Jump to content

Mūsų avys


Avytė

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Ausys dar neisitiesino.Nezinau ar cia mano blogi pastebejimai,bet turiu as toki viena mazyli,su nulepusiom ausim,kaip suniuko.Vakar gimes.Avis stipri.Pernai tris pagimde.Siemet vienas,ir tas pats kaip nesavas.Po gimimo praejo 6 valandos,kol atvedziau i teisinga gyvenimo kelia ir supazindinau su maitinimosi ypatumais.Teko numelzti ir sugirdyti krekenas,kad turetu jegu,o po to mokinti paciam zysti.Ir dabar dar daugiau nei parai praejus,vis dar atrodo silpnai.

Sekmes mazyliams!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ausys dar neisitiesino.Nezinau ar cia mano blogi pastebejimai,bet turiu as toki viena mazyli,su nulepusiom ausim,kaip suniuko.Vakar gimes.Avis stipri.Pernai tris pagimde.Siemet vienas,ir tas pats kaip nesavas.Po gimimo praejo 6 valandos,kol atvedziau i teisinga gyvenimo kelia ir supazindinau su maitinimosi ypatumais.Teko numelzti ir sugirdyti krekenas,kad turetu jegu,o po to mokinti paciam zysti.Ir dabar dar daugiau nei parai praejus,vis dar atrodo silpnai.

Sekmes mazyliams!!!

Na nežinau kol kas musiškiai atrodo lyg ir guvus, po gardeli šokinėja, avį žinda.

Bet turėsiu omenyje ir atidžiau stebėsiu. Šiaip čia pirmi mažyliai mums, tai tikrai nežinom į ką atkreipti dėmesį. Vos gimusius pažindėm krekenom ir stebim, kad patys avį žystų, ir tiek žinių. O ar jei pakankamai prižinda tai ir nežinau kaip patikrinti. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kokio amžiaus jūsiškis  ? mano dar tik  metų  :eusa-dance:

 

Šiam avinui lygiai du metai. O taviškis prendžiant iš foto nebus stambus, jei jam yra jau metai. Gal per silpnas šėrimas, arba laiku nepastebėta liga-kirmelės padarė savo. Asmeniškai aš tokio veislei nepasilikčiau ;) Nors gal čia tik nuotrauka  prastu kampu padaryta.

 

20150226_020216.jpg

 

20150226_020255.jpg

 

 

Kitas mano avinas kuris matosi ir pirmoje nuotaukoje:

 

20150226_020903.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susidūriau su problema, kad dingo numeris. Šis vyras augina šarole avis Plungėje. Ne stanelių kaime, o kažkokiame kitame. Nežinau gal jis skaito šį forumą. Aš jam buvau skambines ir jis man sakė, kad paskambinčiau už 1mėn. Jeigu žinot jo numerį prašau parašykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-avis-ir-viska-ko-joms-reikia-20999801.html

Nu pažiūrėkit į mano avis. Ar ne per daug prašau?

Dabar turesit pats zole prie namu sienauti kai isparduosit avis  :icon-mrgreen:   beje sioki toki idirbi turit ir norit viska mesti   ..  ka veiksit laisvu metu nuo mokslu     ..... o cia vis uzsiemimas  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar turesit pats zole prie namu sienauti kai isparduosit avis  :icon-mrgreen:   beje sioki toki idirbi turit ir norit viska mesti   ..  ka veiksit laisvu metu nuo mokslu     ..... o cia vis uzsiemimas  :icon-wink:

Mama persigalvojo, sakė leis auginti :D Tai planuoju parduoti tas LJ ir jeigu nerasiu Šarole grynaveislių avių pirkti tada parduosiu ir avina. Tuo atveju pirksiu SUFFOLK kelias avis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mama persigalvojo, sakė leis auginti :D Tai planuoju parduoti tas LJ ir jeigu nerasiu Šarole grynaveislių avių pirkti tada parduosiu ir avina. Tuo atveju pirksiu SUFFOLK kelias avis

Matot gerbiamasis avis augint tai ne tik verslas ... kai kam ir poilsis ,dziaugsmas  ramybe -taikus gyvunas.Avis badu niekad nemirs ji nueis zoles pagriaus ar krumus nugriaus (dekoratyvinius ypac megsta)   ir jus nuo bado isgelbes ir jei sumanus busit net ir aprengs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot gerbiamasis avis augint tai ne tik verslas ... kai kam ir poilsis ,dziaugsmas  ramybe -taikus gyvunas.Avis badu niekad nemirs ji nueis zoles pagriaus ar krumus nugriaus (dekoratyvinius ypac megsta)   ir jus nuo bado isgelbes ir jei sumanus busit net ir aprengs ;)

Ne toks jau ir ramus padaras, o ypac avinas. Nemegsta daugelio zmoniu ir bado, bet prie manes nelenda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiam avinui lygiai du metai. O taviškis prendžiant iš foto nebus stambus, jei jam yra jau metai. Gal per silpnas šėrimas, arba laiku nepastebėta liga-kirmelės padarė savo. Asmeniškai aš tokio veislei nepasilikčiau ;) Nors gal čia tik nuotrauka  prastu kampu padaryta.

Kitas mano avinas kuris matosi ir pirmoje nuotaukoje:

Kokie gražūs, o tas vidury išdribęs nerealus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...