai virina kazkaip keistai, niekaip neismokstu su juo virinti normaliai, senoviska svarke tai girdedavosi kas per garsas ir aisku kaip virinasi, o sita dirba be garso, tai mane bent jau tikrai is veziu ismusa, as su tokia virinti nemoku :)

kokios firmos turi pirkes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik turėkit omeny jei pirksite vienfazę, prailgintuvas turi būti ne buitinis, o kaip reikiant, nes plokštę sudeginsit garantuotai.

Krentant įtampai elektronika dirbtinai kelia galingumą kad išlaikytų parametrus, o tai smarkiai kerta per elektroniką.

Tikrai taip. Krentant įtampai inverteris ilgina maitinimo impulsų trukmę, tam, kad išlaikyti galingumą. Ilgesnis impulsas - daugiau išsiskiria šilumos ir mosfetai šauna. Rimtos firmos gaminyje tikėtina, kad suveiks termoapsauga, o "no name'iniuose' ji suveiks tik teoriškai. Taip pat pastebėjimas, kad pavirinus iš karto neišjungti aparato. Turi padirbti "laisva eiga", kad ventiliatorius ataušintų galios plokštes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai jai per plonas prailgintojas , tai tiesiog išsijunge , kaip elektrai dingus , betpo kelių sek. vėl isijungia.

Ir vadyba kur pardavinėja sakė , kad ant tų pvz, hugong (ale tai geros tipo kitaiskos) reikia nekeist per dažnai alektrodų , nes kitaip pareina greit. Klausiau nes firmoj buvo tokia nauja ir gedo dažnai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai jai per plonas prailgintojas , tai tiesiog išsijunge , kaip elektrai dingus , betpo kelių sek. vėl isijungia.

Ir vadyba kur pardavinėja sakė , kad ant tų pvz, hugong (ale tai geros tipo kitaiskos) reikia nekeist per dažnai alektrodų , nes kitaip pareina greit. Klausiau nes firmoj buvo tokia nauja ir gedo dažnai .

Išsijungia nes suveikia apsauga, geriau įsigyk normalų prailgintuvą kol nevėlu. Šiaip Hugong aparatus gamina kinijos industrijaj, tai gan iš patikimesnių daikčiukų. Dėl elektrodų tai čia geras :D , iš tikro esmė ne elekroduose, o darbo trukmė išreikšta procentais prie maksimalios galios. Pvz. Gali aparatas ant popieriaus tureti 200 A, bet realiai jis prie šitos galios gales dirbti tik 30 proc. laiko. Ta prasme per 10 min tik 3 min ir tai ne ištisai virinant, o sakykim nepertraukiamai tik kokia 20-30 sekundžių per minutę. Didelė tikimybė, kad pasieks optimalų 100 proc naudingumo koeficienta tik prie 100-110 A.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl prailgintojo tai tik pabandymas buvo dėl hugong ir alektrodų tai kaune serpantine vadybininkas taip sakė , kai paklausiai kodėl taip nelaiko tas aparatas.

Dėl laiko tai mano išjungia virinima ir kol neataušta nepavirinsi , o dėl rimtų darbų , jai norėsi konstrukciniais alektrodais virinti , reikia kad pradžioj būtų 30 proc. didesnė galia ir po poros sekundžių sumažėtų nes prilips ir keiksies kad elektrodai chujovi.

Turiu jau penki metai , tai visai nepasiilgstu jokių samapalų ir kitų tona sveriančių aparatų.

Plius dar yra pasijunkti ir argono aplinkoj virint, bet to kolkas nereikėjo ir nebandžiau.

Minusas tai kad brangi ir gan garsiai ūžia. Bet verta kiekvieno cento.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...