Jump to content

T-25 NETOLYGIAI DIRBA


Recommended Posts

  • Atsakymai 79
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

traktorius 2009m. gamybos, pradirbes nepilnai 500 moto valandu, filtrai pakeisti, kuras teka is koloneles per filtrus, nes dar kiti traktoriai ira, bakas kaip is parduotuves
taigi jeigu tik 500 tai cia is viso netikes siurblys jeigu jau tokioj jaunystej pradejo p... prota tai gero nelauk ,dek 25 siurbli ir baigsis klapatai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kietas tavo siurbliu smeiseris jis tikrai butu rades ir pasakes kas yra,,, turejau rimta masina peugeot ,,,gali but rinkes mersu 100 ar VW turi tokiu niuansu kad rimti pezistai gali juos surinkti ,cia kaip vienas mano apylinkiu ..meistras,, su kuvalda per vidine guolio aboima ipresuoja -guolis 500 km ir pradeda kaukti nu sako guolis blogas .moksle vadinasi precizines poros itin tiksliai pridirbtos - pvz-dyzelistai mazai kas apsiima taisyti ..lucas.. siurblius ,nes sako surenki viska o jis spaudimo nesukelia..buna kad meistru meistras su savo ideologija padaro S.da.beje kieti smeiseriai nesidalina paslaptimi -teko patirti :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Jei kuras geras filtrai yra ...arba smeiseris sukisa senas detales arba detales su broku ,,,ten i siurbli tepaliuko ipilti nepamirstate itariu :D as kai jaunas ir grazus buvau su dideliu traktoriumi dirbau tai ten pastoviai varvedavo siurbys ,kadangi bendrija pinigu neturejo tai as su tokiu ir vazinedavau -prie vamzduko slangute prijunges i buteli :lol: ps. bet tai is bado tik.beje jei jis keite pulunzerine pora tai ji ir sudilusi buvo..o ji sudyla nuo kuro blogo ,vandens,nepridirbta,arba nekokybisku detaliu...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patinka ir man technikos rebusai, kai keite plunzerius, tai jie buvo kaip nauji, keite nes galvojo kad jie blogi, antra kart kai keite, tai galvojo, kad anie brokuoti, kai plunzeriai nepadejo keite kuro pompa, tada salnikus keite, jai trumpau, tai visa siurbli is gabalu sukrove, o jis vistiek savo daro, bet as oprimistas ir vistiek priezasti surasiu, ar anksciau ar veliau.

Nes kai i si traktoriuka dejau vairo stipruoli, tai dauguma man sake, kad nieko nebus, bet stipruolis puikiai veikia, tai veiks ir kuro siurblys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane vienintelis siurblys ir tik pernai keiciau pora ,jeigu nekeiti filtru pili bele koki kura tai gali prireikt ir penkiu siurbliu,p.s traktorius 88m visa laika vienose rankose

Aš kiek pamenu ne dėl plunžerinės poros, o dėl nesveiko gūsiavimo buvo vežami remontuoti. Ir pastoviai kuras vietoj tepalo būdavo, bet tai nuo plunžerinės poros mažai priklauso.

O dėl šito UTN siurblio yra 3 vietos per kur gali bėgti kuras į tepalo vieta. Pirma tai dėl sudilusio plužerio, antra tarp plunžerio ir siurblio korpuso susiveržimo, o trečia pro žemo slegio kuro siurbliuko įvore. Juk su stendu sukant galima matyti problema. Šiuo atveju plunžeriai keisti, šis variantas atkrintas, bet va būna, kad žemo slegio kuro siurbliukas naujas, nenaudotas ir praleidžia kura į kuro siurblį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...